Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: piotrek888 »

A nie wydaje wam się, że Krzysiek został specjalnie "wcielony" do Dnż i DpD z tego powodu, że wraca Marta Kuligowska i teraz Krzyśka nie będziemy widywać w poranku ?
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nika pisze:i radzi sobie całkiem dobrze z tego co piszecie
Tak jak zawsze zresztą :)
Mogę tylko napomknąć, że bardzo mi się podobał ten delikatny i wyważony sposób w jaki Krzystof zadawał pytania rozmówcom o prof. Geremka, a to bardzo ważne by w takim momencie nie przekroczyć cienkiej linii zadając jakieś bolesne, nietaktowne pytanie.
Praktycznie 'nie rzucał sie w uszy' przeciętnego widza a to świadczy o tym,że nie był głównym bohaterem :brawa:
Ale bliżej zainteresowani [czytaj:My :D ] swoje usłyszeli i docenili (mam nadzieję) :aniol:

A tak żeby trochę zmienić temat to zauważyłem,że Krzyskowi się dowcip wyostrzył :D Dosłownie z dwa serwisy widziałem i dwa adekwatne żarciki pana serwisanta :aniol: Wczoraj twierdził,że dostrzegł 'wśród setek ludzi na plaży polityka',a dziś kazał 'pozdrowić jegomościa,który pozdrawiał całą Polske' [z puszka piwa stal gość za Arkiem Wierzukiem i pozdrawiał widzów w trakcie relacji sprzed PP :lol2: ]

Piotrek888 pisze:A nie wydaje wam się, że Krzysiek został specjalnie "wcielony" do Dnż i DpD z tego powodu, że wraca Marta Kuligowska i teraz Krzyśka nie będziemy widywać w poranku ?
Na razie ciężko to jednoznacznie stwierdzić,bo jest czas urlopów.Niemniej jednak czwórka 'porankowców' to by było troszkę za wiele.Inna sprawa to taka,że Krzycha nie trzeba sprawdzać 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Niestety p. Redaktora nie widziałam. Z to oglądam teraz "Lożę prasową" o Bronisławie Geremku i właśnie spokoju i taktu mi nieco brakuje... Morozowski, w moim odczuciu, za bardzo się narzuca...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

:D Coraz bardziej zadomawia się w tym studio:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

"Oj przepraszam,ale troche fotel mam za nisko.Mam nadzieje,że już mnie widać";)Pan Redaktor jest niesamowity,ma taki luz jak prowadzi program jakby wogóle nie przejmował się tymi kamerami itd:)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Wróciłam i z forum dowiedziałam się, że Krzysztof w DpD się rozkręca. Patrzę dziś i co widzę Krzysia. Ale niespodzianka. Poradził sobie znakomicie, strasznie mi się podobało. Faktycznie luz ma taki, że aż miło się ogląda. Nawet bardziej podoba mi się On niż Krzysztof Skórzyński. No debiut piękny i to z krzesłem też faktycznie fajne ;D poradził sobie i wyszedł z twarzą bez „buraka” i „zająknięcia”. Brawoo
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Bardzo fajnie się go oglądało i słuchało. A te przejęzyczenia pod koniec jakoś tak uroczo wyszły :D Mam to nawet nagrane - oglądałam detektywa Monka, a chciałam też mieć wgląd w Szkło Kontaktowe. Jak sie pojawił p. Redaktor, zostawiłam nagrywarkę na chodzie :)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

A co tu taka cisza ? Krzysztof nadal prowadzi poranne serwisy i bardzo milo mi go rano widzieć. Dziś mała odmiana nie wiem czy spowodowana czymś konkretnym czy tez nie ale parę serwisów było prowadzonych na stojąco w studiu z zieloną podłogą gdzie teraz prezentowana jest pogoda i wejścia dziennikarzy. Ale odmiana mila bo Krzysztof był taki uśmiechnięty od ucha do ucha :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Ano cisza, bo jak się ostatnio człowiek rozmija z panem redaktorem to nie ma o czym pisać. A te informacje na stojaka to już w weekend przez moment widziałam. Jestem jak najbardziej za tą formułą, przynajmniej jakieś urozmaicenie. Trzymaj konsta kciukasy, żeby jutro Krzyś był na posterunku, bo będe miała sposobność by zerknąć chwilę dłużej na Poranek.
A jak Wam się podobał Krzyś do poduszki jak gospodarzył w DpD?! Bo mi nie powiem, ale baaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrdzooooooooo 8) - przypomniały mi się czasy jak puszczali za pięć północ NET24. Od razu miał człowiek lepszą perspektywę na jakiś kolorowy sen.
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

No, wreszcie sie ktoś odezwał :) ja się w niedzielę naoglądałam pana K., bo wstałam o 5.30 (bez wyraźnej przyczyny) i widziałam nawet serwis na siedząco, na kanapce. A później panowie Jacoń i Wasilewski zostali chyba poważnie rozśmieszeni, bo wciąż wpatrywali się w kanapę z minami wskazującymi na ledwo powstrzymywany śmiech. O DpD już się wypowiedziałam, więc się nie będę powtarzać :) więcej aktywności, mili państwo, bo już parę razy miałam dac 2. post pod rząd, a to b. brzydko.

PS Ktoś mi kiedys mówil, że p. Redaktor prowadził kiedys wybory miss czy coś w tym stylu. Teraz dostałam potwierdzenie, bo niczym biblijny Tomasz, ie dowierzałam :D

http://www.dkmalogoszcz.simset.net/articles.php?id=32
bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: bella »

heh super! :o
dobrze, że mamy tu same dociekliwe forumowiczki i od czasu do czasu ktoś podrzuca takie "perełki" ;)

ale chyba to był jednorazowy występ.. albo może z sentymentu lub na prośbę kogoś, bo jakoś nie chce mi się wierzyć żeby pan Krzyś się chciał bawić w takie, nie oszukujmy się, średnie imprezy
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

No aktywne kobiety i od razu widać, że z forum o Krzysztofie G <brawo> Szczerze to tych miss to nigdy nie słyszałam i aż mnie troszkę zaćmiło ;P jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, choć kto wie jaki P redaktor jest może wesołek na co dzień… No mi DpD podobał się ogromnie, tylko ciągle w tej samej pozycji stał (ten rozkrok) ale faceci tak maja? Hehe Ale nie było bardzo OK. No i cóż drogie koleżanki mogę jeszcze napisać (i koledzy też oczywiście) :P? Może niech teraz sobie trochę odpocznie ten nasz redaktor bo po urlopie nie dają mu luzu WCALE. Pozdrawiam
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Fakt, pozycję miał na ochroniarza :) Grass, którego własnie oglądam, demonstruje za to duposkręt lewy, więc też się można doczepić :D na nadmiar p. Redaktora nie narzeka, bo jak widzę Anetę, aż mi się chce z powrotem zakopać pod kołdrą. Mogliby wrócić do rozwiązania z Agatą Tomaszewską jako zmienniczką.
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

na prośbę Konsty Pan redaktor odpoczywa:)mnie Pani Tomaszewska przeraża troche....O i co musze Wam powiedzieć,Pan Redaktor mi się przyśnił dzisiaj,ale jedyne co pamiętam to to,że jechał samochodem mojego brata:P
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: epsztajnek »

mnie Pani Tomaszewska przeraża troche.
Przerażają ciebie jej wielkie oczy ? :shock: Rozumiem ciebie :rozglada: W dzieciństwie odwiedzała mnie we śnie zmora o wielkich oczach ( piszę to poważnie ).
W okresie dorastania ten lęk zamienił się w fascynację...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości