Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

A wg mnie Jacoń świetnie radzi sobie w Poranku, zważywszy na to, że w sumie „uczy” się dopiero formuły tego programu bo zwykle wykonuje inną pracę w TVN24 a czytanie z promptera jest jednak zupełnie inne niż mówienie do kamery z głowy.
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

mi "podpadł" jedną ze swoich wypowiedzi na temat wizyty premiera Tuska na podhalu,ale to nie ten wątek...
pozdrawiamy Pana Redaktora gorąco:)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

No od razu widać, że nasz pan redaktor ma wolne, bo rzucił wpisem na blogu, zajął sie tematem bulwersującego zachowania posłów na posiedzeniu komisji regulaminowej. Dobrze wiedzieć, że nie dla wszystkich te chamskie zachowania posłów to nie "normalka", nie można się tłumaczyć, że za Samoobrony gorzej bywało. Krzysztof z zgrzecznści pewnie nie wymienił nazwisk posłanek, które wykrzykiwały niczym rozwydrzone dzieci hasełka jak na wiejskim wiecu, ale i tak każdy się domyśla, że chodziło głównie o dwie pisowskie blondynki. :rozglada:
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

To fakt pan redaktor grzecznie, ale jednak wysłał posłów na urlop, dla naszego dobra :P Widać sam też ma już ich dość i odpoczynek jemu też się przyda :P
Swoją drogą red. Krzysztof ma wolne ale jego wątek na forum bardzo się rozwija… No i tak trzymać :tanczy:
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Nigdy nie miałam zbyt dużego mniemania o poziomie posłów PiS-u, ale nie sądziłam, że az tak się zbłaźnią. Chyba każdego to zszokowało. Szkoda, ze prym w tym marnym przedstawieniu grały panie - posłanka Kempa jakimś cudem awansowała na mojej liście polityków, których znieść nie mogę znieść, przed Brudzińskiego. Co do DpD, Krzysztof S. powrócił, więc chyba szybko pana G. nie zobaczymy w tym programie.
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Widziałam dziś Krzysia w Poranku z 10 minut i chyba na lepszy momentos nie mogłam trafić. :lol2: Pan redaktor w wyśmienitym humorku poruszył temat wczorajszej totolotkowej kumulacji i czterech wygranych, a do tablicy wezwał Maćka Knapika i podpytywał go tak: - To chyba nie ty wygrałeś, czy coś ukrywasz?
Knapik: - Gdybym wygrał nie byłoby mnie dziś w pracy.(lol)
Górlicki: (jeszcze większy lol) -No właśnie.
A potem to nie mógł się uspokoić do konca serwisu i się co chwila uśmiechał pełną gębą. Takie wesołe pobudki to ja lubię. :spiewa:
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Teraz chyba go częściej będziemy widywać, skoro nie będzie Anety. Chociaż, wstaję o takich porach, że załapuję się na 1 serwis :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: piotrek888 »

Dziś pan redaktor pełne ręce roboty ma.
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

piotrek888 pisze:Dziś pan redaktor pełne ręce roboty ma.
Powiesz cos więcej bo jakoś nie miałam okazji dziś oglądać Poranka niestety. ;(
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: piotrek888 »

Prowadził serwisy w poranku i dniu na żywo. Nie wiem czy prowadził DpD bo nie oglądałem.
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

Dzień po dniu prowadził red.Jacoń wczoraj
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Krzysztof w podsumowaniu dnia właśnie prowadził serwis :) Miłe zakończenie dnia nawet milsze przynajmniej dziś niż spotkanie w Poranku :D A jutro z pewnością Agata Tomaszewska i jej ogromne oczy :P
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: piotrek888 »

A dziś Krzysztof w Poranku :D powiem Wam, że Krzysiek dziś mi się śnił :lol: prowadził serwis na jeziorze w łódce w samych spodenkach kąpielowych i na koniec serwisu wskoczył do wody :lol: :lol: :lol2:
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Jacie… ale fajny sen miałeś, mi niestety nic podobnego się nie przyśniło :( Ale to już chyba druga osoba, która ma sen z Krzysztofem :D hehe. Tylko pozazdrościć :P. Swoją drogą szkoda go bo wczoraj prowadził serwisy gdzieś do 00,00 a dziś już gdzieś od 4,30 w pracy :/ :x
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 35 gości