Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Może on tam w studiu zaczął sypiać? :)

Co do snów, jakiś miesiąc temu mi się też śnił, ale coś mi nie chciała strona wskoczyć i w końcu zapomniałam o tym wspomnieć. Nie weim, jak do tego doszło, ale operował brata koleżanki, który mu roboty nie ułatwiał, bo się strasznie wyrywał :D
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

ale jesteśmy wpatrzeni w naszego Pana redaktora,że sie nam tak śni:P
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: piotrek888 »

Ja nawet nie wiem skąd On się wziął na moim miejskim jeziorku razem z Poradą i był poranek :lol:
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

No Kreska Twój sen… super hehe. Krzysztof jako lekarz chirurgii ciekawe :P. To cóż pozostaje mi teraz czekać na sen (nie martwcie się podzielę się nim z wami :>) :P:P A wpatrzeni to jednak chyba jesteśmy w niego…
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

U mnie osoba z tv w śnie to żaden ewenement - śniła mi się nawet Renata Gabryjelska :) szkoda, że nie zapamiętałam, z jakiej racji operował na żywca i czołówką :)
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

nasza sympatia do Pana Krzysia przeradza sie w chorobe:P
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Bez obawy to żadna choroba. Nazwijmy to zdrowym objawem, bo w końcu sympatia do takiego faceta to właśnie zupełnie ZDROWY OBJAW. :D:D:D
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

No i doczekałam się… Miałam dziś sen a w roli głównej Krzysztof… Skórzyński :P Nieźle co? Ale też fajny był :D, miał na sobie brązowy garnitur ale spodnie były króciutkie, szorty :P Oczywiście pozdrawiam Krzysztofa Górlickiego :P
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

chyba jednak jesteśmy chorzy:D
a dzis Pan Redaktor znów na posterunku i szczerze mówiąc nie zazdrosze:zaczynają sie Igrzyska,poszerza se konflikt miedzy Rosja a Gruzją i jeszcze ten pociąg.Ale radzi sobie dzielnie :brawa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Czee ludziska! Widzę, że humorki dopisują i rózne kolorowe sny Was nawiedzają. Pozazdrościć, mi jak coś sie ostatnio śni to zazwyczaj nie pamiętam.
Cięzki dziś mielismy dzionek - Gruzja, Czechy, Chiny (też zaliczam do porażek), także Krzysztof w pracy na pewno się nie nudził i żadnych tematów ogórkowych z rękawa nie musiał wygrzebywać. Chociaż przy tym co się dziś działo to wiadomo, że lepszy "zastój" informacyjny niżeli takie tragedie.
Ponieważ archiwiści obrazu mają urlopy to tym razem ja wrzucę ze 3 obrazki.

Obrazek
Z serwisów wieczornych. Chyba w blue boxie, światło i bliższe kadrowanie na to wskazuje.

Obrazek
W Dzień (na stojaka) po dniu. Zaczytany. Doceńcie, że caps bez belki. 8)

Obrazek
Prasa - ciąg dalszy. I dziwna mina na dobranoc.
To by było na tyle. Kolorowych snów.
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Doceniam, a owszem :) ja p. Redaktora i telewizji w ogóle ostatnio nie oglądałam, bo wybyłam na Off Festival. Polecam wszystkim - genialna rzecz :)
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: ~ »

Przypomniały mi się słowa pana Krzysztofa z czwartkowego DpD. Powiedział, że dużo dzisiaj tematów i dlatego "potrzebowujemy więcej czasu". :P
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Wypadałoby Krzycha pochwalić za wczorajszy Dpd :D Jednak to jest program w którym sprawdza sie świetnie. Jeszcze w takim dniu jak wczorajszy- rozmowy z gośćmi były na najwyższym poziomie, mysle ze świetnie sprawdzilby się w M24, nie byłby przypadkową osobą, jak niektóre osobniki pojawiające się w tym magazynie :] Pełna kompetencja i profesjonalizm.

Wczoraj to w ogole uczta dla fanek, Krzychu w serwisie o 18, pozniej w specjalnym wydaniu o 20 no i coby dzień zakończyć i dobrze rozpocząc nowy, Pan Radaktor objawił się w Dpd na połtorej godziny :D No prawie, bo troche odebrała powtórkowa Pochanka i Donaldu Tusku :twisted: Takze ogolnie wczorajszy dyzur bardzo pozytywny.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Uczta, a jak! :D Załapałam się na Dpd, ale za to jakie specjalne, długie wydanie. I jeszcze dodatkowo byłam pod wrażeniem finału negocjacji, więc radocha szczególna, że właśnie Krzyś mnie o tym wszystkim informuje. Co do tego przejęzyczenia, to jakoś mi umknęło, ale to chyba z wrażenia panu redaktorowi tak się wyrwało. Tych rozmów to miał tam przez te pierwsze pół godziny więcej niżeli przez cały Poranek jak siedzi za sterami. Zresztą co to za porównanie, tu sobie usiadł we wygodnym fotelu, noga na nogę i pogadanka. W przeciwieństwie do co niektórych gwiazd tvn-u, Krzyś przynajmniej daje się rozmówcy wygadać i nie cwaniaczy jakimiś napastliwymi pytaniami. Takie coś to od razu z przyjemnością sie słucha. No, ale dobra do rzeczy. Mam ogromną nadzieję, że nawet jak już czas urlopów w szacownej firmie pana redaktora się skończy, to będą nadal go wrzucać na dyżury do Dpd. Tak jak teraz na zmianę z Porannikami. A jak nie, to idziemy robic pikietę na Wiertniczą. Kolorowych wszystkim.
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Hej wszystkim :) nie było mnie tydzień ale na szczęście nie mam zbyt wielkich zaległości w czytaniu wpisów. Ja tez niestety nie oglądałam przez ostatnie dni p. Redaktora ale za to dziś od rana tylko jakiś zakatarzony :P Nie macie jakichś zdjęć z tego długiego DpD ? Najbardziej interesuje mnie ta noga na nogę:> i rozmowa z gośćmi :P A nie wiecie może ja teraz odeszła Aneta to kto z Krzyśkiem prowadzi lub ma zamiar na dłużej zagościć w Poranku ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości