[TVP2] Sopot Hit Festival

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Festival Jedynki

Post autor: Adrian ;P »

O to chodzi, że nie są znane :/ Dzisiaj na TVP2 pokazywali wszystkie i kojarzę ze 2-3...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Festival Jedynki

Post autor: r_r16 »

No ale skoro wszystkie piosenki byłyby znane też nie byłoby najlepiej. Fajnie jest posłuchać czegoś nowego. :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Festival Jedynki

Post autor: Adrian ;P »

Gospodarzami Sopot Hit Festiwal TVP2 będą Monika Richardson i Tomasz Kammel. Prezenterzy pojawią się na deskach Opery Leśnej podczas obu dni imprezy.

Na antenie nie zabraknie także Bety Sadowskiej oraz Marcina Bisiorka z radia Eska, którzy będą odpowiedzialni za przebieg głosowania oraz jego zakończenie.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Festival Jedynki

Post autor: ktos »

W telexpresie podali że kolejnymi gwiazdami festiwalu są Arash, Monrose i Patrycja Markowska 8) jak na razie nigdzie indziej tej informacji nie znalazłem ;)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Sopot Hit Festival - TVP2

Post autor: Marcin »

Wczoraj w "Hitach na czasie" Tomasz Kammel zaprosił na "sierpniowy Sopot Hit Festival, który teraz wraca do TVP".

Wow! Wraca do TVP! :twisted:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Hit Festival - TVP2

Post autor: r_r16 »

Czyli tak jak z Festiwalem Jedynki. Tak właśnie wprowadzają ludzi w błąd - już kilka osób mi się pytało, który to ten Sopot i gdzie on będzie na TVP czy TVN. Nie mogą się pogodzić z utratą SF.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Hit Festival - TVP2

Post autor: qmate »

W nowym TeleTygodniu nawet słowem nie wspomnieli o festiwalu, czyżby uznali, że nie warto? Nic o tym nie ma, żadnego nawet małego artykuliku
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Hit Festival - TVP2

Post autor: r_r16 »

Scena - okropna!
Grafika - okropna!
Prowadzenie Richardson - okropne!
Ich Troje - okropne!
Nazwa festiwalu - okropna!
Nazwa "Hit lata" - okropna!
Statuetka - okropna!
Reszta wykonawców - super!
Prowadzący - super!
Brak reklam - super!
Koncert - super!

Nie sądziłem, że to powiem, ale według mnie ciężko będzie TVN-owi dorównać. Może nie pod względem realizacyjnym, ale publiczność w TVP2 bawiła się świetnie. Prowadzący z Eski świetnie prowadzili - tego będzie brakowało w TVN. :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Sopot Hit Festival - TVP2

Post autor: Bartek »

Tośmy chyba inny festiwal oglądali. Miasto nie powinno się zgadzać na wynajęcie Opery leśnej na taką imprezę. Żadna to konkurencja dla ... w zasadzie dla kogokolwiek. "Artyści", którzy dziś wystąpili w większości nie powinni brać udziału w festiwalu muzyki. Jedynie Ania Dąbrowska zasługuje na wyróżnienie. Kilka innych akceptowalna. Większość, z wyróżnieniem choćby dla Kasi Novej - nie nadaje się do emisji. Szkoda. Lecz można było się spodziewać. Miałem wrażenie, że oglądam tylko kolejne Hity na Czasie, tyle, że z smsowym wskazaniem zwycięzcy...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sopot Hit Festival - TVP2

Post autor: Adrian ;P »

Nie oglądałem Festiwalu całego, wiec się dużo nie wypowiem. Scena i grafika rzeczywiście były okropne :shock: Pod tym względem TVN będzie na pewno lepszy (Rok temu ze Stachursky'm jaką fajną przecież zrobili :) ) Dobór artystów powiedziałbym beznadziejny, bo jak Doda czy Zagrobelny z Flintą mogą konkurować z zespołem Sami... To już kompletne nieporozumienie... Mogli podzielić już tych artystów na popularnych i mniej czy coś, albo zmniejszyć liczbę uczestników :? Prowadzenie Richardson rzeczywiście nie było za dobre, za to reszta dobrze się sprawdziła. W TVNie z prowadzeniem może być gorzej, chyba że oprócz Mołek dadzą Majewskiego na widownię czy coś w tym rodzaju. TVN pod względem doboru gwiazd będzie w tym roku chyba jednak lepszy. Przynajmniej w zagranicznych, gdyż w TVP2 zwycięzce widać od razu - Alec C. Chyba tylko tylko on jest dość znany z całej tej 15... W TVNie sprawa z zagranicznymi gwiazdami wygląda o wiele lepiej - Są znane i na równym poziomie.

A swoją drogą kto wygrał, bo nie oglądałem od 22 już dalej w ogóle :lol:
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Hit Festival - TVP2

Post autor: qmate »

Wygrała Doda.

Ale to było bez sensu, bo były dwa głosowania. W pierwszym głosowaniu spośród 15 osób pokazano tylko trzy pierwsze miejsca, które zdobyły najwięcej głosów:
1. E.Flinta i Ł. Zagrobelny (chyba 34,6%)
2. Doda (o 0,1% mniej niż powyżej [nie pomyliłem się z przecinkiem])
3. Ich Troje (chyba 30,9%)

Kurczę, że też nie pamiętam dokładnie jak te procenty się rozłożyły, ale to co ja napisałem to daje razem 100. Czyżby inni nie dostali nawet ułamka procenta? Coś tu nie tak, wszyscy z tej pierwszej trójki mieli powyżej 30%, nie wierzę, że reszta (12 wykonawców!) mogli dostać jakieś ułamki procent (a jeśli się nie pomyliłem, to reszta dostałaby po 0% ? :hmm: )
... teraz zdałem sobie z tego sprawę...

Potem było drugie głosowanie, bo przecież więcej SMS=więcej kasy no i tym razem głosowano tylko na tę trójkę i wygrała Doda.

Lecę na itvp może tam jest ten koncert, muszę sprawdzić te procenty, coś mi się w nich nie podoba... :mhm:
//////////
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Sopot Hit Festival - TVP2

Post autor: DJ Ice »

Wygrała Doda.
Jestem ciekaw ile 'szalone nastolaty' wydały kasiory na Rabczewską. Stawiałem na Flintę i Zagrobelnego - ten duet zaśpiewał moim zdaniem świetnie.
Dobór artystów powiedziałbym beznadziejny
A czego się spodziewałeś? ;) Właśnie takie były zamierzenia stacji. To miały być łatwe, wakacyjne, wpadające w ucho utwory - zresztą promowane przez Eskę. Ważne, że mają 'jakiś tam pomysł' na organizację festiwalu. Zresztą - trafili do widowni do której mieli trafić. 'Oglądalnościowo' na pewno stać będą przyzwoicie.

Scena nie najgorsza, ładna zresztą. Najbardziej spodobał mi się występ Dąbrowskiej i duetu Flinta & Zagrobelny. Reszta - średnio.

Pozdr.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Sopot Hit Festival - TVP2

Post autor: piotrek888 »

Scena to mi się z paznokciami kojarzyła wczoraj :lol: takie pomalowane tipsy ? Prowadzący Monika to po prost przeszła samą siebie zaczynając od ubrania po durne riposty. Nie wiem po co tam była Sadowska w ciąży mogli wziąć kogoś innego. Połowa jak nie więcej waliła z playback'u. Doda wygrała cóż liczyłem na Flintę i Zagrobelnego. A brawa dla Dody,F&Z,Rh+, że śpiewali na żywo. Dziś nawet nie oglądam.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Sopot Hit Festival - TVP2

Post autor: kamiltvnfan »

A kto w ogóle dzisiaj wystąpi? Wiadomo?

Mi się średnio podobało. Cały festiwal uświetniła Mariolka, Doda, para Sadowska i ten niski z Eski, Zagrobelny i Flinta. Nastrój psuła Richardson i Kammel. Grafika słaba, ale nie najgorsza, natomiast sama scena i realizacja na dobrym poziomie. Piosenki do tytułu hitu lata źle dobrane, niektórych nawet nigdy nie słyszałem, a połowa nie nadawała się na hit lata. I dzień oceniam dosyć wysoko w porównaniu do TopTrendy 2008, daje 4-.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sopot Hit Festival - TVP2

Post autor: Adrian ;P »

Umieszczenie Dody w Festiwalu, a Feela jako gościa chyba też jest pomyłką... Doda powinna być również gościem. Wtedy Festiwal byłby bardziej na równi :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości