Jesień 2008 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ortax123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 10 sie 2008, 14:21

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: ortax123 »

kamiltvnfan pisze:Wkońcu TVN to nie jest stacja filmowa tylko ogólnotematyczna. FIlmy w TVNie 90% powinny stanowić zapychacze a 10% to jakieś hiciory, premiery, dobrze reklamowane w święta czy też w dobrze dobranym czasie antenowym.
Zamiast tylu zapychaczy lepiej byłoby zainwestować w większą ilość premier i filmów z górnej półki. Dodatkowo TVN powinien skrócić czas od premiery do emitowania filmu w TV(do 2 lat).
Dobrze byłoby również aby stacja pokazywała dobre filmy przez cały rok, a nie tylko wiosną i jesienią.

Ps.Trochę zmodyfikowałem ramówkę filmową

Wtorek/Środa: 21.00 Filmy które zdobyły najwięcej Oscarów, zostały wyróznione na festiwalach filmowych
Czwartek 21.00 filmy komediowe lub np. serie danego filmu(Szklana Pułapka 1,2,3,4 idt.)
Piątek: 20.00 Premiery filmów
Sobota: 20.00 Super Kino,22 Film

Tyle filmów by wystarczyło - lepiej stawiać na jakość niż ilość(jak najwięcej premier,hiciorów oraz dobrego kina)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

A w sobotę i niedzielę zamiast filmów familijnych i komediowych dla całej rodziny powtórki seriali tak? :neutral: Niektóre z tych filmów choć i tak widzę któryś raz chętnie oglądam.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: kamiltvnfan »

ortax123 pisze:
kamiltvnfan pisze:Wkońcu TVN to nie jest stacja filmowa tylko ogólnotematyczna. FIlmy w TVNie 90% powinny stanowić zapychacze a 10% to jakieś hiciory, premiery, dobrze reklamowane w święta czy też w dobrze dobranym czasie antenowym.
Zamiast tylu zapychaczy lepiej byłoby zainwestować w większą ilość premier i filmów z górnej półki. Dodatkowo TVN powinien skrócić czas od premiery do emitowania filmu w TV(do 2 lat).
Dobrze byłoby również aby stacja pokazywała dobre filmy przez cały rok, a nie tylko wiosną i jesienią.

Ps.Trochę zmodyfikowałem ramówkę filmową

Wtorek/Środa: 21.00 Filmy które zdobyły najwięcej Oscarów, zostały wyróznione na festiwalach filmowych
Czwartek 21.00 filmy komediowe lub np. serie danego filmu(Szklana Pułapka 1,2,3,4 idt.)
Piątek: 20.00 Premiery filmów
Sobota: 20.00 Super Kino,22 Film

Tyle filmów by wystarczyło - lepiej stawiać na jakość niż ilość(jak najwięcej premier,hiciorów oraz dobrego kina)
A gdzie kolego uwzględniłeś Na Wspólnej, Twarzą w Twarz, You Can Dance, Nianię i inne produkcje tvnu?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Układaj sobie dalej te ''filmy'' :spiewa: I tak nic ci z tego nie wyjdzie :) O 21 będzie Na Wspólnej, a w soboty o 20 na film nie ma szans - Niania i Mam Talent 8)
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: kamiltvnfan »

Adrian ;P pisze:Układaj sobie dalej te ''filmy'' :spiewa: I tak nic ci z tego nie wyjdzie :) O 21 będzie Na Wspólnej, a w soboty o 20 na film nie ma szans - Niania i Mam Talent 8)
Zgadzam się z Adrianem. Następnym razem uwzględniaj także produkcje TVNu. W tym sezonie będzie naprawdę dużo produkcji. Sobota i Niedziela miejmy nadzieję, że będzie należała do TVNu. Czy MAM TALENT wygra w JOŚ? :) Zobaczymy... Zapowiada się ciekawie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

kamiltvnfan pisze:
Adrian ;P pisze:Układaj sobie dalej te ''filmy'' :spiewa: I tak nic ci z tego nie wyjdzie :) O 21 będzie Na Wspólnej, a w soboty o 20 na film nie ma szans - Niania i Mam Talent 8)
Zgadzam się z Adrianem. Następnym razem uwzględniaj także produkcje TVNu. W tym sezonie będzie naprawdę dużo produkcji. Sobota i Niedziela miejmy nadzieję, że będzie należała do TVNu. Czy MAM TALENT wygra w JOŚ? :) Zobaczymy... Zapowiada się ciekawie.

Chyba lepiej zadać sobie pytanie czy Mam Talent wygra z Fort Boyard a nie z Joś :spiewa:
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: kamiltvnfan »

A Fort Boyard to dobry program, oglądałem zagraniczną edycję. Sam będę mieć dylemat - FORT BOYARD czy MAM TALENT....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Bartek »

Ciekawe, że Mam Talent będzie trwał 75 minut! Czyli podejrzewam, że ramówka na sobotę jest taka, że o 20:00 będzie jednak Mam Talent, a o 21:30 film. Chyba, że filmy będą się zaczynać dopiero o 22?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

http://mamtalent.plejada.pl/1672,odcine ... detal.html
Ok już wiem skąd to info :)

emisja: 2008-09-06 20:30:00

Czyli Po Niani :D
Merlin_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 02 mar 2008, 22:21

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Merlin_89 »

Hej, dzisiaj ogłoszenie ramówki, wie może ktoś o której godzinie i czy będzie pokazana w TVN24?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

Też o to miałem zapytać. :D Jak nie w TVN24 to może w tvn24.pl lub na onet.tv? Pytam, bo nigdzie informacji nie znalazłem.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: piotrek888 »

Ja też nigdzie nie mogę znaleźć info.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: piotrek888 »

o której się zaczyna ramówka o ile się już nie skończyła bo ani TVN24.PL ani TVN24 i nawet onet tv nie transmituje ?
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: kamiltvnfan »

A to ramówka się ma zacząć? Ja myślałem, że ramówkę znajdziemy na każdej stacji teraz hahaha :D. Chodziło ci o konferencję zapewne :) Nie szkodzi :) Zdarza się nawet najlepszym :)) :brawa:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: piotrek888 »

kamiltvnfan pisze:A to ramówka się ma zacząć? Ja myślałem, że ramówkę znajdziemy na każdej stacji teraz hahaha :D. Chodziło ci o konferencję zapewne :) Nie szkodzi :) Zdarza się nawet najlepszym :)) :brawa:
Nie rób z siebie idioty na siłę. My wszyscy wiemy kim Ty jesteś nie udowadniaj tego na siłę. Tak chodziło mi o konferencję prasową telewizji TVN w/s jesiennej oferty programowej
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości