Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Dobrze jest się nie spodziewać :lol2: !! :szalony: A ja zresztą od wieków lubiłem niespodzianki :tanczy: !! :lol:
..ale dobrze też jest się spodziewać :lol2:

..spodziewaliśmy się dzis Agatki i kto nas przywitał wcześnie rano :?: :D
..Agatka :lol2: :tanczy: :tanczy: :tanczy:

..a jaka radosna :P

..w bardzo dobry nastrój mnie wprowadziła :P :*
..mimo że ciężki dzień przede mną :spiewa:
Już myślałem , że nic mu nie powie, kiedy stwierdziła , że to trudne pytanie :devil: !! :lol:
..dzis dzięki Kubie dowiedzieliśmy się o tym jakie plakaty miała Agatka w młodo.. w przeszłości :lol2:
..był to Jason Donowan :devil:
..Policjanci z Miami :lol2:
..i Dempcey and Makepeace na tropie :lol2:
..kiedyś coś wpsominaliśmy o tym filmie w kontekście Agatki nawet nie wiedząc o tym o czym wiemy dzis :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..spodziewaliśmy się dzis Agatki i kto nas przywitał wcześnie rano :?: :D
..Agatka :lol2: :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Dlatego ja dzis nie zaspałem ani minuty :szalony: !!! I nawet nie jestem przyrąbany z powodu wczesnego wstania , bo.....
..a jaka radosna :P

..w bardzo dobry nastrój mnie wprowadziła :P :*
..mimo że ciężki dzień przede mną :spiewa:
....właśnie :szalony:
..dzis dzięki Kubie dowiedzieliśmy się o tym jakie plakaty miała Agatka w młodo.. w przeszłości :lol2:
..był to Jason Donowan :devil:
..Policjanci z Miami :lol2:
I pewnie głównie Don Jonson :devil: !! Kiedyś Agatka wolała bląąąąądynów :devil: !! A teraz blondyni jej przeszli na korzyść szatynów ... czy też :roll: brunetów :lol2: !!

Dzisiaj ja postanowiłem się wykazać :lol2: !!


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ten ostatni caps wmawiam sobie , że jest tylko dla mnie :szalony: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:
..dzis dzięki Kubie dowiedzieliśmy się o tym jakie plakaty miała Agatka w młodo.. w przeszłości :lol2:
..był to Jason Donowan :devil:
..Policjanci z Miami :lol2:
I pewnie głównie Don Jonson :devil: !! Kiedyś Agatka wolała bląąąąądynów :devil: !! A teraz blondyni jej przeszli na korzyść szatynów ... czy też :roll: brunetów :lol2: !!
Takim złym gustem z młodości, to nawet na ja nie mogę się wykazać :devil: Nie będę się chwalić :spiewa:
Fajne te Poranki z tego akurat miejsca :P Tylu ciekawych rzeczy o Agatce możemy się dowiedzieć :P Rzeczy, których ona sama nam zdradzić nie chce, a kolegom z Poranka śpiewa jak z nut :D A my korzystamy! :tanczy:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

}{ypnosea pisze:Takim złym gustem z młodości, to nawet na ja nie mogę się wykazać :devil: Nie będę się chwalić :spiewa:
Fajne te Poranki z tego akurat miejsca :P Tylu ciekawych rzeczy o Agatce możemy się dowiedzieć :P Rzeczy, których ona sama nam zdradzić nie chce, a kolegom z Poranka śpiewa jak z nut :D A my korzystamy! :tanczy:
I wcale się to nie kojarzy z żebractwem i ze zjadaniem czegoś w rodzaju ochłapów :devil: ?? :lol:
Samkują świetnie , ale to nie potrawy z uczty wydanej na naszą cześć -my to takie dziady stojące pod oknem :devil: !! :lol2: :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

A to Agata z dzisiaj, w pigułce, ode mnie :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:A to Agata z dzisiaj, w pigułce, ode mnie :arrow:
Jak zwykle piękna i jak zwykle pięknie :lol2: !! :tanczy:

Bardzo się cieszę , że tak dużo miejsca poświęciłaś temu spotkaniu z Jakubem , podczas którego Agatka przyznała się do swoich niegdysiejszych swoich fascynacji :tanczy: !! :lol2:

Tak mi szybko zleciał Poranek dzisiaj ;( !! Dlatego mam gorącą nadzieję , że i jutro Agatka nas powita z tego miejsca ,co dzisiaj :rydzyk: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:A to Agata z dzisiaj, w pigułce, ode mnie :arrow:
Jak zwykle piękna i jak zwykle pięknie :lol2: !! :tanczy:
..a później się dziwić że nasze capsy tak bardzo odstają od Twoich noteczko :* :lol2:
Bardzo się cieszę , że tak dużo miejsca poświęciłaś temu spotkaniu z Jakubem , podczas którego Agatka przyznała się do swoich niegdysiejszych swoich fascynacji :tanczy: !! :lol2:
..musimy je kiedyś koniecznie wszystkie spisać i będziemy mieć pełniejszy obraz Agatki :P
..później będziemy mogli go sobie powiesić na ścianie :lol2:
Tak mi szybko zleciał Poranek dzisiaj ;( !! Dlatego mam gorącą nadzieję , że i jutro Agatka nas powita z tego miejsca ,co dzisiaj :rydzyk: !! :tanczy:
..a dla mnie za szybko się skończył :/

..ale mam nadzieję że jeszcze dzisiaj znajdę chwilkę żeby odrobić..nadrobić zaległości :rozglada: :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..a później się dziwić że nasze capsy tak bardzo odstają od Twoich noteczko :* :lol2:
Dzisiaj nie będę mógł tyle co wczoraj sobie posiedzieć przed kompem , więc jeśli ktoś ma ochotę , bądź coś innego , to niech machnie kilka tych tandetnych capsów :D Wiecie , że tego jadła nigdy za wiele :lol2: !!
..później będziemy mogli go sobie powiesić na ścianie :lol2:
A co tam nam dzisiaj się maluje :D ?? Agatka tak profesjonalna , że nawet nie ma do czego się przyczepić :D !! :lol2:
..a dla mnie za szybko się skończył :/
Pędzą jak wściekli z tym czasem :D !! Wydawało mi się , że Poranek niedawno się zaczął , a tu już grubo za połową jesteśmy ;( !! No , ale w dobrym towarzystwie czas zawsze szybciej płynie ;) !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Dzisiaj nie będę mógł tyle co wczoraj sobie posiedzieć przed kompem , więc jeśli ktoś ma ochotę , bądź coś innego , to niech machnie kilka tych tandetnych capsów :D Wiecie , że tego jadła nigdy za wiele :lol2: !!
..tylko że jak znów napchamy się tandetą to braknie nam miejsca na capsy notki :rozglada:
..no ale nic.. :lol2:
..ja pojemność mam sporą :lol2:

ObrazekObrazekObrazekObrazek

..tak na dobry początek :devil:
A co tam nam dzisiaj się maluje :D ?? Agatka tak profesjonalna , że nawet nie ma do czego się przyczepić :D !! :lol2:
..to chyba dobrze - prawda :?: :lol2:
..oglądasz..słuchasz i nie masz żadnych zastrzeżeń :lol2:
..tylko szkoda czasami że nie ma się z czego pośmiać..czego skorygować :roll:
..ale dobrze jest tak jak jest :lol2:
Pędzą jak wściekli z tym czasem :D !! Wydawało mi się , że Poranek niedawno się zaczął , a tu już grubo za połową jesteśmy ;( !! No , ale w dobrym towarzystwie czas zawsze szybciej płynie ;) !!
..jeszcze tylko godzina została ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Mało macie capsów? :D Więc proszę bardzo:
:arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:Mało macie capsów? :D Więc proszę bardzo:
:arrow:
..a ja bardzo dziękuję :szalony: :tanczy:

..mówiłem że jestem w stanie pomieścić wszystko :lol2:

..i jeszcze więcej :lol2:
..więc notka - tradycyjnie - w razie czego się wcale nie krępuj :lol2:

..na capsach doskonale widać że Agatka uśmiechała się dzis tylko przy okazji materiałów o Obamie :D
..i na koniec serwisów :uhh:
..tylko wtedy :uhh:

..no albo aż wtedy :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: rex88 »

uslyszane przed chwila - o prezydencie i premierze na szczycie unii

...pierwsze skrzypce beda chcieli grac oboje :)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

.. ejjjjj - uprzedziłeś mnie :/ :devil:

..tak żeśmy o tej idealności pisali że aż w końcu Agatka zdecydowała siępalnąć coś takiego :devil: :devil:

..no ale fajnie - co :?: :devil:

..zwłaszcza jak się weźmie na ruszt ten cały konflikt między obiema kancelariami :devil:

..no ale Poranek się kończy i już nie będzie więcej okazji do pośmiania się :/ :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

Tak się przyzwyczaiłam do agaty w poranku, że dzisiaj to aż dziwnie się poczułam, kiedy jej nie zobaczyłam ;(
Pewnie będzie wieczorem, co? :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

}{ypnosea pisze:Tak się przyzwyczaiłam do agaty w poranku, że dzisiaj to aż dziwnie się poczułam, kiedy jej nie zobaczyłam ;(
..kto jak kto ale my bardzo łatwo się przyzwyczajamy do dobrego :lol2:
..i bardzo ciężko przeżywamy gdy coś idzie nie po naszej myśli ;(
Pewnie będzie wieczorem, co? :D
..pewnie tak właśnie będzie :tanczy:

..i to dodaje otuchy :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości