[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: harry »

fajnie się zaczęło utworem zaśpiewanym przez prowadzących, z chłopaków Alan na plus, dziewczyny były śliczne
a program jakiś taki długi mi sie wydawał, może dlatego że czekałem na salse pań i stąd takie odczucie ;p
no i wpadka Kasi, która nie zauważyła 10 dla Alana i potem przy 10 dla hmm Olega ? (nie pamiętam już) nie mogła sobie przypomnieć czy kiedyś 10 padła w pierwszym odcinku
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

Oglądalność 1 odcinka według AGB NMR 4.307.677 widzów ;)
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: madziulka »

to dobrze :tanczy:

bo Jak oni śpiewają obejrzało jedyne 2,9 mln :spiewa:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Warto dodać, że tylko 3 programy miały wyższą widownię - "M jak miłość", "Sport" i "Eurowizja".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pawell »

madziulka pisze:bo Jak oni śpiewają obejrzało jedyne 2,9 mln :spiewa:
Ciekawe co będzie już w sobotę, gdy do gry wkroczy "MAM TALENT!"? :D

A wynik "Tańca z gwiazdami" więcej niż przyzwoity, biorąc pod uwagę, że to VIII edycja i listę uczestników. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
warsaw2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 08 wrz 2008, 19:19

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: warsaw2 »

Witam na forum!Jestem nowy,ale rozwój tvn sledze od samego początku i kibicuje wszelkim zmianą ktore wprowadzają nową jakosc na rynku telewizyjnym, proces ten jest i mam nadzieje bedzie domeną tvn.Teraz na temat.Oglodalnosc Tzg bardzo dobra,co jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem,biorą pod uwage stosunkowo małą promocje(telewizyjną,bilbordową oraz nie mniej wazna,tą ktora zapewniają gazetki z faktem na czele)i maly kaliber gwiazd.Tak dalej!Niską oglądalnosc JOS mozna uzasadnic eurowizją...

Pytanie do starych wyjadaczy.Gdzie znajdujecie AKTUALNE dane o oglądalnosci?
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Ptr15 »

warsaw2 pisze:Pytanie do starych wyjadaczy.Gdzie znajdujecie AKTUALNE dane o oglądalnosci?
Tygodniowe tabele z wynikami publikują na http://www.medialink.pl i dodatkowo na http://www.tvn.pl. Na stronie TVN często podają z kilkudniowym opóźnieniem.

Co do wczorajszego odcinka to spodziewałem się, że wyleci Steve Allen (przyznam nawet, że miałem taką nadzieję), ale stało się niestety inaczej.
warsaw2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 08 wrz 2008, 19:19

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: warsaw2 »

Ptr15 pisze:
warsaw2 pisze:Pytanie do starych wyjadaczy.Gdzie znajdujecie AKTUALNE dane o oglądalnosci?
Tygodniowe tabele z wynikami publikują na http://www.medialink.pl i dodatkowo na http://www.tvn.pl. Na stronie TVN często podają z kilkudniowym opóźnieniem.

Co do wczorajszego odcinka to spodziewałem się, że wyleci Steve Allen (przyznam nawet, że miałem taką nadzieję), ale stało się niestety inaczej.
Tez mnie to zdziwilo bo w koncu Papa D. troche eskowych głosów powinien przyciągnąć.No,ale legendarna przyjazń polsko-amerykanska...
przy okazji srednio podobala mi sie wypowiedz tyszkiewicz o tym,ze polacy wrzucaja ukrainców i rosjan do jednego wora.nie mowie,ze tak nie jest,ale po co to mowic.

dzieki za strony
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: harry »

no P. Tyszkiewicz to czasem mam wrażenie, że coś mówi i nawet sie orientuje że coś chlapnie, ale brnie dalej nie wiedzieć czemu
ale ogólnie jury w dobrej formie :)
wynik oglądalności naprawdę dobry, tym bardziej, że powt. Rancza była, Skazany i koncert pkobp.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Taniec był liderem w niedzielę :) Oglądalność dosyć spadła jeżeli porównany pierwszy odcinek do edycji 5,6 czy 7. Pierwsze odcinki tych edycji oglądało około milion więcej osób. Jednak taki spadek około milionowy można zauważyć w prawie każdym programie - nie tylko tych tvnowskim. Joś tylko 2,9 mln i może być jeszcze gorzej, You Can Dance tylko 2,3 mln i można by tak wymieniać i wymieniać... Ja mam tylko nadzieję, że oglądalność Tańca nie spadnie poniżej 4 milionów...
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ana486 »

tez miejmy nadzieje ze nie spadnie albo jak program bedzie nudny to moze i spasc , a pierwszy odcinek dla mnie byl taki przecietny ale najbardziej mi sie ten oleg fajny tancyzl i sambor ale czemu tak slabo widzowie glosuja to ja juz nie wiem ale tez myslalam ze ten allen odpadnie wogle prawie nie znany gosc a byl na pierwszym miejscu w glosowaniu telewidzow , a propo pan to myslalam ze panie beda tancyzc mambo jak zwykle a teraz zmienili czyli mambo bedzie tancem konkursowym jestem ciekawa czy tak zrobia ze swingiem panow zobaczymy w niedziele
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

ana486 pisze:tez miejmy nadzieje ze nie spadnie albo jak program bedzie nudny to moze i spasc , a pierwszy odcinek dla mnie byl taki przecietny ale najbardziej mi sie ten oleg fajny tancyzl i sambor ale czemu tak slabo widzowie glosuja to ja juz nie wiem ale tez myslalam ze ten allen odpadnie wogle prawie nie znany gosc a byl na pierwszym miejscu w glosowaniu telewidzow , a propo pan to myslalam ze panie beda tancyzc mambo jak zwykle a teraz zmienili czyli mambo bedzie tancem konkursowym jestem ciekawa czy tak zrobia ze swingiem panow zobaczymy w niedziele
Dlaczego mambo ma być tańcem konkursowym :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pawell »

TVN sprzedaje bilety na "Taniec z gwiazdami" po 200 PLN. Jak ktoś jest chętny to proszę :arrow: http://www.bileteria.pl/teatr-musical/t ... zdami.aspx
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: marjan »

200 zł to chyba już lekkie przegięcie. Przecież to nie koncert jakiejś megagwiazdy, tylko show telewizyjne. :? Według mnie kupienie biletu za taką kasę, to już prawie wyrzucanie pieniędzy w błoto...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pawell »

Bilety zostaną także wprowadzone w innych produkcjach TVN - "You can dance - po prostu tańcz!" i "MAM TALENT!". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości