Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

Wow :o Sporo się u Agaty działo w ostatnim czasie, a ja nie miałam dla niej zbyt dużo czasu ;( Dzisiaj nadrabiam, bo Agata dzisiaj nieźle wymiata :D :tanczy: Ona te sądowe, paragrafowe klimaty czuje :D To nie pierwszy raz widać :brawa: :brawa:

Jednak sprawa z jej gachem w tvn24 wcale mnie nie ucieszyła, a wręcz przeciwnie :/
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..za to dzis będzie miała okazję założyć togę sędziowską :devil:
Jej strój jest jużcoś koło tego tematu :lol2: !! Wprawdzie nie ma to wyglądu żadnych pamiątek rodzinnych , ale za to jest bardzo surowy , prawie jak sędziowska toga :lol2: !!
Żartowałem :lol2: !! :D
..dzis znów rządzi w Poznaniu i stoi chyba przed jakimś sądem - adekwatnie do tematu :lol2:
Nie przed jakimś , tylko przed Sądem Okręgowym :lol2: !!
}{ypnosea pisze:Wow :o Sporo się u Agaty działo w ostatnim czasie, a ja nie miałam dla niej zbyt dużo czasu ;( Dzisiaj nadrabiam, bo Agata dzisiaj nieźle wymiata :D :tanczy:
Nom -wymiatać , to nasza Agatka potrafi :lol2: !!
Jednak sprawa z jej gachem w tvn24 wcale mnie nie ucieszyła, a wręcz przeciwnie :/
A ten "gach" -jak go ładnie nazwałaś :lol2: uczy się wymiatania reporterskiego od mistrzyni :tanczy: !!! :brawa: I się nie przejmuj -nikt z nas tak naprawdę nie cieszy się na dźwięk jego imienia i nazwiska i na jego widok :devil: !! Bo sie od razu przypomina kim jest i co może :devil: !! ;(
Ona te sądowe, paragrafowe klimaty czuje :D To nie pierwszy raz widać :brawa: :brawa:
Prawda :P !! I co ważne te tematy lubią ją :lol2: !! :lol2:

:shock: A jakieeeee zbiżeeenieeee przed chwila zaserwowali w Dniu na żywo :szalony: !! :szalony:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Dzisiejsza Agata :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

W zielonym golfie rzeczywiście wygląda jak pani adwokat.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:W zielonym golfie rzeczywiście wygląda jak pani adwokat.
Z przyjemnością bym narozrabiał , żeby mogła mnie wybronić :lol2: !! :rozglada: Surowej pani adwokat :lol2: !!
not that kind pisze:Dzisiejsza Agata :arrow:
I jest to rzeczone zbliżenie :szalony: !! :tanczy: A już myślałem , że więcej tego cudownego widoczku nie zobaczę :szalony: !! :* :*
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..no pięknie..pięknie tu macie :lol2:
..noteczka jak zawsze najwyższy poziom :* :P :brawa:

..Agatka to samo :D

..a teraz jeszcze na dodatek okazało się że mamy dzis cholerne szczęście wszyscy :lol2: 8)

..Agatka zdążyła z relacją :tanczy:
..bo zaraz po niej zaczęła się konferencja Ćwiąkalskiego :lol:

..farta to nam dzis nie brakuje 8) :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

A skąd się wzięło to cholerne szczęście dzisiaj ?
Otóż z pewnych powodów nie zdążyłem dziś rano zaprogramować nagrywarki :twisted: i zadziałało prawo złośliwości losu :devil:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

epsztajnek pisze:A skąd się wzięło to cholerne szczęście dzisiaj ?
Otóż z pewnych powodów nie zdążyłem dziś rano zaprogramować nagrywarki :twisted: i zadziałało prawo złośliwości losu :devil:
..ujjj :hmm:

..to w takim razie nie wszyscy dzis mamy cholerne szczęście :hmm: :hyh:

..a szkoda :/

..bo jakbyśmy jakimś cudem przegapili jakąś relację to nas z niej nie rozliczysz :/

..zresztą :/
..i dla nas się szczęscie skończyło :/
..bo teraz konferencja za konferencją :twisted:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
kuomi1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 19 paź 2007, 18:22

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: kuomi1 »

Niestety ale togi nie są tak dopasowane(tak swietnie skrojone) jak dzisiejszy Agaty strój. Sexy się w nich nie wyglada(wybor rozmiarow jest bardzo ograniczony) :)
Większość dziennikarzy lubi tematy związane z wymiarem sprawiedliwosci, zwlaszcza sprawami karnymi, gdyz sa bardzo medialne. Tylko dobrze by było gdyby przy tym stron procesowych wystepujących w postepowaniu karnym(pokrzywdzony, oskarzony, podejrzany) nie mylili stronami wystepujacymi w postepowaniu cywilnym(powod, pozwany itp), a wyjasnien z zeznaniami. Ale Agacie rzadko zdarzają się pomyłki...
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

kuomi1 pisze:Niestety ale togi nie są tak dopasowane(tak swietnie skrojone) jak dzisiejszy Agaty strój. Sexy się w nich nie wyglada(wybor rozmiarow jest bardzo ograniczony) :)
Agatka nawet w za wielkiej todze wyglądałaby niebywale seksi :lol2: :lol2: :lol2: !! 8) Wystarczy sobie wziąć porównać jak seksi wygląda w za wielkiej marynarze :devil: !! :lol2:
Większość dziennikarzy lubi tematy związane z wymiarem sprawiedliwosci, zwlaszcza sprawami karnymi, gdyz sa bardzo medialne. Tylko dobrze by było gdyby przy tym stron procesowych wystepujących w postepowaniu karnym(pokrzywdzony, oskarzony, podejrzany) nie mylili stronami wystepujacymi w postepowaniu cywilnym(powod, pozwany itp), a wyjasnien z zeznaniami.
Dzisiaj nie mogło być mowy o nawet podejściu do takiej pomyłki , bo nie było mowy o żadnych podejrzanych , pozwanych , pokrzywdzonych ..... no jedynymi pokrzywdzonymi byli sędziowie , którzy na dzisiaj zapowiedzieli strajk :devil: !! :D
Ale Agacie rzadko zdarzają się pomyłki...
No też właśnie :lol2: !! :D 8) :brawa:

Dzisiaj jeszcze zabłysnęła przed 17. :P !! :D I na koniec powiedziała coś takiego , że można wnioskować , że spieszy jej się do Warszawy :lol2: !! Bo oddała temat tym , którzy mogą się w Warszawie dowiadywać o dalszy tok sprawy :lol2: !!! :lol2: Tak więccc....
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:Dzisiaj jeszcze zabłysnęła przed 17. :P !! :D I na koniec powiedziała coś takiego , że można wnioskować , że spieszy jej się do Warszawy :lol2: !! Bo oddała temat tym , którzy mogą się w Warszawie dowiadywać o dalszy tok sprawy :lol2: !!! :lol2: Tak więccc....
A oto i ona :D :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

noteczko :* !! Skarbie Ty nasz najdroższy :* !! Myślałem , że dzisiaj nie czeka mnie tu żadna niespodzianka -bo Agatki w tvn 24 nie było ;( !! A Ty trzymałaś dla nas w zanadrzu tę oto wspaniałość :jupi: !! :tanczy:

Co jeden caps , to piękniejszy :P !! 8)

A ostatnim cóż chciałaś wyrazić :mhm: ?? :roll: Zrozumieć kobietę usiłuję :lol2: !! No , ale to Twoje zagranie jest oczywiste :lol2: !! Pokazałaś nam ścianę oblepioną medialnym wizerunkiem Agatki -marzenie każdego fana :szalony: !! Dzięki :szalony: !! 8)
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:noteczko :* !! Skarbie Ty nasz najdroższy :* !! Myślałem , że dzisiaj nie czeka mnie tu żadna niespodzianka -bo Agatki w tvn 24 nie było ;( !! A Ty trzymałaś dla nas w zanadrzu tę oto wspaniałość :jupi: !! :tanczy:

Co jeden caps , to piękniejszy :P !! 8)
..cudowneeeee :P :tanczy:
..gdybym wiedział o tym co tu czeka na mnie to rychlej bym looknął :lol2:
..ale teraz na dłużej mi starczy zapasów :lol2:
A ostatnim cóż chciałaś wyrazić :mhm: ?? :roll: Zrozumieć kobietę usiłuję :lol2: !! No , ale to Twoje zagranie jest oczywiste :lol2: !! Pokazałaś nam ścianę oblepioną medialnym wizerunkiem Agatki -marzenie każdego fana :szalony: !! Dzięki :szalony: !! 8)
..miło było na pewno pracować w takim miejscu :lol2:
..gdzie nie spojrzysz tam Agatka :szalony:

..ale mi by starczył jeden wielki na całą ścianę ekran w domu i Agatka non stop na wizji :D
..nie narzekałbym wówczas :lol2: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..gdybym wiedział o tym co tu czeka na mnie to rychlej bym looknął :lol2:
..ale teraz na dłużej mi starczy zapasów :lol2:
Na dłużej , czyli maksymalnie do dzisiejszego wieczora :D !!
Sytuacja obczajona :lol2: !! W serwisach porankowych Agatki nie ma (nie bardzo na to liczyłem :spiewa: ) ;) !! Z Poznania nadaje ten "nowy" , więc Agatka już na pewno w Warszawie szykuje się na serwisy wieczorno-nocne :tanczy: !! :D
..ale mi by starczył jeden wielki na całą ścianę ekran w domu i Agatka non stop na wizji :D
..nie narzekałbym wówczas :lol2: :lol2:
Musiałbyś się urodzić w familii jakiego amerykańskiego hip-hopowca , żeby mieć taki full-wypas ekranik :devil: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Na dłużej , czyli maksymalnie do dzisiejszego wieczora :D !!
Sytuacja obczajona :lol2: !! W serwisach porankowych Agatki nie ma (nie bardzo na to liczyłem :spiewa: ) ;) !! Z Poznania nadaje ten "nowy" , więc Agatka już na pewno w Warszawie szykuje się na serwisy wieczorno-nocne :tanczy: !! :D
..no i dzis w końcu zobaczymy Agatkę w nowym kadrowaniu :tanczy:
..nowym..zbliżonym kadrowaniu :szalony:
marcinkowsky pisze:Musiałbyś się urodzić w familii jakiego amerykańskiego hip-hopowca , żeby mieć taki full-wypas ekranik :devil: !! :lol2:
..mówisz :lol2:
..zaraz łatwię lewe papiery :lol2:

..może syn 50 centa :roll: :mhm: :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 29 gości