[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

r_r16 pisze: I czyżby nie było "kto pierwszy ten lepszy"? Zawodnik wchodzi zaraz po zakończeniu poprzedniej gry... :mhm:

FFF, nie ma i nigdy nie było w wydaniach tygodniowych milionerów od początku i tak pozostało do dziś.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

Greg Haus pisze:A co do tych wydań - codzienna emisja mogłaby się znudzić. Ta wersja jest mało ciekawa, choć chętnie widziałbym ją jako 30 minutówkę, 2 razy w tygodniu ( wtorek, czwartek), zamiast codziennej brzyduli...
Dwie różne formuły jednego programu? Nie wiem czy to dobry pomysł...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

r_r16 pisze:
Greg Haus pisze:A co do tych wydań - codzienna emisja mogłaby się znudzić. Ta wersja jest mało ciekawa, choć chętnie widziałbym ją jako 30 minutówkę, 2 razy w tygodniu ( wtorek, czwartek), zamiast codziennej brzyduli...
Dwie różne formuły jednego programu? Nie wiem czy to dobry pomysł...
Jeśli byłby inny prowadzący a najlepiej prowadząca (Meredith Vieira dobrze się sprawdza w amerykańskiej wersji) - to jestem za 8)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: pop »

Jak to dwie różne formuły? :uhh:

Poza tym w Stanach jest tak od dawna.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

To jeszcze inne studio i inna nazwa i mamy całkiem inny teleturniej. :P
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: ~ »

Ciekawa jest ta nowa wersja. Jednak jestem pesymistycznie nastawiony do tych zmian. Milionerzy to Milionerzy, muszą mieć stałe zasady, bo jak tak dalej pójdzie, nikt nie będzie pamiętał na czym dawniej polegał ten teleturniej.
Widać, że USA "Milionerzy" cieszą się wielkim zainteresowaniem. Tylko czy taka duża ilość wydań programów im się nie znudzi? Miejmy nadzieję, że nie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: pop »

~ pisze:Tylko czy taka duża ilość wydań programów im się nie znudzi? Miejmy nadzieję, że nie.
Jeśli nie nudzi się już od dobrych kilku lat, to nie znudzi się i teraz. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

pop pisze:
~ pisze:Tylko czy taka duża ilość wydań programów im się nie znudzi? Miejmy nadzieję, że nie.
Jeśli nie nudzi się już od dobrych kilku lat, to nie znudzi się i teraz. :]
Samych odcinków tygodniowych abc wyprodukowało już ponad 1300
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: ~ »

Takiej sytuacji jak wczoraj chyba jeszcze nie było. Pytanie za 500 zł: Jakie może być złoto? A: prostolinijne, B: szczere, dalej nie pamiętam :P, ale gracz chciał zaznaczyć A :D. Hubert nie mógł się powstrzymać i głośno się zaśmiał, publiczność zresztą też. Ale w końcu została zaznaczona odpowiedź B.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Milionerzy

Post autor: Marcin »

I w końcu facet zaszedł do 75 000 zł. :D
Dobry był też gracz tydzień temu, który twierdził, że może być boczek z kurczaka. :D I też później grał całkiem nieźle.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Milionerzy

Post autor: marek110 »

-w 7 sezonie amerykańskich milionerów czas na odpowiedź na pytanie za 1 MILION $ to suma niewykorzystanego czasu na poprzednie pytania + 45 sekund.
-milionerzy spadają! mają już 2,3 miliona widzów. jeżeli tak dalej pójdzie to powtórzy się sytuacja z 23 stycznia 2003
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Milionerzy

Post autor: Maciek »

Po prostu ludzie mało wygrywali, więc program słabiej przyciąga. Ile można patrzeć, jak ludzie męczą się z pytaniami, za tysiąc czy dwa? Pytania są ostatnio albo za trudne, albo zbyt podchwytliwe.

A poza tym, czy nie zauważyliście, że "Milionerzy" mają zawsze kiepskie reklamy? Są przygotowywane według niezmienionego schematu: taki a taki zawodnik, tyle wygrał, do widzenia. Dawniej - w latach 1999-2003 - były przygotowywane z rozmysłem, a przede wszystkim - z pomysłem.

Czy ktoś też to zauważył?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Milionerzy

Post autor: TVN_FAN »

Ostatnimi czasy co do reklam Milionerów to jedynie jak była walka o duże kwoty można było poczuć się zaskoczonym - inaczej to jest standard. Standard, który na pewno też widza nie przyciąga.
Poza tym dokładnie jak pisze Maciek - byłyby duże wygrane byłaby oglądalność. A tak jest raczej ruch w przeciwną stronę. Wpływ na pewno mają pytania, które po ostatnich wielkich wygranych zdecydowanie mają wyższy stopień trudności.
ZIMA
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: ~ »

Najbardziej mnie wkurza jak w eliminacjach jest pytanie: "Ułóż w kolejności alfabetycznej...". Jak wyrazy są bardzo podobne to jeszcze może być, ale jak każdy zaczyna się na inną literę to już jest przegięcie.
Muszę powiedzieć jeszcze, że jakiś głupek układa kolejność pytań. W nowej edycji pytania za 500 czy 1000 zł są bardzo trudne, a następne pytania są banalne tak jak to było dzisiaj przy pytaniu za 10 tys. zł, gdy odpowiadała pani z Zakopanego. A jeszcze nawiasem powiem, że nie zdziwię się jak ta pani jutro wygra pół miliona.
Jeśli chodzi o reklamy to delikatnie mówiąc są nieciekawe. Reklamy są normalnie (chyba troszkę przesadzę) w grobowej atmosferze, reklamę "Milionerów" rzadko można zobaczyć na antenie TVN, a w radiu w ogóle nie można usłyszeć.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Milionerzy

Post autor: Marcin »

Tak, pytanie o to które narzędzie ma zęby, za 10 000, to jakaś kpina.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości