Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Tak jak obiecywałam, kiedy zaczęły działać serwery... :arrow:



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

No to teraz widać wszystko :lol2: !!

widać , że nie ma fenomenalnego zbliżenia :/ !! Ale i tak jest pięknie :P !! :lol2:

No i widać , że rzeczywiście większa radość towarzyszy Agatce podczas łączeń z innymi reporterami niż podczas łączenia z chłopakiem :devil: !! Hmmmm :mhm: ? ? A może Agatka jest rozczarowana jego poczynaniami na wizji :> ?? :D Albo rzeczywiście martwi się o niego i to ją stresuje -ja tak zawsze mam , kiedy w grę wchodzi ktoś mi bliski :D !!


PS Dzięki noteczko za dotrzymanie słów obietnicy :* !! No i dziękować Bogu , że serwery zaczęły działać :lol2: !! :rydzyk:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:No to teraz widać wszystko :lol2: !!
..po ciężkim dniu takimi widokami bardzo szybko ładuje się akumulatory :)
widać , że nie ma fenomenalnego zbliżenia :/ !! Ale i tak jest pięknie :P !! :lol2:
..mogło jednak być o jeszcze jeden krok bliżej i więcej tego piękna :neutral:
..a już na pewno byłoby to piękno jeszcze bardziej metaforyczne :szalony:
No i widać , że rzeczywiście większa radość towarzyszy Agatce podczas łączeń z innymi reporterami niż podczas łączenia z chłopakiem :devil: !! Hmmmm :mhm: ? ? A może Agatka jest rozczarowana jego poczynaniami na wizji :> ?? :D Albo rzeczywiście martwi się o niego i to ją stresuje -ja tak zawsze mam , kiedy w grę wchodzi ktoś mi bliski :D !!
..wcale nie jest źle z reakcją Agatki :D
..na jednym capsie owszem poważna ale też nawet na rozmarzoną wygląda :D
PS Dzięki noteczko za dotrzymanie słów obietnicy :* !! No i dziękować Bogu , że serwery zaczęły działać :lol2: !! :rydzyk:
..dzięki :*
..dzięki :*

..no i trzymaj pieczę (jeśli możesz) również jutro :rydzyk:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..po ciężkim dniu takimi widokami bardzo szybko ładuje się akumulatory :)
Zważywszy na porę , o której wstałem :lol2: ja jestem dość rześki :lol2: !! To fakt :D !!

A dzisiaj nie przegapiłem ani sekundy , spodziewaliśmy się już teraz Agatki w Poranku :tanczy: !! No i dzisiaj to tylko rano , a nie przed południem będę mógł oglądać ;( !! :twisted: No , ale taki lajf :twisted: !!
..no i trzymaj pieczę (jeśli możesz) również jutro :rydzyk:
No noteczko :rydzyk: !!

Tym bardziej , że dzisiaj w Poranku Jarek rozwesela Agatkę i obrzuca ją prezentami :) !! A ona jak zwykle miła , ale nie wylewna :neutral: !! :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Zważywszy na porę , o której wstałem :lol2: ja jestem dość rześki :lol2: !! To fakt :D !!
..zobaczyć raz taki uśmiech Agatki jak przed chwilą i znow zaczyna się chcieć żyć :lol2: :tanczy:
A dzisiaj nie przegapiłem ani sekundy , spodziewaliśmy się już teraz Agatki w Poranku :tanczy: !! No i dzisiaj to tylko rano , a nie przed południem będę mógł oglądać ;( !! :twisted: No , ale taki lajf :twisted: !!
..nie było wprawdzie tej niespodzianki która tak lubimy :lol2:
..ale wiedzieć z góry że w Poranku będzie ktoś kogo tak lubimy to też komfortowa sytuacja :tanczy:
No noteczko :rydzyk: !!
..szczególnie jeśli Agatka znów będzie łączyć się ze swoim lovelasem :lol:
Tym bardziej , że dzisiaj w Poranku Jarek rozwesela Agatkę i obrzuca ją prezentami :) !! A ona jak zwykle miła , ale nie wylewna :neutral: !! :lol:
..nawet widoku z okienka poznaskiej redakcji nie chciało jej się opisywać :mhm:

.ale Jarek się stara - mam nadzieję że dla nas :lol2:
..z góry dziękuję :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Motto kucharskie Agaty - "Ugotuj to za mnie" :hyh:
Nadal zazdrościcie TW ? :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Motto kucharskie Agaty - "Ugotuj to za mnie" :hyh:
Nadal zazdrościcie TW ? :devil:
Jarek to od niej wyciągnął :> ? :roll: Ale Agatka na pewno jest za skromna i coś upichcić potrafi :lol2: Tylko nie chce się przyznać :devil: !! Albo wkopać na przyszłość :devil:

AKURAT MNIE Mnie to nie odstrasza :lol2: !! :tanczy: Tak się składa , że ja poszedłem w ślady ojca i uwielbiam gotować :lol2: !! Jego zmusiły do tego okoliczności , bo mam też (jeśli Agatka ma :lol2: ) ma dwie lewe ręce do gotowania :lol2: !!
A ja wolałem być zapobiegawczy i uprzedziłem los i fakty i nauczyłem się obsługiwać kuchnią zawczasu :devil: !! :lol2:

Ajjjhhhh i gdyby los był łaskawszy , to podobnie jak i tato trafiłbym na kobietę , która z dala trzyma się od kuchni :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: zoha8 »

W serwisie o 10.30 pan Jarek zapytał w imieniu widza
Czy Agata może pokazać swoje buty?
Nasza prezenterka tylko się uśmiechnęła, ale butów nie zobaczyliśmy.
Czy ktoś z Was jest za to pytanie odpowiedzialny??? :)
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

zoha8 pisze:W serwisie o 10.30 pan Jarek zapytał w imieniu widza
Czy Agata może pokazać swoje buty?
Nasza prezenterka tylko się uśmiechnęła, ale butów nie zobaczyliśmy.
Czy ktoś z Was jest za to pytanie odpowiedzialny??? :)
Nieeeeee :nie: !! Ja nieeeee :lol2: !! :nie: Mi takie głupoty po głowie nie chodzą :lol: !! Ja wolałbym odpowiedzi na inne pytania , ale pewnie też bym ich nie poznał (odpowiedzi ) :devil: !! :lol2: Taka skryta już jest ta nasza Agatka :lol2: !! :twisted:

Ale dobrze jest usłyszeć inne rzeczy :D !! Tak na przykład ja słyszałem jak Agata odpowiadała Jarkowi na pytanie, czy słyszała relację Pawła Łukasika , że "jest jedyny w swoim rodzaju" :lol2: !! Ajjjhh Panie Pawle -pan taki skomplementowany przez koleżankę :lol2: i to na wizji w prime time'ie :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

No fakt :D Jarosław Kuźniar przechodził dzisiaj samego siebie w zagadywaniu Agaty :devil: A ona samą siebie w unikaniu odpowiedzi na jego zaczepki :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Hej noteczko :lol2: !! No bomba capsiki :lol2: !! :tanczy: Pięknie odzwierciedlają dzisiejszy Poranek :* !! :tanczy:

A może Ty masz fotki butów Agatki :lol2: ?? Bo nie mam pojęcia czemu tak kogoś zainteresowały , że aż prosił o ich zbliżenie :> ?? Musiał być jakieś wyjątkowe :mhm: ?? :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Buty Pani Agaty :arrow:
Obrazek

No rzeczywiście.... zjawiskowe :devil: Ktoś mógł się nimi zainteresować do tego stopnia, że poprosił o pokazanie ich z bliska :devil:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Buty Pani Agaty :arrow:
Obrazek

No rzeczywiście.... zjawiskowe :devil: Ktoś mógł się nimi zainteresować do tego stopnia, że poprosił o pokazanie ich z bliska :devil:
Jak na moje oko , to wyglądają jak buty Eskimosów :lol2: !! :hahaha: Kozaczki :lol2: !! Pewnie już z ociepleniem -z misiaczkiem :P !! W końcu Agatka dużo w podróży , a dni chłodne ;) !!
Ten capsik pochodzi z momentu, kiedy Jarek prezentował Agatce zielone niebo :lol2: !!

A na koniec ostatniego serwisu zapytał (z ewidentną nadzieją w głosie :lol2: ) , czy można jeszcze liczyć na obecność Agatki w Poranku , a ona odparła , że niezbadane są jeszcze wyroki w tej sprawie ;( !! :uhh:

Tak więc sobota i niedziela upłynął nam pod znakiem wieczorno-nocnego dyżuru ;) !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Jak na moje oko , to wyglądają jak buty Eskimosów
Widać, Agatka lubi takie. W zeszłym roku pojawiła się w tego typu żółtych butkach :lol2:
Tak więc sobota i niedziela upłynął nam pod znakiem wieczorno-nocnego dyżuru
Za mało dostałeś kopniaków od TVN24 ? :devil:
To będzie wiadome dopiero w sobotę o 18-tej :grozi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
Jak na moje oko , to wyglądają jak buty Eskimosów
Widać, Agatka lubi takie. W zeszłym roku pojawiła się w tego typu żółtych butkach :lol2:
To prawda :> ?? Niektóre kobiety naprawdę dziwnie się ubierają :roll: ? :lol:
Tak więc sobota i niedziela upłynął nam pod znakiem wieczorno-nocnego dyżuru
Za mało dostałeś kopniaków od TVN24 ? :devil:
To będzie wiadome dopiero w sobotę o 18-tej :grozi:
A wiesz , że pomimo tego jak nas okrutnie tvn24 czasami traktuje ,tego akurat ,że Agatka będzie tak jak napisałem , jestem jakoś dziwnie pewny :lol2: !!
sobota i niedziela upłynął nam pod znakiem
Sam sobie wyłapałem byka :red: !! :devil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 22 gości