Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Crimsontear
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 13:25
Lokalizacja: w 45 metrach kwadratowych.

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: Crimsontear »

Ja przepraszam, że tak dużo (i ponownie ja) piszę, ael puścili końcówkę o Powstaniu i już było koniec programu, a ja tak lubię patrzeć jak już skończone, ale kamery jeszcze uchwycają jakby "za kulisami" w ciemneijszej scenerii panią Annę i pana Łukasza, no cóż.
"Wyobraźnia ważniejsza jest od wiedzy"
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: Nika »

Racja, ta końcowa sceneria zakulisowa "bez światła" jest najlepsza. Najbardziej lubię jak sobie grabę wtedy podają. A o zdjęciu z językiem to nic mi nie wiadomo, może ktoś coś szerzej wyjaśni?!
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nika pisze:Nowa forumowiczka tu tak ładnie się przywitała, a tu cisza jak makiem zasiał
A no bo ja taki mało wyrywny :lol2: Ale witam serdecznie forumowiczke :D
Nika pisze:Najbardziej lubię jak sobie grabę wtedy podają.
Ja też i właśnie szkoda , że chyba z tego zrezygnowali :rozglada: Bo to był taki znak rozpoznawczy tego programu :cicho:
Nika pisze:A o zdjęciu z językiem to nic mi nie wiadomo, może ktoś coś szerzej wyjaśni?!
Na głównej tvnfakty.pl sobie koleżanko kliknij DOSYŁY i tam powinna być ta fotka :aniol:

To jest właśnie z dosyłu przed lajfem jakimś.A okoliczności :mhm: Nie mam pojęcia , może komuś pokazała język ale wyglada na to , że w pozytwnym znaczeniu był to gest :D Jaka ta Ania była szalona a może i dalej jest :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Crimsontear
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 13:25
Lokalizacja: w 45 metrach kwadratowych.

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: Crimsontear »

Oj, witam, witam gorąco (to także z racji męczących mnie, niepodzielnych upałów). Hyh, zdjęcię jest świetne i sądzę także, iż pani Anna ma, ma zdecydowanie trochę szaleństwa mimo takowej pracy. Tak, te elementy w ciemnościach mogłyby też trwać trochę dłużej (ciekawie, co mówią wtedy do siebie xP ach, ta ludzka ciekawość). Ostatnio pamiętam, że go rozśmieszyła, informowała o tym, że zostanie wyjaśnione, o co poszło w Mielnie, a on powiedział "były" a potem do Anny :"widzisz, nie były" ciąg dalszy, światła gasną Anna szybka riposta i Łukasz cały roześmiany A dzisiaj sama, bez pana Grassa, na urlop się wybrał (zasłużony podobno x)). Ach, liczę na sobotę z panią Anią. Ach, wypadałoby iśc spać, jak norma godzinowa nakazuje, ale dręczą mnie niepodzielne upały i dziwne rozmyślania i chęć doczytania jeszcze kilku stron lektruy pana Pilcha wspaniałego. Ach, ależ ja dużo piszę, proszę wybaczyć, ja pisać lubię.
"Wyobraźnia ważniejsza jest od wiedzy"
Crimsontear
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 13:25
Lokalizacja: w 45 metrach kwadratowych.

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: Crimsontear »

Ach, niestety. Bo akurat w sobotę i niedzielę zamiast "Dzień po dniu" będą puszczane te cykle dokumentalne o Chinach na igrzyskach, ach odebrano mnie szansę ujrzenia pani Anny xP. Kieruję się więc w stronę łazienki w celu zmycia prysznicem grzechów komercji, ktokolwiek tu jest- żegnam. (ach i zapomniałą w "preferancjach dziennikarskich" dodać pana Jarosława Kuźniara)idę, idę ach z nawiną nadzieją.
"Wyobraźnia ważniejsza jest od wiedzy"
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Crimsontear-Anna teraz w weekend to naprawdę biały kruk :rozglada: Ale możesz być pewna , że w najbliższym czasie 20:20 bedzie na bank jako samotna gospodyni PiŚu [notabene podobno bardzo podoba Jej się ten skrót ] :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Crimsontear
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 13:25
Lokalizacja: w 45 metrach kwadratowych.

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: Crimsontear »

Wiitam, tak szanowna pani Anna się ukrywa. Hm podoba a skąd forumwoicz ma takie tajemnicze informcje?xD (ach, ja nawet przeczytałąm jej całego bloga na tvn24, dłuuugo już nic nie dodała).Może po cyklu szanownych "Chin na igrzyskch" w sobotę ją ujrzę. Ależ nie!Mnie nie będzie już w sobotę i co ja pocznę? ;) (przypomniało mi się też jak mówiła "tu przed chwilą przywitałam się przez szybę z ministrem Bogdanem Zdrojewski" (ach, cóż to za powitanie być musiało,hyh). Aaależ ja dzisiaj wstałąm o godzinie 6:50, bo liczyłam na głos pana Jakuba, a pana Jakuba nie było! No cóż, był inny pan, też było miło. Idę, bo mnie owłają, a ja wiecznie w innym świecie. *mach,mach*
"Wyobraźnia ważniejsza jest od wiedzy"
Crimsontear
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 13:25
Lokalizacja: w 45 metrach kwadratowych.

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: Crimsontear »

Ależ tutaj się cisza zrobiła xP. Dzisiaj pani Anna w rózu, ale pani Anna się prejęzyczyła dwa/trzy razy w niedalekiem odstępie czasowym co mnie wręcz zaskoczyło. dodawać zdjęcia, zdjęcia, uwieczniać panią Annę, iidę spać, znaczy może zasnę, tak sądzę ; ]
"Wyobraźnia ważniejsza jest od wiedzy"
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: epsztajnek »

Myślałem, że całe specjalne wydanie PiSiu będzie prowadzone na stojąco :ech:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Crimsontear
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 13:25
Lokalizacja: w 45 metrach kwadratowych.

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: Crimsontear »

Ja też! xP Byłam o tym przekonana, pani Anna jest nieobliczalna. Ale dzisiaj informowała, że już (i tu się bardzo rozpromieniła)w poniedziałek program będzie z szanownym panem Grassem, ale dzisiejszy program mi się jakoś wyjątkowo podobał, tak ładnie skonstruowany został, więc brawa *ach, pokłony*. Bardzo fajny (wieeem, kolokwializm, lecz nic innego mi nie przychodzi do głowy:K) był fragment z dziennikarzem, który się nie mógł wypowiedzieć. Ale pragnę zauwazyc, iż pani Ania ma bardzo sympatyczne dla ucha połączenia słowne, naprawdę bardzo mnie się podobają, ach kwint-esencja (jak to Giertych powiadał) tvn24...
"Wyobraźnia ważniejsza jest od wiedzy"
Crimsontear
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 13:25
Lokalizacja: w 45 metrach kwadratowych.

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: Crimsontear »

Aaaaach, dzisijeszy "PiŚ" był wspaniali, już tylko odliczam godziny do powtórki o 0:30, czyzbym się uzalezniła?! Normalnie nie mogli się sobą nacieszyć, ach, cóż to było za aach brak mi słów, aby do 0:30, pozdrawiam, jesli ktokolwiek jeszcze tutaj pisze. *pada z wrażenia*
"Wyobraźnia ważniejsza jest od wiedzy"
Crimsontear
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 13:25
Lokalizacja: w 45 metrach kwadratowych.

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: Crimsontear »

Haluuu? przperaszam, ale czy tutaj może jeszcze ktoś żyje?toś ogląda,sledzi. dzisiaj na koniec byłośmiesznie, 'po piaskiem po oczach' Ach... prosze o odpowiedzi i uwydatnienei jakiejkolwiek egzystencji!;K
"Wyobraźnia ważniejsza jest od wiedzy"
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Niestety bardzo rzadko mam okazję oglądać PiŚ i podziwiać twórczość Anny. Ale wczoraj udało mi się obejrzeć dosłownie kawałek, kiedy prezentowała z Łukaszem pracę reporterów tvn24 w mijającym tygodniu. Śmiała się z Agaty Adamek, która domagała się wody w Arizonie :D
No i jak zwykle program poprowadzony z urokiem i klasą :D
Crimsontear
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 13:25
Lokalizacja: w 45 metrach kwadratowych.

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: Crimsontear »

Ach witam. Chciałam zauważyć, iż program się zmienia na lepsze, och,ach xP Praca dziwnnikarzy w krzywym zwierciadle mnie urzekła.
"Wyobraźnia ważniejsza jest od wiedzy"
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Kalczyńska

Post autor: epsztajnek »

Nowy fryz :)
ObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości