[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: TVN_FAN »

Dla mnie Gruchała odpadła wczoraj głównie przez Igrzyska. Swoim zachowaniem tam straciła sympatię ludu i ten nie patrzył na sposób i piękno tańca ale z perspektywy wydarzeń olimpijskich i poolimpijskich. Sprawa była zbyt głośna, żeby nawet nieinteresujący się sportem nic nie usłyszeli na ten temat.
ZIMA
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Elek »

Wiecie co wczoraj ponownie przekonałem sie do tanca.. i uwazam ze najlepszym odcinkiem bedzie gdy zostana juz tylko andersz, kulesza, żmuda, lesz no i chcialem nadal ogladac gruchala bo wczoraj wygladala zjawiskowo.. I nie ma co gadac ze alan nie powinien byc w programie bo jego wystep byl jedna z atrakcji podczas wczorajszego wieczoru ktora ozywila atmosfere i naprawde chcialbym zeby reszta drewniancyh-niegwiazd (walter, oleg, felicjanska, allen) jaknajszybciej odpadli bo nie dosc ze nie gwiazdy to wprowadzaja taka nude ze ich tanca oraz wypowiedzi jury na ich temat nie da sie sluchac i ogladac...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Przecież Oleg Sawkin tańczy bardzo dobrze, więc czemu piszesz, ze jest drewniany :? Wczoraj dostał 36 punktów, a w 1 odcinku 32 punkty. Wczoraj dostał niestety najmniej punktów od widzów mimo, że tańczył dość dobrze.
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

Katarzyna Walter wcale nie jest nudna jest bardzo pogodną osobą a do tego ma wielki dystans do siebie .Moim zdaniem powinienn wylecieć ten serfer bo ten jego sztuczny uśmiech mnie denerwuje a do tego rusza sie jak kij od miotły.Ciekawe skąd on ma tyle sms-ów?
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Jestem mile zaskoczona wysoką oglądalnością :D , Andersz super :brawa: , niektórzy mu zarzucają, że za bardzo pajacuje, ale w tym wydawałoby sie lekko już skostniałym programie przydaje się trochę takiej młodzieńczej wariacji :lol2: , podobała mi się również wysoko oceniona Kulesza, ale ma rewelacyjnego partnera, nie podoba mi się, że zamast Gruchały została Felicjańska :x
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Za tydzień walc wiedeński i... mambo :D Ciekawe, czemu od 8 edycji mambo będzie dopiero tańcem konkursowym :P Gościem programu będzie Garou :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Czyżby mała zmiana godziny :roll: ? Według telemagazunu ''Taniec z gwiazdami'' od 19 października będzie o 19:55 :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pawell »

A na tvn.pl 12 października "Taniec z gwiazdami" jest wpisany o 19:55. Nie rozumiem tej zmiany, dla mnie ona jest bezsensowna. :rozglada:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

No nie wiem ale Piotr Gąsowski mówił tak jakby Garou miał wystąpić w TZG
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Poziom tańca w tej edycji jest dosyć wysoki. Lesz, Żmuda, Andersz, Kulesza, Sawkin... Zostały 3 panie i 6 panów :lol: Od 4 odcinków odpadają tylko panie, ale za tydzień to się chyba zmieni :P

A co do Garou to wszystko możliwe :lol2: W końcu skład 9 edycji jest już prawie pełny :roll:
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ana486 »

mam pyt co beda tanczyc w 6 odcinku , pewnie faceci sambe i panie american smotth bo panie juz dwa razy pod rzad tanczyly tance latino a faceci nie ktorzy dwa razy tance starndowe
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

W niedzielę gościem będzie Danny :) Widać zagraniczne gwiazdy przyciągają widzów, bo odcinek z Garou obejrzało ponad 5 milionów :lol2:
warsaw2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 08 wrz 2008, 19:19

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: warsaw2 »

Szkoda felicjanskiej, ale to juz tradycja,ze kobiety wysokie dosyc szybko odpadają.Zabrzmi to okrutnie,ale taniec ich nie lubi...wysoki wzrost sprawia,ze wygladają niezgrabnie,pomimo niezaprzeczalnych walorów estetycznych.moją faworytką była WALTER :<
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Ale trzeba przyznać, że poziom tej edycji jest bardzo wysoki. Najgorsi już można powiedzieć odpadli. Teraz odpadną: Czarnota, Włodarczyk i Diablo. Wtedy dopiero będzie zacięta rywalizacja :lol2:
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Udział śpiewających gwiazd to dobry pomysł, do tego choreografia Voltu :brawa: , odpadnie w najbliższym czasie chyba też Steeve, a potem już będzie gorąco jak zostanie Andersz, Żmuda, Lesz, Kulesza, największe emocje finałowe wywołałaby para Andersz-Żmuda :shock: , ale czy tak będzie, nie wiadomo :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości