Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Filmy w TVN

Post autor: ktos »

Środa i horror w TVN

Zapraszamy już środę 3 września na 22:30 do TVN. Cykl horrorów otworzy przebojowe "Oszukać przeznaczenie".


Poniżej pełna lista filmów, które będzie można obejrzeć w telewizji TVN do końca roku:
* "Adwokat diabła"
* "Blade: Mroczny łowca"
* "Blade: Mroczny łowca 2"
* "Blade: Mroczna trójca"
* "Boogeyman" [premiera]
* "Dom woskowych ciał" [premiera]
* "Droga bez powrotu" [premiera]
* "Oszukać przeznaczenie"
* "Oszukać przeznaczenie 2"
* "Piła"
* "Silent Hill" [premiera]
* "The Ring"
* "The Ringn 2"
* "Walentynki"
* "Zejście" [premiera]

http://www.plejada.pl/3,6394,news,1,1,s ... tykul.html
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Z tej listy większość filmów już widziałem, jednak kilka których nie oglądałem jest :D Na pewno zobaczę ''Zejście'', ''Dom Woskowych ciał'' i ''Walentynki''. Co do ''Piły'' to w TVNie jest po raz pierwszy ten film, ale wcześniej był w TVP1 i pewnie dlatego nie napisali, że premiera :)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Filmy w TVN

Post autor: kamiiloo »

silent hill dla mnie słay był, no ale bardzo podoba mi sie na cykl tematyczny
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Filmy na październik:

Superkino 20:00:
Firewall
Tylko mnie Kochaj
Shrek 2
Troja
Podwójne ryzyko

Superkino około 22-23:
Matrix Reaktywacja
Matrix Rewelucje
Kobieta Kot
Piekielna Głębia
Łowcy Umysłów

Horrory w środę:
Boogeyman
Silnet Hill
Zejście
Droga bez powrotu
Blade - wieczny łowca

Film w czwartek:
Legelna blondynka
Miss Agent 2
Jak w niebie
Jak stracić chłopaka w 10 dni
Z ust do ust

Film w sobotę: (22:20)
American Pie 2
Komórka
Kariera Nikosia Dyzmy
Red Eye

Film w nocy w sobotę:
Noc Nietoperzy
W potrzasku
Maksymalny wyrok
Na ratunek


Film w niedzielę (24:00):
Łowca snów
Wioska Przeklętych
Lśnienie
Złoto Pystyni

Film w południe w niedzielę:
Historia Kopciuszka
Kłamca Kłamca
Smokiem i mieczem

Film w południe w sobotę:
Denis znów rozrabia
Pan Niania
To tylko gra
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Filmy w TVN

Post autor: kamiiloo »

bardzo dobre filmy, tylko lśnienie dałbym do horrorow tez :) w sumie to nie horror, ale...
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

I znów pojawiają się sytuacje, że pierwsza część filmu w Polsacie, a druga w TVN lub na odwrót :?
15 października 21:30 POLSAT - American Pie
4 października 22:20 TVN - American Pie 2

:ech:
ortax123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 10 sie 2008, 14:21

Re: Filmy w TVN

Post autor: ortax123 »

Tak jak już kilka razy pisałem - TVN zaczyna olewać filmy i tylko inwestuje w seriale i rozrywke. Oto dowód:

Telewizja TVN obchodzi dzisiaj swoje 11-lecie. Ostatni rok upłynął pod znakiem zmian ramówkowych.

Od września 2007 r. TVN ulega małemu przeobrażeniu. Zmienił się profil stacji: po wyeliminowaniu popołudniowych "Faktów", stacja wyraźnie przybiera serialowo-rozrywkowy charakter.

Bijące rekordy popularności taneczne show "You Can Dance", wprowadzone do jesiennej ramówki w 2007 r., doczekało się już trzeciej edycji. Tegoroczna ramówka przyniosła kolejny program tego gatunku - brytyjski format "Mam talent!". Ponadto, poza nowymi propozycjami, TVN postawił też na sprawdzone programy i prezentuje kolejne edycje "Tańca z gwiazdami".

We wrześniu zeszłego roku stacja rozpoczęła także emisję niemieckiego formatu typu sketch comedy "Trzy po trzy - numery z kwatery" oraz drugiego serialu z gatunku court show - "Sądu rodzinnego".

TVN wprowadził do ramówki także nowe seriale. - Widać zdecydowany trend w polityce ramówkowej TVN, która stara się ograniczać inwestowanie w hity filmowe, na rzecz własnych produkcji rozrywkowych i serialowych - mówi nam Bartosz Zientek, senior media planner z domu mediowego MPG. Na antenie pojawiły się produkcje własne TVN: "Twarzą w twarz", "Teraz albo nigdy", "39 i pół" a za kilka dni rozpocznie się emisja polskiej wersji "Brzyduli".

Ponadto TVN zainwestował w emisję hitowych zagranicznych serialowych produkcji: na antenie TVN pojawiły się: "Dexter" i "Nie z tego świata" a jako odpowiedź na Euro 2008, w ramach niedzielnej propozycji dla kobiet, rozpoczęto nadawanie serialu "Seks w wielkim mieście".

Jesienią w TVN pojawią się dokumenty wyprodukowane przez stację - serial "Generał" oraz film "Tischner. Ksiądz na manowcach". - TVN dba również o "jakościowego widza", co daje jej bardzo silną pozycję na rynku kanałów telewizyjnych, a dodatkowo rozwija nowe projekty, będąc pionierem nowych rozwiązań. To bardzo podoba się zarówno widzom, jak też klientom lokującym w stacji budżety marketingowe - uważa Piotr Piętka, wiceprezes domu mediowego Starcom.

Ostatni rok to także zmiany w programie "Dzień Dobry TVN", który wprowadził nowe cykle tematyczne, zyskał nowego prowadzącego a także rozpoczął codzienną emisję.

Ponadto w ramówce pozostały znane widzom produkcje, takie jak "Niania", "Na wspólnej", "W-11 Wydział Śledczy", "Detektywi", "Szymon Majewski Show", "Rozmowy w toku", "Kuba Wojewódzki", "Superniania", "Teraz My" czy "Uwaga!".

- Od lat taktyka programowa TVN jest cykliczna. Wiosna i jesień to inwestycje w ramówkę a zima i lato to głównie powtórki. Jesień tego roku rozpoczęła się obiecująco: od początku września TVN ma najwyższy udział w widowni. Niewątpliwie "Mam talent!" jest hitem tej jesieni - mówi w rozmowie z Mediarun.pl Piotr Bieńko, commercial director z domu mediowego Universal McCann.

Stacja wydaje się podążać w dobrym kierunku. - TVN w bardzo przemyślany sposób układa ramówkę. Telewidzowie cenią sobie markę i jakość TVN. Myślę jednak, że trochę więcej uwagi powinno się poświęcać okresom poza sezonem reklamowym - w styczniu i lutym, kiedy Polacy spędzają najwięcej czasu przed telewizorem - dodaje Bieńko. (żródło MediaRUN)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Filmy na listopad:

Superkino:
Mumia Powraca
Step Up: Taniec zmysłów
Torque: Jazda na krawędzi
Od kołyski aż po grób

Środowe Horrory:
Blade: Wieczny łowca II
Dom woskowych ciał
Blade: Mroczna trójca
Piła

Czwartkowe filmy:
Lepiej późno niż później
Gliniarz z Beverly Hills II
Po zachodzie słońca
Wejście smoka

Piątek (około 22)
Michel Vaillant
Nieuchwytny
Oszukać przeznaczenie III

Sobotnie popułudnie:
Maverick
Córka prezydenta
Lemur zwany Rollo
RRRrrrr!
Kosmiczny mecz
Flipper

Sobota wieczór:
Egzekutor
Odwet
Morderstwo w Białym Domu
Kod Merkury
Morderstwo doskonałe
W morzu ognia

Sobota północ:
Rodzina w potrzasku
Bar zachodzącego słońca
Śnieżna pułapka
Dziewczyna taka jak inne
Cyborg

Niedziela popułudnie:
Agent Cody Banks
Kochany urwis II
Rybki z ferajny
Jaś Fasola: Nadciąga totalny katalizm
Richie Milioner


Niedziela Noc:
Szalony Jackson
Rykoszet
Freddy kontra Jason
Krew bohaterów

11 listopada:
Looney Tunes: Znowu w akcji
Mała księżniczka
Harry Potter i kamień filozoficzny

Jestem mile zaskoczony filmem ''Oszukać przeznaczenie 3'', ale ile razy można puszczać 1 część Pottera...
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Filmy w TVN

Post autor: D00 »

Oszukać przeznaczenie 3 na pewno zatrzyma mnie przed telewizorem. Co do pozostałych, to: ZNOWU?
ortax123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 10 sie 2008, 14:21

Re: Filmy w TVN

Post autor: ortax123 »

Jeśli chodzi o ofertę filmową TVN na jesień 2008 to można śmiało powiedzieć - TVN zaczyna olewać filmy. Stacja inwestuje tylko w seriale oraz programy rozrywkowe. Jest to smutne, ponieważ jak tak dalej pójdzie, to będzie można porzegnać się z oglądaniem premier filmów.
Bedą wyłącznie powtórki i na dodatek o póżnych godzinach 21.30 - 22.00. Szkoda gadać.

Ps.Mam nadzieję, że stacja pójdzie wreszcie po rozum do głowy. Zbyt duża ilość seriali i programów rozrywkowych to zły pomysł :(
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

21:30 to późna pora? Mnie się wydaje, że to jest jeszcze dobra pora na filmy... Co do premier na jesień rzeczywiście jest trochę mało. Dopatrzyłem się sporo premier horrorów. W listopadzie będzie też premiera Wakacji Jasia Fasoli...
ortax123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 10 sie 2008, 14:21

Re: Filmy w TVN

Post autor: ortax123 »

Z tą godziną się pomyliłem. Chodziło mi o 22.00 - 22.30. Uważam iż taka pora jest zła dla "normalnych filmów", o takiej godzinie powinny być tylko horrory. Szkoda że np. filmy w sobotą są tak póżno(22.30), ponieważ często pojawiają się w tym paśmie dobre produkcje.
O takiej godzinie mało kto chce zaczynać oglądanie filmu.
ortax123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 10 sie 2008, 14:21

Re: Filmy w TVN

Post autor: ortax123 »

Patrząc od kilku lat na ofertę filmową TVN, można powiedzieć tylko - stacja zaczyna olewać filmy. Zamiast emitować więcej premier(najlepiej co tydzień - wystarczyłoby co roku kupić
52 premiery), stacja emituje powtórki, zmniejsza ilość najnowszych filmów, a dodatkowo filmy poza piątkiem emitowane są zbyt późno. TVN stawią tylko na seriale i programy rozrywkowe(np. taneczne), których zaczyna być już za dużo w ramówce. Co się dzieje z TVNem? Przecież stacja zawsze słyneła z dobrego kina! Czy jest szansa, aby TVN wziął się na powarznie za ofertę filmową(więcej premier,dobrego kina,lepsze godziny emisji)? Co Wy o tym sądzicie?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Filmy w TVN

Post autor: r_r16 »

Piszesz już któryś raz to samo, tylko inaczej. Nie wiem co to wnosi do tematu... :uhh:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Czy TVN w tym roku w święta emituje jakąś krótszą wersje Harrego i Komnaty Tajemnic? Film zaczyna się o 16:55, a o 19 są Fakty. 125 minut z reklamami? Film normalnie trwa 160 minut :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości