Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: Polsat News

Post autor: corner »

No właśnie - oglądalność skoczy, jak Polsat News pojawi się w kablówkach. Poza tym o Polsat News jeszcze mało kto wie. Może czas na jakąś kampanię informacyjną? Choćby w Polsacie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Odnoszę wrażenie, że w Polsat News brakuje ludzi. :rozglada: Do Rosji wysłany został Grzegorz Kozak - wydawca ''Wydarzeń'' i prezenter programu ''To był dzień na świecie'', a wieczorne pasmo prowadzi m.in. Bogusław Chrabota. Panowie dobrze sobie radzą na wizji, ale powinni dać szanse młodym. Kłopot w tym, że tych niewielu w stacji. Osoby zarzucające, że TVN24 jest obozem pracy, powinny wiedzieć, że nie tylko. Np. Magdalena Sobkowiak jest dziś od rana w Siemiatyczach i miała relacje jeszcze dla ''Wydarzeń'', w czasie gdy TVN24 zrobiła drugą zmianę.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Polsat News

Post autor: Nika »

Obrazek
Mój ulubieniec z tej stacji :arrow: Bartosz Kurek, prowadzi Biznes, niestety prawie nigdy nie mogę się na niego załapać. A szkoda, bo ma gadane, pewny siebie, konkretny, pełna profeska - pomimo jak mniemam niewielkiego doświadczenia w tv. Ma ktoś szersze info o tym panu może? Bo w google wyskakuje wszędzie jakiś siatkarz o jego nazwisku.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ten Pan wcześniej w TV Biznes pracował z tego co wiem. Ale faktycznie jest dobry, jakieś 2 tygodnie temu trafiłem na debatę ekonomiczną z jego udziałem- zastępował Joannę Wrzesniewską- i muszę przyznać, że sprawdził się w roli publicysty bardzo dobrze- jak pisałaś, konkretny i zawsze świetnie przygotowany :D
Poza prezentowaniem informacji biznesowych przygotowuje takze reportaże.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze: Bo w google wyskakuje wszędzie jakiś siatkarz o jego nazwisku.
Trzeba umieć poszukać. :> Do załogi TV Biznes dołączył we wrześniu 2006 roku, wcześniej pracował w RMF Classic. :D

Z innej beczki. Korespondentką PN w Waszyngtonie została Zuzanna Falzmann, która pracowała już m.in. w TVN, Polsacie Zdrowie i Uroda i w TVP Sport. Była także gospodynią magazynu ''VIP'', emitowanego niegdyś w Czwórce.
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Szkoda, że na razie do skutku niedoszły ''Wydarzenia dnia''. Pomysł programu za szybko wypłynął do mediów, podłapał to Durczok i już po kilku miesiącach mogliśmy oglądać ''Fakty po Faktach''. Dodatkowo tytuł podchwycił niedawno Puls. Widzom PN pozostają ''Wydarzenia tygodnia'' z Ewą Jarosławską i emitowana od poniedziałku do soboty ''Interwencja Extra'' (w jej miejsce miały być ''Wydarzenia dnia''). :rozglada:

Dodam ponadto, że dziś w popołudniowym ''Wydarzeniach'' był gość - Przemysław Talkowski, prowadzący ''Biznes Informacje''.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dzisiaj zakodowano sygnał Polsat News. Kanał teraz dostępny jest wyłącznie w ofercie CP i UPC.
media2 pisze:Polsat rozesłał więc do operatorów sieci kablowych ofertę, która zawiera m.in. promocję na podpisanie umowy na wszystkie kanały Polsatu oraz propozycję zawarcia umowy na pojedyncze kanały tematyczne. Polsat, w swojej ofercie dla operatorów kablowych, oferuje nadal programy Polsat Sport i Polsat Sport Extra, a uzupełnieniem oferty programów sportowych jest Polsat Sport HD.
Dodam, że kilkanaście dni temu Solorz mówił o możliwym połączeniu TV Biznes z Polsat News.
Dołączam jeszcze pewnego linka - prezentacja stacji. :)
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Polsat News

Post autor: qmate »

Z tego co wiem ten kanał jest niekodowany. Czyli jest tzw. kanałem Free To Air (FTA) prawda? A czy będzie tak nadal, czy go zakodują w najbliższym czasie?
//////////
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kanał wraz z początkiem października został zakodowany. Nie jest dostępny nawet w Pakiecie Mini w CP.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: piotrek888 »

Polsat News zastosował taką samą belkę jak TVN24 "Z ostatniej chwili" również żółta z czarnymi literami. Ale w Polsacie jest bardziej estetyczniej umieszczona.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Tak jest już od kilku tygodni:
ObrazekObrazek
Caps zapożyczony z SK.

Dodam, że Polsat News jako pierwszy wyemitował wywiad z Tuskiem, podsumowujący roczną działalność rządu. Rozmowę w sobotę o 19.30 przeprowadził Machała. Padły m.in. cytowane wielokrotnie słowa o chęci zawieszeniu broni.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Polsat News

Post autor: Nika »

Widziałam, puszczali też na "zwykłym" Polsacie. I niestety dla TVN, ze wszystkich trzech wywiadów z Tuskiem jakie widziałam w ciagu weekendu (włączając ten z TVP przeprowadzony przez Kraśko i Lisową) to ten Rymanowskiego najmniej mi się podobał.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: Polsat News

Post autor: corner »

Ta żółta belka jest lepsza, bo przynajmniej widać, że coś jest pilne. Wcześniej nie rzucało się to w oczy. A czy estetycznie? Polimeryzowałbym.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Polsat News

Post autor: qmate »

corner pisze: Polimeryzowałbym.
Hehe dobre. Chyba coś z chemią Ci się pomyliło. Polemizowałbyś raczej. :)
//////////
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: Polsat News

Post autor: corner »

Specjalnie tak napisałem. Taki slang usenetowy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości