Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Donoszę, iż dzisiaj w relacji (ja jedną widziałam) o 14.46 (to informacja dla innych nagrywaczy) pojawiła się długo oczekiwana Agata :)
:jupi: !! :jupi: A więc w dalszym ciągu pracuje i nie zdecydowała się na..... no wiecie co... :> ?? :lol2: !! :tanczy:
Niestety capsów nie będzie :/ Nagrałam relację, lecz płytka odmówiła posłuszeństwa :(
Ojjhhh buuuuu..... ;( !! Jakaaaa szkodaaaa... ;( !!
Agata była Poznaniu na rozmowie u psychologa, w sprawie uzyskania zezwolenia na posiadanie broni :)
A więc pewnie też strzelała z broni i kupowała ją,.... no a przynajmniej przymierzała się do kupna :D !! :rozglada: Ale któż tooo wieeee... :roll: ?? :rozglada:

Btw. noteczko i tak wielkieee dzięxxx za info :* !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Herman »

Dzis Agatka zajmowala sie epidemia grypy.. widzialem jedno wejscie.. czy byly kolejne nie wiem bo nawet nikt nie mial czasu porozmawiac pzred kamera... taki ruch w przychodniach :mhm:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

... a w PzP miała krótki materiał o werbunku na Starszego Kiblowego :lol2: Oczywiście było widać tylko rękę z mikrofonem :uhh:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Herman pisze:Dzis Agatka zajmowala sie epidemia grypy.. widzialem jedno wejscie.. czy byly kolejne nie wiem bo nawet nikt nie mial czasu porozmawiac pzred kamera... taki ruch w przychodniach :mhm:
Ojjjhhh -nie widziałem -znowuuuu ;( !! Ale dzięki za info -wiemy przynajmniej, że Agatka pracuje :) !! Choć mało , to jednak ;) !! A jak tak dalej pójdzie , to może w końcu ją zobaczę :) !! :rydzyk:
epsztajnek pisze:... a w PzP miała krótki materiał o werbunku na Starszego Kiblowego :lol2: Oczywiście było widać tylko rękę z mikrofonem :uhh:
Najlepszy był tekst Agatki na koniec - także szalet ma wiele zalet :lol2: !! Chociaż dobre też było jak ta pani szaletowa stwierdziła , że do innej pracy się nie nadaje , np. nie widzi się za biurkiem.... :szalony: !! :lol2: :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..czytam.. :rozglada:
..czytam.. :rozglada:
..czytam.. :rozglada:
..i jedyne co mi przychodzi do głowy to stwierdzenie: 'Agatkowa nędza' :uhh:
..jacy my ubodzy musimy przez nią być :hmm:

..właściwie to nie przez nią tylko wiadomo kogo :!: :twisted:

..Agatka tylko się podporządkowuje :(
marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:... a w PzP miała krótki materiał o werbunku na Starszego Kiblowego :lol2: Oczywiście było widać tylko rękę z mikrofonem :uhh:
Najlepszy był tekst Agatki na koniec - także szalet ma wiele zalet :lol2: !! Chociaż dobre też było jak ta pani szaletowa stwierdziła , że do innej pracy się nie nadaje , np. nie widzi się za biurkiem.... :szalony: !! :lol2: :lol2:
..no to jeszcze byłoby miło gdyby ktoś zorientowany wyszperał ten materiał w zasobach tvn24.pl :) :rozglada:
..bo ja jakoś nie mogę :/

..to co :?: :neutral:
..czekamy na jutro :)
..a jak wymarzone jutro dla nas nie nadejdzie to.. :twisted: :twisted: :twisted:

..oby nadeszło :rydzyk:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..czytam.. :rozglada:
..czytam.. :rozglada:
..czytam.. :rozglada:
..i jedyne co mi przychodzi do głowy to stwierdzenie: 'Agatkowa nędza' :uhh:
..jacy my ubodzy musimy przez nią być :hmm:
Bieda aż piszczy dosłownie ;( !! Jedyne co cieszy w tym smutku to to, że nie mamy możliwości w tej biedzie brać udziału , a tylko dowiadujemy się o niej od innych :rozglada: !! Cooo zaaa pocieszenie :uhh: !! :hmm:
..właściwie to nie przez nią tylko wiadomo kogo :!: :twisted:

..Agatka tylko się podporządkowuje :(
Ja się jej trochę dziwię , że się na to godzi -taka wspaniała dziennikarka dostałaby pracę w innej stacji , w której by ją odpowiednio docenili :] !! Chyba , że ona cały czeka i ma nadzieję , że znów będzie tak pięknie jak kiedyś :rozglada: !! Oby się doczekała ;) !! I my razem z nią :rozglada: !!
..to co :?: :neutral:
..czekamy na jutro :)
..a jak wymarzone jutro dla nas nie nadejdzie to.. :twisted: :twisted: :twisted:

..oby nadeszło :rydzyk:
A jak nie nadejdzie , to znów będziemy bardzo smutni ;( !! Ja na dzisiaj nie mam planu "B" , tylko plan "A" jak Agatka :) !! :P
No way 8) !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..no way :?:

..no co jest :?: :uhh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..no way :?:

..no co jest :?: :uhh:
Na pewno nie to , co byśmy chcieli :twisted: !! Konferencja premiera :twisted: !!

Nie dowiemy się prędzej niż 0 20. kto jest :twisted: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Na podglądzie tvn24 widać, że Cholewiński jeszcze siedzi :?
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

noteczko nie załamuj ;( !!

To ozancza , że nie będzie dzisiaj Agatki ;( !! Bo widziałem go po południu w serwisach :/ !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

To jeszcze o niczym nie przesądza - poczekaj do 20. :rozglada:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:To jeszcze o niczym nie przesądza - poczekaj do 20. :rozglada:
Będę czekał noteczko oczywiście- dzisiaj jeszcze wyjątkowo :] ....ale później.... :twisted: !!

Mam już tego serdecznie dosyć :] !! :twisted:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Ojjjjh - a jak ja chciałbym się mylić :hyh: !!

Ale niestety obawiam się najgorszego.....w ogóle... :hyh: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

No to ciekawe :mhm: W zeszłym roku też był - już po powrocie Agaty z Argentyny - długi okres jej absencji prezenterskiej. Nie chcę jeszcze wyciągać z tego żadnych wniosków :nie: - " na dwoje babka wróżyła" :mhm:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Niejaka Tomaszewska była widziana w bibliotece w Lesznie. Przyznam, że nie podejrzewałem jej o kiczowaty gust (branzoleta) :> , chociaż patrząc jej odzieżowe skłonności ... :devil:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości