Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: TinkiWinki »

Jak mawiają najstarsi górale Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

epsztajnek pisze:Niejaka Tomaszewska była widziana w bibliotece w Lesznie. Przyznam, że nie podejrzewałem jej o kiczowaty gust (branzoleta) :> , chociaż patrząc jej odzieżowe skłonności ... :devil:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..ooo - nie podoba mi się to wcale :nie:

..materiału widzieć nie mogłem bo prawie nigdy nie mogę oglądać telewizji w czasie kiedy nadawane jest 'PzP' :hyh:

..co do branzoletowego gustu czy bezguścia wypowiedzieć się nie mogę bo się na tym najzwyczajniej w świecie nie znam :neutral:
..jedynie mogę stwierdzić że jej pokaźne rozmiary robią wrażenie :D

..a materiał na pewno fajny był :)

..no i epszt - wielkie dzięki za capsy :jupi:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Wczoraj materiał, dzisiaj live (-y?) :D Czyżby zapowiedź powrotu lepszych czasów? :)

Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:
epsztajnek pisze:Niejaka Tomaszewska była widziana w bibliotece w Lesznie. Przyznam, że nie podejrzewałem jej o kiczowaty gust (branzoleta) :> , chociaż patrząc jej odzieżowe skłonności ... :devil:
..ooo - nie podoba mi się to wcale :nie:

..materiału widzieć nie mogłem bo prawie nigdy nie mogę oglądać telewizji w czasie kiedy nadawane jest 'PzP' :hyh:
Nie muszę chyba pisać , że ja też nie widziałem ;( !!
..co do branzoletowego gustu czy bezguścia wypowiedzieć się nie mogę bo się na tym najzwyczajniej w świecie nie znam :neutral:
..jedynie mogę stwierdzić że jej pokaźne rozmiary robią wrażenie :D
Eeeeejjjhh -mi się podoba :lol2: !! Taka "modern" i "clubbing" :lol2: !! :lol2: Mi się tak przynajmniej kojarzy :lol2: !!
..a materiał na pewno fajny był :)

..no i epszt - wielkie dzięki za capsy :jupi:
No co do tego nie ma żadnych wątpliwości w ciemno :lol2: !! Dzięki epszt :P !!
not that kind pisze:Wczoraj materiał, dzisiaj live (-y?) :D Czyżby zapowiedź powrotu lepszych czasów? :)
I dzięki noteczko :* !! :lol2: Mam nadzieję , że epszt nie obrazisz się , że Tobie w wyrazie wdzięczności nie składamy całusów :> ?? :lol2:

Świetnie , że agatka wraca dożycia dziennikarskiego -oby w 100% :rydzyk: !! :lol2:

PS. Musimy między notką a panem epszt wybrać największego fana / fankę Agatki :rozglada: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Ja i największa fanka Agaty :rozglada:
Trochę większa wersja :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Ja i największa fanka Agaty :rozglada:
A czemu nie :> ?? Czemu się dziwisz:> ?? Przecież jedynym kryterium nie musi być stopień uwielbienia :D !! jeśli wziąć "materializm" za główną wytyczną , to patrz -kto więcej robi na rzecz Agatki :> ?? :lol2:
Trochę większa wersja :arrow:
Ahhhjjhh -im większa, tym piękniejsza :P !! Wszystko pięknie :P !! Dzięki :* !! :P
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Agata jako dziennikarka śledcza na tropie mordercy - w swoich ulubionych paputkach
Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Agata jako dziennikarka śledcza na tropie mordercy - w swoich ulubionych paputkach
Obrazek
epszt -dzięki znowu :) !! :rydzyk:
OMG :shock: !! :o A dzisiaj ma lajfy na ten temat :o !! :shock:

No nie wiem jak to zrobicie , ale jeśli możecie oglądać tvn24 , to pilnujcie Agatki , coby ją ten morrrderrca nie dopadł :rydzyk: !! :cicho: :rozglada:

No nie no -taką dziewczynę dać do takiego niebezpiecznego tematu :shock: !! Mam nadzieję , że Agatka ma przynajmniej jakiś kurs samoobrony skończony :rydzyk: !! :rydzyk:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Postaram się jak mogę chronić Agatę :rozglada:
Z drugiej strony fajnie, że ruszyła w teren - może kiedyś zawita w moje okolice :) Kiedyś też borykaliśmy się z poszukiwaniami szaleńca, który uciekł z psychaiatryka :uhh: Jednakże wtedy tvn24 nie zawitała do nas ;(

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Jaka piękna :szalony: !! Dzięki :szalony: Normalnie przynętę zrobili z Agatki :shock: !! :o :rozglada:
not that kind pisze:Postaram się jak mogę chronić Agatę :rozglada:
Najlepiej nie spuszczaj jej z oka :lol2: !! :tanczy: :lol:
Z drugiej strony fajnie, że ruszyła w teren - może kiedyś zawita w moje okolice :)
Albo w moje , jeśli znów zacznie jeździć po całej Polsce :tanczy: !! :D :D
Kiedyś też borykaliśmy się z poszukiwaniami szaleńca, który uciekł z psychaiatryka :uhh: Jednakże wtedy tvn24 nie zawitała do nas ;(
Serio :o ?? Mogłaś dać cynk Agatce -na pewno by przyjechała :) !! no i miałaby teraz większe doświadczenie w łapaniu psychopatów :rozglada: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..oohhh nie ;(
..a kiedy ja włączyłem tvn24 pierwszy raz od kilku dni transmitują sejm ;(
marcinkowsky pisze:Jaka piękna :szalony: !! Dzięki :szalony: Normalnie przynętę zrobili z Agatki :shock: !! :o :rozglada:
not that kind pisze:Postaram się jak mogę chronić Agatę :rozglada:
Najlepiej nie spuszczaj jej z oka :lol2: !! :tanczy: :lol:
..teraz jak nie lajfują to dopiero zrobiło się niebezpiecznie :o
..mam nadzieję (ja) że Agatka ma ochroniarzy dobrych żeby w razie potrzeby nie musiał liczyć na siebie tylko :rozglada:
Kiedyś też borykaliśmy się z poszukiwaniami szaleńca, który uciekł z psychaiatryka :uhh: Jednakże wtedy tvn24 nie zawitała do nas ;(
Serio :o ?? Mogłaś dać cynk Agatce -na pewno by przyjechała :) !! no i miałaby teraz większe doświadczenie w łapaniu psychopatów :rozglada: !! :tanczy:
..to niech noteczko u ciebie..albo marcinkowsky u ciebie wypuszczą jeszcze jakiegoś psychola z pierdla :lol2:

..ale wspaniale zakończyłem post :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..oohhh nie ;(
..a kiedy ja włączyłem tvn24 pierwszy raz od kilku dni transmitują sejm ;(
No ja mam jeszcze kwadrans i raczej spędzę go na śledzeniu historii najnowszej :neutral: !!
..teraz jak nie lajfują to dopiero zrobiło się niebezpiecznie :o
..mam nadzieję (ja) że Agatka ma ochroniarzy dobrych żeby w razie potrzeby nie musiał liczyć na siebie tylko :rozglada:
W dzisiejszych czasach najzdrowiej jest liczyć tylko na siebie :] !!
..to niech noteczko u ciebie..albo marcinkowsky u ciebie wypuszczą jeszcze jakiegoś psychola z pierdla :lol2:

..ale wspaniale zakończyłem post :rozglada:
No rzeczywiście :? !! Tak nam źle życzysz :> ?? Zwłaszcza wiedząc , że tak rzadko się spotykamy i w żaden sposób nie będziesz mógł się nam zrekompensować :> !!

Ja tam samych sunny tematów Agatce życzę :) !! :racja:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Donoszę, iż Agata ma się dobrze :) Co prawda nie ma zbyt wielu relacji (znacie powód ;) ), lecz wszystko z nią w porządku i bezpieczna może się czuć, bo w tej okolicy, w której się znajduje jest mnóstwo policjantów :)
Poza tym Agata ma w sobie coś z Amazonki, więc na pewno nie da sobie zrobić krzywdy :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Donoszę, iż Agata ma się dobrze :)
Zatem cudownie -jestem sppkojniejszy :jupi: ! ! Dzięki noteczko za wszystko :* !!
Co prawda nie ma zbyt wielu relacji (znacie powód ;) ), lecz wszystko z nią w porządku i bezpieczna może się czuć, bo w tej okolicy, w której się znajduje jest mnóstwo policjantów :)
Policjant nie policjant , ale facet :> ?? :mhm: A Agatka piękna kobieta -w dodatku sama tam.... :o !! O już nie jestem spokojny :grozi: !! :nie:
Poza tym Agata ma w sobie coś z Amazonki, więc na pewno nie da sobie zrobić krzywdy :lol2:
z Amazonki :> ?? Na Boga lepiej nie :devil: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..no tak - dzis to jest temat numer 1 :?
..a wczoraj raczej taki nie był :?
..dodam tylko że dzis Agatki już nie ma na tym temacie :x

..jak mi smutno ;(

..ale znów raźniej mi się robi jak sobie wyjaśnię powód nieobecności Agatki - może się pakuje na jutro do Warszawy :o :)
marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Poza tym Agata ma w sobie coś z Amazonki, więc na pewno nie da sobie zrobić krzywdy :lol2:
z Amazonki :> ?? Na Boga lepiej nie :devil: !! :lol2:
..a czemu nie :>
..przecież Amazonki były bardzo walecznymi kobietami :) 8)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości