Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Tylko jak byś zauważył to zetek dał capsa a nie zdjęcie. A jak już ktoś nie odróżnia zdjęcia od capsa to jego wina. A poza tym strona 11 to nie "dwudziesta któraś"
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Beata Tadla

Post autor: pad83 »

piotrek888 pisze:Tylko jak byś zauważył to zetek dał capsa a nie zdjęcie. A jak już ktoś nie odróżnia zdjęcia od capsa to jego wina. A poza tym strona 11 to nie "dwudziesta któraś"
A czym się różni caps od fotki ??
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Beata Tadla

Post autor: pad83 »

Ostatnio przeglądałem czy są jeszcze inne filmiki z Beatą i na YouTube znalazłem.

http://www.youtube.com/watch?v=q5qqcs8rO2U

Jak znam życie dla większości, będzie to żart. Jednak ja twierdzę, że jest to bardzo gługi żart. Takie filmiki nie powinny być umieszczane.
Osoba, która wykonała ten fotomontaż, powinna się wstydzić.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Kandydatura Beaty Tadli została zgłoszona i zakwalifikowana do nagrody "Mistrza Mowy Polskiej" Gratulacje!! :brawa:
pad83
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 24 mar 2009, 14:13

Re: Beata Tadla

Post autor: pad83 »

piotrek888 pisze:Kandydatura Beaty Tadli została zgłoszona i zakwalifikowana do nagrody "Mistrza Mowy Polskiej" Gratulacje!! :brawa:
Dla mnie Beata jest "Mistrzynią Mowy Polskiej". Nie ważne, które miejsce zajmie, dla mnie jest już zwyciężczynią tego konkursu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

To chyba konkurs bardziej na popularność niż na mistrzostwo w mowie polskiej. Przynajmniej 3/4 nominowanych nie ma tylu zasług, by zasłużyć na znalezienie się w tym gronie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re:

Post autor: piotrek888 »

Camilo pisze:To chyba konkurs bardziej na popularność niż na mistrzostwo w mowie polskiej. Przynajmniej 3/4 nominowanych nie ma tylu zasług, by zasłużyć na znalezienie się w tym gronie.
Popularność. Nie sądzisz chyba, że B.Tadla wysławia się źle czy jak to mówią "pluje się" bo wiele innych dziennikarek ma problem z wysławianiem się.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Beata Tadla

Post autor: Marcin »

bo wiele innych dziennikarek ma problem z wysławianiem się.
Kto ma problem z wysławianiem się? Tak konkretnie poproszę.
Nie sądzisz chyba, że B.Tadla wysławia się źle czy jak to mówią "pluje się"
Od kiedy mistrzostwo mowy polskiej polega na tym, że ktoś nie wysławia się źle i nie "pluje się"?

Oczywiście pozycja Beaty Tadli jest bardzo mocna, bo na pewno jej polszczyzna jest na bardzo wysokim poziomie. Ale przypomnę tylko, że w tym konkursie nominowana była m.in. Justyna Pochanke i laureatką nie została.
Bardziej stawiałbym w tym plebiscycie jednak na osoby pokroju Tomasza Sianeckiego, którzy nie tylko mówią bardzo dobrze, ale treść potrafią przekazać po... mistrzowsku.

Szczerze życzę Beacie Tadli sukcesu, na pewno zasługuje na nagrodę bardziej niż Grzegorz Miecugow, który określa bluzgi Durczoka jako "merytoryczna wypowiedź".
Chris2135
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 4
Rejestracja: piątek 17 kwie 2009, 14:18

Re: Beata Tadla

Post autor: Chris2135 »

piotrek888 pisze:Kandydatura Beaty Tadli została zgłoszona i zakwalifikowana do nagrody "Mistrza Mowy Polskiej" Gratulacje!! :brawa:
Gratuluję Beacie. Nominacja jej się należy. Trzymam za nią bardzo mocno kciuki. Zasługuję na to nagrodę jak nikt inny, ponieważ polszczyzna Beaty jak na bardzo wysokim pozomie.
Robert026
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 138
Rejestracja: niedziela 19 kwie 2009, 16:27

Re: Beata Tadla

Post autor: Robert026 »

W innym wątku znalazłem informację, że "Poranek" ma prowadzić :
Katarzyna Kozłowska
Katarzyna Werner
Marta Kuligowska
za to Beata ma wrócić do "DnŻ"

Skąd ta zmiana ?
Zastanawiam się dlaczego Beata Tadla nie będzie już prowadziła "Poranka". Według informacji, które są zamieszczone w tym wątku, że Beata będzie prowadziła na przemian "Poranek" i "DnŻ".
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Beata Tadla jest stałą prowadzącą Poranek i DNZ. W tym tygodniu będzie niestety nieobecna. Zobaczymy ją dopiero w sobotę o 19:00.
Robert026
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 138
Rejestracja: niedziela 19 kwie 2009, 16:27

Re: Beata Tadla

Post autor: Robert026 »

piotrek888 pisze:Beata Tadla jest stałą prowadzącą Poranek i DNZ. W tym tygodniu będzie niestety nieobecna. Zobaczymy ją dopiero w sobotę o 19:00.
Jak przeanalizowałem obecności Beaty na wizji w TVN24, zauważyłem że co miesiąc ma kolejne wolne tygodnie. W lutym miała tydzień, a w marcu miała 2.5 tygodnia wolnego, teraz znów ma wolne. Jak to możliwe?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Hit i Kit - Beata Tadla

http://www.onet.tv/klip.html#3525584,c=3

(18:10)
Robert026
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 138
Rejestracja: niedziela 19 kwie 2009, 16:27

Re: Beata Tadla

Post autor: Robert026 »

piotrek888 pisze:Hit i Kit - Beata Tadla

http://www.onet.tv/klip.html#3525584,c=3

(18:10)
Co jest w tym filmie, bo nie mogę go zobaczyć ?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Beata Tadla

Post autor: piotrek888 »

Beata poleca książkę
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości