Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Milczenia Jak było wczoraj widać , "to działa, Albercik"
"Replay, replay, replay dajcie! eeee... no nie dali replaya z tego... "- to tak pozostając w konwencji :szalony:
No właśnie. Też zwróciłem na to uwagę
"Nie wytrzymam! Permanentna inwigilacja! No nie wytrzymam! ". A to tu już sobie pewno myśli Joasia :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

A dziś błyskała kolczykiem ( albo klipsem :) ) no i znów odegrała kilka swoich minek :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

W dniu dzisiejszym pokazała nam fige :aniol: Ale tak czasem być musi. Ciekawe jak jutro, bo Krzysztof tak żwawo zapowiedział jutrzejsze wydanie. Pytanie tylko czy jemu tak się tam spodobało, czy poprostu już się cieszy na powrót redakcyjnej koleżanki Joanny. :lol2:

Jak zwykle; zobaczymy.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Do niedawna w takiej sytuacji niejako z automatu kasowało się materiał. Teraz uważnie przegląda się wszystkie reportaże , bo nieobecność Joanki w studio nie musi oznaczać nieobecności wogóle ;)
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Joanna Kryńska

Post autor: fajny »

Krzysztof Górlicki od wczoraj prowadzi "Prosto z Polski" i poprowadzi ten program do końca tygodnia zastępując Joanne Kryńską.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Do końca tygodnia mówisz. Czyli de facto do poniedziałku.Hmm .. no nic .. pozostaje tylko to z trudem, bo z trudem zaakceptować :( Byle do maja w takim razie :rydzyk: :aniol:


epsztajnek pisze:bo nieobecność Joanki w studio nie musi oznaczać nieobecności wogóle :aniol:
Więc dlatego trzeba zachować profilaktyczną czujność. Ale my przecież jesteśmy tak oddani ludzkim sprawom, że z tym przecież nie powinno być problemu. Mam rację ? :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Więc dlatego trzeba zachować profilaktyczną czujność. Ale my przecież jesteśmy tak oddani ludzkim sprawom, że z tym przecież nie powinno być problemu. Mam rację ?
Jeszcze wczoraj obaj mieliśmy rację :rozglada: Chodziło o sytuację , kiedy na mówniczce pojawia się ktoś inny , a Joanka robi do nas "a kuku" w środku programu ze swojego reportażu. Brałem pod uwagę też inną sytuację, że Joa wczoraj nakręcała na wyjeździe materiał, a dziś by go zaprezentowała w roli gospodyni. Ale dziś wiemy, że jest inaczej: "Nie ma w tym roku długiego weekendu , to sama zrobię sobie długi weekend :P :P :P ". No cóż, pozostaje tylko przypomnieć sobie, jak bogini prezentowała się w zeszłoroczny , majowy weekend
Obrazek
( to Aśka miała kiedyś takie włosy :shock: ;) )
i stwierdzając, że w tym roku jak najbardziej należy jej się wolne, życzyć miłego wypoczynku.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:Brałem pod uwagę też inną sytuację, że Joa wczoraj nakręcała na wyjeździe materiał, a dziś by go zaprezentowała w roli gospodyni.
No tak, raz się nie pojawia i już kilka myśli naraz. :lol2: Skąd ja to znam :D
"Nie ma w tym roku długiego weekendu , to sama zrobię sobie długi weekend ".
Całkiem logiczna ta Pani Redaktor :aniol: Zreszta przenigdy w to nie wątpiłem żeby była jasność :aniol:
No cóż, pozostaje tylko przypomnieć sobie, jak bogini prezentowała się w zeszłoroczny , majowy weekend

( to Aśka miała kiedyś takie włosy )
Gdybym tego nie widział, to bym chyba nie uwierzył :D Pamiętam jak marudziłem zaraz po liftingu (delikatnie mowiąc)fryzurki. Na początku nie mogłem się oswoić z jej nowym półdługim imagem :cicho: Oczywiście długo się nie "gniewałem" ;)
Niemniej jednak zawsze z ogromnym sentymentem powracam do dawnych zachwycających zdjęć jak choćby to zeszłomajowe. :aniol:
w tym roku jak najbardziej należy jej się wolne, życzyć miłego wypoczynku.
Jasne, że się należy. Komu jak nie Joannie. :aniol: Maj prawie, a Asia miała na okrągło licząc około tydzień wolnego- bez weekendów. W realiach telewizyjnych jest wręcz pracusią niesamowitą 8) Tymbardziej chętnie do życzeń przyłączam się ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Oj , lubi nam pani redaktor płatać figle :lol2: Myśleliśmy, że czeka nas jeszcze tydzień rozłąki, a tu niespodzianka. Wróciła opalona i lekko przeczesana.
Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Ja Cie :shock: Kogo me oczy mają niewątpliwy zaszczyt widzieć :tanczy: :tanczy: :tanczy: Po raz kolejny fenomen tego, że jak maxxx przez dziwny splot wydarzeń nie może oglądać, nagle następuje wielki come back Pani redaktor Joanny . Że też się trochę wcześniej nie zdecydowałem na ten krok :hmm: W mgnieniu oka telewizja nabiera innego wymiaru :aniol:
Wróciła opalona i lekko przeczesana.
Yhy, fryzurka inna o ten widoczny ząbek :lol2:
Myśleliśmy, że czeka nas jeszcze tydzień rozłąki, a tu niespodzianka
Ja tam po cichu liczylem, że jednak wróci na urodziny mej skromnej osoby. Ma kobieta wyczucie chwili, jestem pod wrażeniem. I jak tu Jej nie uwielbiać ? :lol2: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Od lat dostajemy na święta kartę od jakiś Kryńskich. Spojrzałem ostatnio na adres a tam Siemiatycze a podobno Joanna stamtąd jest. Może Aśka to moja rodzina. Muszę to sprawdzić :lol2: :lol2:
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TVN24maniak »

Ja mam do Was Panowie takie pytanie może jest trochę dziwne ale jednak je zadam. Czy Was w magazynie "Prosto z Polski" interesują tematy poruszane w tym programie czy tylko Joanna Kryńska? która jest niewątpliwie bardzo urodziwą kobietą.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Drogi Piotrze, wielokrotnie dawałem do zrozumienia, że tematyka programu szczególnie mnie nie rusza. Przecież można zrobić coś takiego znacznie ciekawiej, dynamiczniej i z innym doborem tematu.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

czy tylko Joanna Kryńska?
Oczywiście, że nie tylko - pojawiają się tam czasami inne fajne reporterki :D
A poważniej - owszem, czasami zainteresuje jakiś temat , ale tak "przy okazji" ;)
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Hmm, dziwnym trafem jak nie ma naszej ukochanej Pani redaktor to zaraz znajdują się jakieś ważne sprawy które nie pozwalają mi na dalsze oglądanie PzP.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości