Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

epsztajnek pisze:
piotrek888 pisze:Ja się dopiero dowiedziałem, że Joanna to jest z T.Marcem
Wierni fani Joanny mieli przykazane trzymać język za zębami :grozi:

No cóż, ja zawsze uważałem że internet to źródło powszechnego dostępu do informacji. Skoro jednak w tym zakątku internetu jest podział na równych i równiejszych w dostępie do informacji to dalsza aktywność na tym forum wydaje mi się bezcelowa. Więc niniejszym z przykrością żegnam wszystkich :( .
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Jacek-t pisze: No cóż, ja zawsze uważałem że internet to źródło powszechnego dostępu do informacji. Skoro jednak w tym zakątku internetu jest podział na równych i równiejszych w dostępie do informacji to dalsza aktywność na tym forum wydaje mi się bezcelowa. Więc niniejszym z przykrością żegnam wszystkich :( .
Przepraszam za ten poprzedni post, bo sporo osób miało prawo poczuć się urażonymi. Powinienem po prostu zmyć się po cichu.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Może jestem trochę dziwny, ale wydaje mi się, że ta cała nazwe to-afera- jest trochę absurdalna i trochę niepotrzebna. :neutral: Nikt tu nie robił jakiś tajemnic, ale ze względu na szacunek i olbrzymią sympatię dla Joanny (przynajmniej mówie za siebie)nie dyskutujemy tutaj jakoś szczególnie na ten temat.Nie widzę takiej konieczności,by tak bezceremonialnie wkraczać w Jej prywatność.To dla mnie wydawało i wydaje się naturalne.

Także Jacek mam nadzieję, że wrócisz.Zresztą Joasia to jest taaaki argument, że jestem tego prawie pewien, że wrócisz !

Dziś Joasia taka trochę przytłoczona przez siatkówkę, a już na pewno czasowo. :aniol: Szkoda, że w nie miała piłki siatkowej razem z sobą. :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Dziś Joasia taka trochę przytłoczona przez siatkówkę
Warto przypomnieć, że Joanna już 3 lata temu była trochę przytłoczona przez siatkarzy, ale tylko srebrnych.
A że dziewczyna jest ambitna , to nie odpuściła, dopóki nie została przytłoczona przez złotych .... ;) :lol2:
Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Na razie sprawdza się prawidłowość - mniej występów w PzP w zamian za regularne pojawianie się w DnZ. :rozglada:
Tak zerkam na Joannę i po raz n-ty w ciągu ostatnich tygodni przychodzi mi do głowy pytanie, jaki jest cel zapuszczania cienkiego kosmyka włosów z prawej strony ( bo nie regularnie na całej długości ) :mhm:
qaz791
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 12 wrz 2009, 19:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: qaz791 »

Analizując zdjęcia widać że Joasia chyba zamierza zmienić fryzurę , 2 tyg temu pojawiły się trochę podkręcone włosy ale chyba jednak zapadła inna strategiczna decyzja :P zmiana uczesania tak coś mi się widzi :P
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Nika »

@qaz791, witamy na forum. :D
Pozwól, że odniosę się do Twojego pierwszego posta o szanowaniu prywatności Joasi. My jej prywatność jak najbardziej szanujemy. Wszystkie informacje dotyczące tej sfery jej życia, które tu w temacie forumowicze poruszyli, zostały pobrane z ogólnodostępnego serwisu społecznościowego. Informacje te, a właściwie zdjęcia, nie były utajnione. A jak wiemy, jest na tymże serwisie taka opcja by blokować pewne dane - także zdjęcia, więc uwierz mi, jeżeliby ktoś chciał pewnych informacji nie ujawniać światu, to po prostu by tego nie robił.
A skoro już ta informacja ujrzała światło dzienne, to chcieliśmy się oczywiście między nami fanami tą radością tutaj podzielić. Jeżeli uważasz, że któryś z naszych komentarzy mógł w jakiś sposób urazić panią redaktor, to proszę natychmiast zgłoś do moderacji dany wpis(opcja w prawym górnym rogu posta), na pewno zostanie to rozpatrzone.
P.S. Jacek-t, nie wygłupiaj się! :>
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Joanna kilkakrotnie brała udział w dyskusji na temat "tarczy" - dziś "tarcza" całkowicie ją przesłoniła :ech:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Wczoraj za to już była w specjalnym wydaniu w całości poświęconym tragedii w Rudzie Śląskiej.Joasia głównie navigowała reporterami i trzymała ręke na pulsie.
Ale ogólnie dobrze to wyszło, pewnie przygotowania były na wariackich papierach.A tematy, które miały być wczoraj na pewno nie pójdą na zmarnowanie.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: LethalOne »

PzP jeszcze w starej oprawie


Tylko co to jest to przypiete do koszuli? :roll:


LINK - http://www.mediafire.com/?niigmim2xmz




Obrazek



.
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

LethalOne pisze:PzP jeszcze w starej oprawie
Tylko co to jest to przypiete do koszuli?
Patrz strona 561
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Pisałem z Krynią na temat wywiadu, miał być w przyszłym tygodniu, ale Joanna nie zapewnia na 100% bo ma dużo zajęć w przyszłym tygodniu, więc jakieś DNŻ się szykują na pewno :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

piotrek888 pisze:miał być w przyszłym tygodniu, ale Joanna nie zapewnia na 100% bo ma dużo zajęć w przyszłym tygodniu,
Cytując jeden z nieznanych tekstów mojego ulubionego Marka Dutkiewicza " w kamień zaklęci" :
byli tacy co wierzyli , że tam dojdą, że się uda :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Joanna o poranku w Poranku :arrow:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

To już bodajże drugi "Poranek" w tym roku.
Joasia w tradycyjnej już porankowej koszuli :)
Pogaduszki z Poradą - jak nigdy dotąd :shock:
Na Podlasiu wysyp grzybów, w Białymstoku też można dziś jeździć bez biletu, a w Siemiatyczach - mglisty poranek. :lol2:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości