Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek
cóż, chyba nie ma już wątpliwości... :mhm: ... przyszłej mamie serdecznie gratulujemy, życzymy pomyślnego macierzyństwa , a także spełnienia wróżby Black Jack'a - że kiedyś zostanie piękną babunią Agatą :rozglada:
Robert026
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 138
Rejestracja: niedziela 19 kwie 2009, 16:27

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: Robert026 »

epsztajnek pisze:Obrazek Obrazek
cóż, chyba nie ma już wątpliwości... :mhm: ... przyszłej mamie serdecznie gratulujemy, życzymy pomyślnego macierzyństwa , a także spełnienia wróżby Black Jack'a - że kiedyś zostanie piękną babunią Agatą :rozglada:
Widać, że tvn24 znów baby boom. Przecież również Ania Kalczyńska też jest w ciąży.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: epsztajnek »

I znów , jak za złotych czasów TVN24 , minireportaż Agaty z Ameryki Łacińskiej. Ponieważ czasy są jednak kryzysowe - to i państwo "kryzysowe" - Kuba. A i sam reportaż trochę "kryzysowy" - Agata pojawia się trochę z boku, komentarz cały czas podkładany jest z "offu" . Myślę, że materiał został nakręcony znacznie wcześniej ( w tym samym czasie , co pokazany jakiś czas temu w niedzielnym PiSie materiał T.Wolnego ). Może państwo Wolni przygotowali więcej materiału podczas tej wyprawy ? Może zobaczymy jakąś dłuższą formę dziennikarską ?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: not that kind »

No rzeczywiście ja też miałam od pewnego czasu podejrzenia, ale utwierdziłam się w nich dopiero wczoraj, kiedy zobaczyłam materiał z capsów epsztajnek'a :)
I ja gratuluję :P A mąż Agaty - Tomasz, to chyba w tvn24 już nie pracuje, bo widziałam parę razy jego materiały w Teleskopie, więc przeniósł się ze Szczecina z powrotem do Poznania, żeby pewnie być bliżej na dniach (???) rodzącej żony :lol2:
cóż, chyba nie ma już wątpliwości... :mhm: ... przyszłej mamie serdecznie gratulujemy, życzymy pomyślnego macierzyństwa , a także spełnienia wróżby Black Jack'a - że kiedyś zostanie piękną babunią Agatą :rozglada:
Serio? :lol: Ten to miał pomysły :lol:
:D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: epsztajnek »

Noooootkaaaaa :o :tanczy: :tanczy: :tanczy: Jak miło ciebie znowu widzieć w tym opustoszałym wątku :buzi:
Tomasz W. jeszcze niedawno miał swój materiał w "Prosto z Polski" , ale może rzeczywiście sytuacja rodzinna ;) wymusiła na nim zmianę
A 'Blackie' rzucił wizję babuni Agatki na swoje pożegnanie z tym forum.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: not that kind »

epsztajnek pisze:Noooootkaaaaa :o :tanczy: :tanczy: :tanczy: Jak miło ciebie znowu widzieć w tym opustoszałym wątku :buzi:
Czasami zdarza mi się jeszcze oglądać tvn24, ale rzadko, toteż nie miałabym za bardzo o czym pisać :rozglada: A że wczoraj zobaczyłam Agatę w mocno zaawansowanym stanie, o który ją od jakiegoś czas podejrzewałam, to postanowiłam sprawdzić, czy ktoś też to już zauważył? :lol2:
epsztajnek pisze:Tomasz W. jeszcze niedawno miał swój materiał w "Prosto z Polski" , ale może rzeczywiście sytuacja rodzinna ;) wymusiła na nim zmianę
W sumie, to nie dam głowy odciąć, że w Teleskopie to był akurat ten Tomasz Wolny, ale rękę dam sobie odciąć, że to był on :D
epsztajnek pisze:A 'Blackie' rzucił wizję babuni Agatki na swoje pożegnanie z tym forum.
Jeden z tych "obrażonych" ;) No a inni, co? Też się obrazili, odkochali, czy może wręcz przeciwnie - serca im pękły? :lol2:
:D
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: TinkiWinki »

Nie ulegajmy pozorom, wszak wiadomo że telewizja kłamie. Może po prostu przytyła przed zimą? Mój kocur zawsze przed zima przybiera na wadze :lol2:
Grudniowe dziecko, jako oni to planowali? No większej krzywdy jej lub jemu nie mogli zrobić. Zawsze najmłodsze w klasie, zawsze najmniejsze, zawsze najbardziej dziecinne. :) Taki 6, 7 latek urodzony w lutym a grudniu to różnica prawie roku. Ludzie po studiach chyba potrafią liczyć do 9? :lol2: Luty minus 9 to maj, miesiąc miłości :lol2: Wszystkie geniusze rodziły się w lutym :D Tak w pierwszej połowie :D

Kiedy oni byli na tej Kubie? :> :lol2:
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: epsztajnek »

Kiedy byli na Kubie, tego nikt nie wie :mhm:
Skąd wiedz, że dziecko będzie grudniowe :mhm: , a może styczniowe ? :rozglada:
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: TinkiWinki »

Patrząc na capsy z końca listopada wygląda mi to na grudzień :) No ale w tych sprawach to ja lajkonik jestem :)
O tą Kube to pytałem tak z czystej ciekawości. Ponad rok temu moja znajoma, z podstawówki to nawet bardzo bardzo bliska znajoma :D , odbyła podróż dookoła świata. Kiedy oglądałem zdjęcia z tej podróży, kiedy widziałem niezwykle urokliwe miejsca, to pomyślałem sobie że gdybym miał coś poczynać to właśnie w takich niezwykłych i egzotycznych miejscach :lol2:
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: filipek24 »

Szkoda, że jej teraz nie widujemy już jej w TVN24 :)
Mam nadzieję, że szybko wróci do pracy ;p
Już od dawna nie było jej w wejściach na żywo, ale widywaliśmy ją podczas materiałów w "PzP" :)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
joana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 23 lis 2008, 13:24

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: joana »

niestety nie widziałam materiału Agaty z Kuby, mozna go gdzieś zobaczyć???
Swoją droga ciekawi mnie jedno - widziałam materiał Tomka (jest gdzieś w internecia ale już nie moge znalesc :hmm: ;( )
i wizytówkach jako autor zdjęć był podpisany też Tomasz Wolny :!: :!: :!:
Czy w materiale Agaty też tak było? :mhm: :mhm: Bo jeśli tak to widocznie pojechali tam sami :spiewa: :spiewa:
nieźle! :brawa: :brawa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: epsztajnek »

Sprawdziłem, zacząłem nagrywać dopiero jak na ekranie pojawiła się autorka, także mam "bez nagłówka" :(
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: epsztajnek »

Tak tylko, gwoli przypomnienia ... dziś mija rok od ostatniego serwisu poprowadzonego przez Agatę :<
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Agata Wolna (Tomaszewska)

Post autor: filipek24 »

Nie mogę się doczekać powrotu Pani Agaty.
Każdego dnia gdy mówią o jakimś wydarzeniu z Wielkopolski, to łudzę się, że pokażą ją.
Ktoś wie, kiedy wraca?
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 16 gości