[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

A u nas MT zapewne wygra tych dwóch piejących gości......
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Mam talent

Post autor: Pawlous »

przyznam szczerze, ze nie znam wszystkich finalistów ale stawiam dziś na kony'ego. oczywiscie to sie moze zmienic po wszystkich wystepach finalowych, ale na chwile obecna on jest moim faworytem
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Finał Mam talent nie wzbudza u mnie jakiś większych emocji i jest mi raczej obojętne kto wygra. Zalezy jeszcze jak się dzisiaj każdy zaprezentuje, ale na arzie stawiam na Kony'ego. Ciekawe czy oglądalnością przebije finał Tańca z gwiazdami...
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Mam talent

Post autor: mfdtv4 »

Zwycięzcą 2 polskiej edycji MT został MARCIN WYROSTEK. Jak najbardziej zasłużenie. Gratuluję :)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Bo prawdziwe talenty odpadły już dawno temu...

A ja z przyjemnością wysłuchałem Annę Teliczan :)
Perfekcja!
A i po raz pierwszy zgadzam się z Wojewódzkim, z tezą o guście naszego społeczeństwa,
którą to wygłosił w poprzednim odcinku.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

Jeżeli chodzi o pierwsze miejsce - może być, chociaż wolałem Anię Teliczan. Jeżeli chodzi o miejsce drugie - bracia Legun, to jakaś pomyłka kompletna. Zgadzam się z Kubą, chociaż miałem to na myśli już od początku, że nie ma w nich ani krzty emocji, robią występy pod publikę. Widać, że w sercach gra im coś innego, a to co prezentują to po prostu technika i wcale nie taka świetna.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Mam talent

Post autor: marek110 »

Bracia Legun to największa pomyłka Mam Talent. Na castingu byli super a w półfinale i finale do bani...

Alexandro Martines... czy on jest aż tak biedny że nie stać go na parę stówkowy bilet do filipin??

Marcin Wyrostek... nie sądziłem że wygra ale zasłużył na wygraną
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Mam talent

Post autor: mfdtv4 »

A to już nie Twój ****** interes czy ma kasę czy nie ma. Nie każdego stać na bilet na Filipiny. Również dla Niego wielkie brawa! :)
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Mam talent

Post autor: Pemol »

Ciebie pewnie też stać, przecież to tylko 6000 zł. Pewnie jeździsz co tydzień na zakupy.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Dodam jeszcze, że takich Marcinów Wyrostków jest na pęczki ;)
Każdy absolwent po szkole muzycznej drugiego stopnia mógłby się pochwalić podobnym talentem, albo nawet lepszym!
Ten kto zna poziom szkół muzycznych dobrze wie o co chodzi.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Mam talent

Post autor: marek110 »

wow...6.000 zł..dużo :P

Ale w finałe był super... myślałem że znowu zaśpiewa jakąś łagodną piosenkę a tu niespodzianka :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Mam talent

Post autor: Nika »

@Sybic, u mnie połowa rodziny jest po szkołach muzycznych, albo w trakcie, i mówią, że ci co na uczelniach u nich grają na akordeonie, nie dorastają nawet do pięt Marcinowi Wyrostkowi. Ja tam się nie znam, ale ufam ich opinii, bo po co mieliby kłamać. Także chyba jak najbardziej zasłużona wygrana. Chociaż moim faworytem z całej finałowej dziesiątki był Patenciarz.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: kamilkomentuje »

Ja osobiście stawiałem na Anię teliczan i własnie na Marcina. Gratulacje ogólnie mówiąc :) Szkoda tylko ze dopiero za rok zobaczymy kolejną edycję... niesamowicie szybko to zleciało ;)
niewiem czy ktoś pisał tutaj,ale Kasia Popowska otrzymała kontrakt płytowy :) Brawa :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Ja tez nam parę osób i zdania są odmienne. Ale nie w tym rzecz, chodzi o to, że ów zwycięzca nie powinien tej nagrody w ogóle dostać!
A dlaczego?
Ano dlatego, że jest po szkole muzycznej i to chyba wyższej. Jego umiejętności nie są wynikiem talentu, a pracy. To co pokazał to jego zawód wyuczony.
Czy Jeśli Rafał Blechacz pięknie odegrał by Walca cis-moll op. 64 to też wszyscy pialiby z zachwytu
i chórem okrzyknęli by <<on ma talent>>?
Ano ma, dlatego został Muzykiem i co w tym dziwnego?
Podobnie jest Marcinem.
Co innego gdyby robił coś innego...
W TVP taki program kiedyś był - "Wielka Gra" się nazywał. Występowali tam zawodnicy o dużej wiedzy, jednak warunkiem było to, że musieli to być amatorzy, pasjonaci.
Bo jaki sens byłby w fakcie, jakby jakiś profesor uczelni wykazał się niesamowitą wiedzą z dziedziny historii, kiedy na co dzień wykłada na owej uczelni historię właśnie?

Dlatego talent Marcina w ogóle mną nie zatrzasnął, gdy dowiedziałem się, że on po prostu jest Muzykiem. Muzyk powinien grać, wszak tego się uczył. Miałem okazję uczestniczyć w koncertach dyplomantów szkół muzycznych. (koncert to coś w rodzaju obrony pracy, uwieńczenie ich wieloletniej nauki) i powiem, że niektóre kawałki kasowały tego całego Wyrostka.
Zupełnie inaczej odbiera się gospodynię, która przez większość swojego życia spędziła w domu i która wychodzi na scenę i śpiewa tak, że można tylko powiedzieć <<kurcze, ona ma talent>>.
Zupełnie inaczej słucha się Anny Teliczan jeśli o niej wiemy, że o śpiewaniu wie tylko tyle, że śpiewa się przeponą i że jej znajomi pytają ja 'Aniu, to ty śpiewasz?'
To takich postaciach zwykło się mówić <<ona ma talent>> i że ten diament trzeba tylko oszlifować.
Zupełnie inaczej słucha się Anny Gogoli, kiedy wiemy iż pracuje ona w klepie metalowym i że o śpiewaniu to ona nie ma pojęcia i że chciałaby aby ktoś się nią profesjonalnie zajął. Widzowie TVN nie dali jej szansy niestety szansy. Woleli wybrać Muzyka, który... co zrobił?
Zagrał na akordeonie. Phi... też mi sztuka... skoro 15 lat uczył się grać, to normalne że grał będzie.
Dziwne gdyby nie grał...
Wg mnie program powinien szukać talentów odkrywać go w tych, którzy go w sobie nie dostrzegli.
Głównym przesłaniem winna być zasada profesjonalistom wstęp wzbroniony!

Nie wiem, czym na co dzień zajmuje się Marcin Wyrostek. Z tego co wiem wykłada na uczelni muzycznej.
Zarabia więc na chleb jako Muzyk.
Profesor uczelni zgarnia główną nagrodę Mam talent z dziedziny Muzyki.

No to jest już SKANDAL!

A poprzednią edycję wygrało jakich dwóch gości co uprawiali gimnastyką. Powiem wam, że oglądając olimpiadę lepszych zawodników widzę :) Dla nich największym wyzwaniem jest zdobycie medalu olipijskiego.
Dla Wyrostka wyzwaniem powinno więc być nagranie swojej płyty. Przekazanie talentu innym. Facet ma solidne wykształcenie muzyczne. Czy jest już tak źle, że musi skamleć do programu i zgarniać główną wygraną gasząc talent u innych młodych uczestników, amatorów?

Nie zdziwiłbym się jeśli w następnej edycji zobaczę Rafała Blechacza - znakomity talent muzyczny!
Krzysztofa Pendereckiego - znakomitego kompozytora!
Antonio Vivaldiego... tfu, on już nie żyje ;)
Cezarego Pazurę - niesamowity talent aktorski!
Justynę Pochankę - znakomitą dziennikarkę?

Mówiąc dosadniej - Wyrostek nic nie pokazał. Pokazał coś, coś pokazać musiał, wszak z pieniędzy podatników finansowana była jego wieloletnia nauka. Niech by spróbował nie zagrać ;)
Jego wygrana to jakaś pomyłka. Jestem zdegustowany.
Ktoś tu jest oszustem...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Jak już mówiłem było mi raczej obojętne kto wygra, bo nie miałem faworyta. Po ciuchu liczyłem na Kony'ego. Wyrostek wygrał naprawdę dużą pzrewagą. Zdobył około 25% głosów, przy czym Filipińczyk i bracia Legun około 12%. Uczestnicy finału 1 edycji dla mnie byli lepsi. W najlepszej trójce znaleźli się zwyciezcy 5 półfinału. Może to, że się tam znaleźli jest wynikiem tego, że widzowie najbardziej pamiętali ich półfinałowe występy? Jutro pewnie poznamy jaka była oglądalność finału.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości