Katarzyna Kozłowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: sybic »

Fabian pisze:
sybic pisze:Ale dochodzimy do sedna. Czy ważny jest dyplom?
I jaką wartość przedstawia dla nas ten papierek, lub czy ma jakaś wartość w ogóle?
Wcześniej natomiast:
sybic pisze:Kasia zaś, może się pochwalić dyplomem wyższej uczelni w zakresie filologii, domniemywam iberystyki.
Gratuluje umiejętności oceny wykształcenia.
Winszuję konsekwencji w argumentowaniu.
Jaśniej poproszę.
Zadałem pytanie do Ciebie i do ogółu. Czy ważny jest dyplom i czy coś znaczy?
Nie odpowiedziałeś, więc nie wiem do czego się odnieść.
hiszpanka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 28 gru 2009, 18:05

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: hiszpanka »

Droga Sybic! Otóż na samym początku podałam nazwę mojego wydziału oraz nazwę uczelni (więc zadaj sobie trochę trudu, i to odnajdź).
Co i rusz plączesz się w swoje argumentacji, raz twierdząc, że dyplom nic nie znaczy, innym razem, że jest wprost przeciwnie.
Dyskusję o dyplomach rozpoczęłaś ty, ja zaś twierdzę jedynie, iż znajomość języka hiszpańskiego przez Katarzynę K. jest mierna, i że dziwię się, iż taka osoba przeprowadza wywiad z Saurą.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: Fabian »

Sybic, najpierw jako kontrargument wobec mojego porównania z Agą stawiasz fakt posiadania przez Kasię dyplomu, potem wyrażasz zgoła odmienną, negatywną opinię odnośnie do papierów.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: sybic »

hiszpanka pisze: Co i rusz plączesz się w swoje argumentacji, raz twierdząc, że dyplom nic nie znaczy, innym razem, że jest wprost przeciwnie.
A kiedy to pisałem, że dyplom nic nie znaczy?
Proszę o cytat, ale przeczytać jeszcze raz moje przesłanie.
Dla pewności napisze jeszcze raz otwartym tekstem - dyplom dla mnie coś znaczy. Więcej niż słowa anonimowej osoby z internetu.
hiszpanka pisze: Dyskusję o dyplomach rozpoczęłaś ty, ja zaś twierdzę jedynie, iż znajomość języka hiszpańskiego przez Katarzynę K. jest mierna, i że dziwię się, iż taka osoba przeprowadza wywiad z Saurą.
A ja twierdzę, że jeśli dyplom posiada to ma wiedze wystarczającą. Muszę w końcu wierzyć w nasza edukację :)
Ponieważ argumenty cały czas te same proponuje ten temat zakończyć.
Ty twierdzisz, że Kasia nic nie umie, a ja że ma dużą wiedze. A dlaczego?
Bo ma dyplom. Koniec kropka.
Czytelnik niechaj sobie wyciąga swoje wnioski.
hiszpanka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 28 gru 2009, 18:05

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: hiszpanka »

W jednym przyznaję ci rację: zakończmy.
Pozdrawiam,
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: sybic »

Fabian pisze:Sybic, najpierw jako kontrargument wobec mojego porównania z Agą stawiasz fakt posiadania przez Kasię dyplomu, potem wyrażasz zgoła odmienną, negatywną opinię odnośnie do papierów.
Nic takiego nie pisałem.
Zadałem otwarte pytanie
cyt.
"Czy ważny jest dyplom?
I jaką wartość przedstawia dla nas ten papierek, lub czy ma jakaś wartość w ogóle?"
By dowiedzieć się, co dla Ciebie i innych dyskutujących jest ważne.
Dla mnie ważny jest dyplom, a dla Ciebie?
queen ana
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 202
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 14:22

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: queen ana »

Uff...nareszcie :rydzyk: To na jakie piwo idziemy z Kasią żeby oblać ten dyplom?
http://poranektvn24.dbv.pl/news.php- Nieoficjalna Strona o Poranku
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: Fabian »

Sybic, kompromitujesz się taką opinią. Widać nie masz pojęcia o rzeczywistości. Dyplom nie zawsze odzwierciedla rzeczywiste kompetencje jego posiadacza, o czym Hiszpanka - nie odkrywając zresztą niczego nowego (to nie przytyk, tylko poparcie) - już wspomniała. Wierzyć w kompetencje posiadacza dyplomu, to tak jak wierzyć w mistrzostwo za kierownicą posiadacza prawa jazdy. Hm, a może nawet więcej...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: sybic »

Fabian pisze:Wierzyć w kompetencje posiadacza dyplomu, to tak jak wierzyć w mistrzostwo za kierownicą posiadacza prawa jazdy. Hm, a może nawet więcej...
Ale przyznasz, że zdobycie prawa jazdy wiążę się z mniejszym nakładem pracy niż ukończenie studiów?

Tak,
Wierzę, że dyplom coś znaczy, bo tak jak pisałem trudno bym nie wierzył w sens naszej edukacji.
Gdybym nie wierzył, to pewnie musiałbym emigrować.
Ty twierdzisz, że kompromituje się taką opinią...
Ciekawe...
i że nie mam pojęcia o rzeczywistości.
Rozumiem, że ty ją masz?
No cóż... gratuluje.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: Fabian »

Ja w tym momencie popieram propozycje zakończenia dysputy.
maba1313
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 17 cze 2009, 21:42

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: maba1313 »

A ja się, kurczę, pytam- czy Kasia ma faceta!? I bardzo proszę, zamiast toczyć dysputy nt. sensu edukacji, otrzymywania dyplomów itd., udzielić mi odpowiedzi na to pytanie, które zresztą, jak mniemam, nurtuje nie tylko mnie, ale całą męską społeczność owego forum :). Raz jeszcze pozdrawiam, Viva la Espana. Czy coś... nie muszę wiedzieć, bo iberystyki nie kończyłem i nie zamierzam, więc proszę się nie czepiać poprawności gramatycznej/ortograficznej powyższego stwierdzenia :) Gracias.
sq6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 29 gru 2009, 20:20

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: sq6 »

hej, witam sie bo to moj pierwszy post.

normalnie w zyciu bym sie nie zarejestrowal, ale nie moge wytrzymac i popuszcze swoje trzy grosze do tej dysputy.

Ja i 100 innych osob skonczylismy studia techniczne. Ja - pasjonat, inni - z przypadku. Wszyscy mamy takie same dyplomy. Ok ja mam moze wyzsza ocene. Inni tylko o stopien lub pol stopnia nizsza. A za nic nie maja pojecia o pewnych rzeczach, nawet tych ktore mieli na studiach. Dyplom schowalem do szuflady, wzialem sie za biznes i tyle go widzialem. Ktos ma watpliwosci ile jest wart papier? Bo ja nie. Przychodza do mnie do pracy ludzie po identycznych studiach i jak nadmienilem poziom ich wiedzy to 0.

Kasia skonczyla cos tam cos tam. I dobrze. Ma papier? Ma. A czy ten papier to kryterium pracy w TVN? Nie. A co jest kryterium? Dlugie i zmudne praktyki, umiejetnosc zachowania sie przed kamera itp. I ok. Nie mialem zadnego papierka jak robilem kariere w radiu i w TVP.

Tyle w temacie. Nie oceniajcie ludzi po papierkach.
maba1313
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 17 cze 2009, 21:42

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: maba1313 »

czerk pisze:Ależ to widać, droga Hiszpanko. Dziennikarka z niej marna - ni polityka, ni kultura - nic jej tak naprawdę nie wychodzi. Prezenterka serwisów również kiepska.
Sorry, dopiero teraz zauważyłem ten wpis. Nie rozumiem Cię. Piszesz, że dziennikarka z niej marna, nic jej nie wychodzi... A może byłbyś tak łaskaw uzasadnić swoją opinię? Co Ci nie pasuje w informacjach dotyczących kultury, które Kasia prezentuje na antenie? Albo polityka. Czy ona kiedykolwiek przygotowywała jakiś materiał nt. polityki w jakimkolwiek aspekcie? WTF, kuźwa, że tak powiem? :)
xsenon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 06 sty 2010, 20:10

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: xsenon »

Witam Wszystkich wielbicieli pani Kasi , mój pierwszy post . Przy okazji Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim FORUMOWICZOM /. A mam też pytanie wie ktoś ile pani Kasia ma wzrostu ..??
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Katarzyna Kozłowska

Post autor: Fabian »

Przypadkiem wydało się, że ma dzisiaj urodziny. Ile to, ze 27 jakoś będzie...? :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości