Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: Marcin »

W grudniu po prawie każdym serwisie informacyjnym pokazywano plansze z twarzą A.Werner, jej nazwiskiem i zachęcaniem do głosowania. Gdyby robić to samo nawet dla nieznanej szerszej publiczności Marcie Kuligowskiej (ona tu wypada jak przykład a nie jako pochwała ani krytyka) to też by wskoczyła na podium.
Nie. Rok temu Kuźniar jakoś nie wskoczył na podium, a co dopiero Marta Kuligowska.
Codzienne, kilkakrotne oglądanie tej samej twarzy przez miesiąc to się utrwala - zapewniam.
Jeżeli głosujesz na kogoś w jakimś plebiscycie tylko dlatego, że długo ci pokazują jego twarz, to współczuję. :D
Może i dla kogoś Orłoś jest przykładem dobrego dziennikarstwa, ale dla mnie nie.
Dla mnie też nie.
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: marcin_25 »

Anita miała bardzo silną konkurencję, nie wszyscy oglądają tvn24, więc nie wszyscy widzieli ową planszę
w takich plebiscytach mężczyźni mają większe szanse, tym bardziej należy docenić tę nagrodę, zresztą w ostatnich tygodniach to już chyba trzecia nagroda dla Anity :D :D :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: Nika »

piotrek888 pisze:W grudniu po prawie każdym serwisie informacyjnym pokazywano plansze z twarzą A.Werner, jej nazwiskiem i zachęcaniem do głosowania. Gdyby robić to samo nawet dla nieznanej szerszej publiczności Marcie Kuligowskiej (ona tu wypada jak przykład a nie jako pochwała ani krytyka) to też by wskoczyła na podium. Codzienne, kilkakrotne oglądanie tej samej twarzy przez miesiąc to się utrwala - zapewniam.
Ty to na serio, czy postanowiłeś sobie dziś pożartować na forum?! :D Wiesz co, gdyby było z tym głosowaniem tak prosto jak mówisz, to można by byle pionka wystawiać, który np. dwa razy materiał dla Faktów przygotował w życiu, potem miesiąc reklamy i bankowo by wygrał. Także gratuluję teorii.
A powiedz mi, czy gdyby to Beata Tadla wygrała Telekamerę, to też byś twierdził, że konkurencja była żadna, czy byś wówczas twierdził, że była zdumiewająco ciężka?! :> Wiesz co, właściwie to nie odpowiadaj na to pytanie - już znam odpowiedź. :rozglada:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: Jacek-t »

Telekamery to plebiscyt publiczności, więc intensywna kampania promocyjna napewno pomaga. Nic więc dziwnego, że profesjonalna firmą jaką jest TVN ją prowadziła. Konkurenci z Polsatu i TVP robili zresztą dokładnie to samo dla swoich reprezentantów. Z czego wypływa dodatkowy wniosek, że wszystkie te stacje traktowały nagrody prestiżowo. Więc napewno Anita Werner może mieć satysfakcję z wygranej.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: piotrek888 »

Nie rozmawiamy o Beacie Tadli, tylko o Anicie Werner. Beata nie była nominowała i długo nie będzie. Także nad Beatą Tadlą nie ma co się rozwodzić.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie ma co tu węszyć i niuchać jakichś spisków, bo nie od dziś wiadomo, że trzeba stawiać na swoich. Anita jest klasą samą w sobie i umie się sprzedać, kierownictwo TVN24 pomogło tymi spotami - sukces jest i to się liczy. Jedyne, kogo mi szkoda, to Michała Olszańskiego z TVP, bo gość jest całkiem sympatyczny, a już chyba trzeci raz z rzędu zajął drugie miejsce.
haskel9
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 150
Rejestracja: poniedziałek 08 cze 2009, 21:45

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: haskel9 »

Nie ma co tu węszyć i niuchać jakichś spisków, bo nie od dziś wiadomo, że trzeba stawiać na swoich.


Jak wszędzie.
Anita jest klasą samą w sobie
Tu się zgodzę... Ale
i umie się sprzedać


Stwierdzenie o "sprzedawaniu siebie" jest nie na miejscu.
kierownictwo TVN24 pomogło tymi spotami - sukces jest i to się liczy.


Założenie, że Anita w dużej mierze zawdzięcza wygraną spotom czy też promocję plebiscytu na antenie tvn24. Jest odważnym stwierdzeniem lecz z całą pewnością błędnym, to chyba jednak ta "klasa".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Umie się sprzedać w sensie, że widzowie kupują (akceptują) to, co widzą. A nie w jakimkolwiek innym, jak to odebrałeś.
Nie powiedziałem też, że wygraną zawdzięcza w dużej mierze tym spotom. Owszem, w jakimś stopniu przyczyniło się to do sukcesu, bo ukierunkowywało widzów, co zrobić by na nią zagłosować (''wyślij SMS lub wejdź na stronę''). A to, że ktoś chciał w ogóle na nią zagłosować, zawdzięcza sobie - i tu pełna zgoda.
haskel9
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 150
Rejestracja: poniedziałek 08 cze 2009, 21:45

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: haskel9 »

Chciałem się dowiedzieć (z czystej ciekawości) "co autor miał na myśli?". Choć ta aluzja szczerze mówiąc była zbyteczna. I nie odbieraj tego personalnie, bo z pewnością nie na tym rzecz polega.
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: marcin_25 »

kolejne filmiki z Telekamer

http://film.interia.pl/raport/telekamer ... 29797,6687

i DzDT

http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,2907 ... detal.html

"Jak ty mnie będziesz lepił, to ja spróbuje cie wycisnąć" - myślałem, że padnę ze śmiechu :D :D :D :D

szkoda, że nie mamy takiej www jaką mają fani Beaty Tadli
polman85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 20 gru 2009, 13:50

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: polman85 »

Co do wypowiedzi Piotrka to negatywny stosunek do Anity może nie jest spowodowany zazdrością "A dlaczego nie Beata?". Tylko to całe nagłośnienie.
Nie odbiegając od wątku to czy mnie pamięć nie myli czy książka Beaty "Pokolenie89 czyli dzieci PRL-u w wolnej Polsce" oraz nominacja Beaty w plebiscycie "Mistrza Mowy Polskiej 2009" nie była promowana przez stację. Z tego co zdążyłem się zorientować to można dojść do wniosku że: dziennikarze reprezentują stację, a z kolei stacja w rewanżu dba o interesy swoich dziennikarzy.

PS Gratulacje i zdobywaj kolejne szczyty Anita ;).
queen ana
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 202
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 14:22

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: queen ana »

Czy bohaterka tego wątku prowadzi jakiegoś bloga? Może ktoś zechce mi odpowiedzieć, bo na razie nie mam weny żeby przeczytać prawie 500 stronic tego wątku w poszukiwaniu tej informacji :spiewa: :hmm: :lol2:
http://poranektvn24.dbv.pl/news.php- Nieoficjalna Strona o Poranku
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: Jacek-t »

polman85 pisze: Nie odbiegając od wątku to czy mnie pamięć nie myli czy książka Beaty "Pokolenie89 czyli dzieci PRL-u w wolnej Polsce" oraz nominacja Beaty w plebiscycie "Mistrza Mowy Polskiej 2009" nie była promowana przez stację.
No cóż, książka Beaty Tadli czy jej nominacja w plebiscycie "Mistrza Mowy Polskiej" nie wiążą się tak bezpośrednio z eksponowaniem TVN jak nominacja do Telekamer więc trudno się dziwić, że skala promocji w TVN w obu tych przypadkach była zupełnie różna. Ale trzeba powiedzieć, że zwłaszcza o książce Beaty jednak na antenie TVN 24 wspominano kilkakrotnie (w Poranku, w DnŻ).
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: Nika »

queen ana pisze:Czy bohaterka tego wątku prowadzi jakiegoś bloga? Może ktoś zechce mi odpowiedzieć, bo na razie nie mam weny żeby przeczytać prawie 500 stronic tego wątku w poszukiwaniu tej informacji :spiewa: :hmm: :lol2:
Anita miała niegdyś swój blog na portalu tvn24.pl. Z tego, co kojarzę, to potem z niego zrezygnowała, bo nie miała zbyt wiele czasu, by cokolwiek tam skrobnąć. A szkoda, dawała fajne wpisy.
haskel9
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 150
Rejestracja: poniedziałek 08 cze 2009, 21:45

Re: Anita Werner - wątek największych fanek i fanów

Post autor: haskel9 »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości