POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Polsat2 przez pół dnia powtarzał dziś Sylwestra, udało mi się więc co nieco obejrzeć i generalnie to cienizna. Scena kiepska, grafika na niej denna, prowadzenie przeciętne, artyści marni (Big Cyc, Norbi, Lesz, Maleńczuk). Całość przegadana, a nie prześpiewana. Miłym zaskoczeniem w tym wszystkim była natomiast La Toya Jackson, bo myślałem, że to kolejna rozkapryszona i zmanierowana gwiazda, a okazała się szalenie sympatyczna i serdeczna. Świetne wypadła też o północy aria ''La Traviata'' w wykonaniu Węgorzewskiej. Najsłabszym ogniwem była natomiast ociekająca lukrem Cichopek. Pokazała totalny brak profesjonalizmu, nawet nie siliła się by coś od siebie powiedzieć, wszystko czytała z kartki.

Pamiętam dla porównania zeszłorocznego Sylwestra z przebojami ABBY, mam gdzieś to nawet u siebie w nagrywarce i czasem do tego wracam. To była prawdziwa zabawa, a to, co zobaczyliśmy wczoraj, nie dorastało jej nawet do pięt.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: kamilkomentuje »

Sonda na Plejadzie:
Czy chcesz aby Idol wrócił na antenę polsatu?
http://www.plejada.pl/3,26722,news,1,1, ... tykul.html
cytat z forum: "my chcemy X Faktora :D"
oraz na zakończenie:
Której w białym futerku jest ładniej: Jackson VS Cichoppek
Wyniki? 70/30 :D
Koniec ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

''Idol'' jednak nie wróci - to już niemal pewne. Miejsce ''Jak Oni śpiewają'' ma zająć brytyjski format ''Just The Two of Us'', gdzie pod okiem znanych piosenkarzy, gwiazdy będą uczyć się śpiewać. Po każdym występie na żywo jury oceni nie tylko śpiew, ale także zdolności pedagogiczne piosenkarza.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Polsat

Post autor: mfdtv4 »

Bez sensu... Polsat non stop stawia na śpiew... Idol, Jak Oni Śpiewają, Fabryka Gwiazd a teraz to... Zobaczymy, ale ja się nie nastawiam jakoś mega optymistycznie. Nawet nowa edycja Idola pewnie nie była by tak ekscytująca bez Kuby...
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Polsat

Post autor: mks »

Po kilku sezonach posuchy Polsat chyba nareszcie bierze się za ramówkę. Wiosną na antenie zobaczymy kilka programów które mają realne szanse na sukces.

'Hotel 52' jak dla mnie super, lubię seriale w których jeden odcinek to jedna historia, a i aktorzy [Cielecka, Kumorek, Królikowski] nie zgodziliby się pewnie wystąpić w czymś z góry skazanym na porażkę.

'Kochać na zabój' nowy serial dokumentalny opowiadający historie miłości które doprowadziły do zbrodni, zarys całkiem całkiem, oby nie wyszli z tego 'Kochankowie z internetu'...

'Na dwa głosy' Oglądałem fragmenty zagraniczne i wygląda to super, mam nadzieje, że Polsat nie zepsuje formatu. Gwiazdy póki co zaskakują pozytywnie; Koroniewska, Halama, Kupicha, Szcześniak..

'Pan i Pani' nie lubię takich programów, ale przy odpowiedniej promocji może coś z tego będzie..

W ramówce zobaczymy także 'Moment prawdy' 'Malanowskiego i partnerów' 'Pierwszą miłość' 'Samo życie' oraz nowe odcinki 'Świata według kiepskich' ciekawe co z serialem 'Przeznaczenie' który zapowiedziano na wiosnę.

Jak myślicie czy Polsat wreszcie odbije się od dna? Bo teraz to nawet nie ma czego do 'Telekamer' nominować ;)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: kamilkomentuje »

A ja myślę że wyjdzie z tego kolejna kicha. Zapewne jednen z formatów odniesie jako-taki sukces i tyle (patrz: ramówka wiosenna Polsatu na 2009 rok). Mogę się jednak mylić. Ja jednak dalej obstawiam że to TVN wyjdzie z tej walki zwycięską ręką.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Rewelacyjny był wczorajszy Kabareton w ramach Festiwalu TOPtrendy. Do końca nie wiedziałem, czy pojechać, ale w końcu udało się obejrzeć na żywca w Sopocie. Przy okazji, siedziałem dwie ławki za Sołtysikiem. :D Świetny występ kabaretu Łowcy.B, zupełnie zmieniłem zdanie o Kałamadze. Tylko wątki polityczne były mdłe, no ale to z przyczyn wiadomych. Mogli się jednak tego tematu w ogóle nie podejmować. Kryszak się tam silił na monolog o Kwaśniewskich, no i mu wyszło, choć było to naciągane.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Podobno motywem przewodnim tegorocznej imprezy sylwestrowej Polsatu ma być... polska prezydencja w UE w 2011 roku. Kwestię tą mają poruszać warszawscy radni w przyszłym tygodniu.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Polsat

Post autor: ziom »

Już w czwartek 2 września rusza serial Szpilki na Giewoncie emisja w każdy czwartek o 22. W serialu zobaczymy między innymi Magdalenę Schejbal.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Polsat

Post autor: mojpierwszyraz »

Polsat, śladami TVNu wyprodukował swój spot ramówkowy. Emisja niebawem...
http://tvpolsat.info/articles.php?article_id=218

Co myślicie ne ten temat? Warto? :D (ciekawe jaka muzyka)...
tvn - latem programowo najgorsza!
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Polsat

Post autor: mfdtv4 »

mojpierwszyraz pisze:Polsat, śladami TVNu wyprodukował swój spot ramówkowy. Emisja niebawem...
http://tvpolsat.info/articles.php?article_id=218

Co myślicie ne ten temat? Warto? :D (ciekawe jaka muzyka)...
Spot jest już w eterze od kilku dni. Nie widziałem go, ale czytałem, że jest już na antenie głównego Polsatu. Dziwne tylko, że reklamują np. Interwencję, Sport i Wydarzenia, a zamiast tego mogli zareklamować Samo życie i Świat wg Kiepskich. Ale spot wygląda na fajny, coś oryginalnego, przynajmniej tak się wydaje. Fajne jest to przejście między scenami, jak kamera "wchodzi" w oko jednej z bohaterek Hotelu 52 i jak jest jakby rewolwer przy Ludziach Chudego :) A to czy warto... Hmmm.. Nie wiem, to zależy. Bo TVP1 też zrobiła rok temu spot na jesienną ramówkę i nie powtórzyła już tego ani wiosną, ani tej jesieni. To zależy czy spot odniesie sukces, jak na razie ani widu ani słuchu na forach i na youtube (nikt nie zamieścił spotu mimo, iż jest już na antenie od bodajże 2 dni) :roll:
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Polsat

Post autor: ziom »

Skąd wiesz co w nim jest jak go ponoć nie widziałeś?
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Polsat

Post autor: mfdtv4 »

ziom pisze:Skąd wiesz co w nim jest jak go ponoć nie widziałeś?
Oryginały z muzyką nie widziałem na antenie Polsatu, jedynie to: http://www.youtube.com/watch?v=3Fk7AB2n ... r_embedded . Jak obejrzysz to, sam będziesz wiedział skąd to wiem... :D
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Polsat

Post autor: qmate »

spot można już znaleźć na YT
//////////
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Polsat

Post autor: mfdtv4 »

Fajne nawet :D Na pewno coś innego niż do tej pory prezentował TVN i za to duży plus. Muzyka taka nie bardzo... Ale nie jest najgorsza. Podobają mi się niektóre efekty, np. że na koszulce Kałamagi jest ruchomy Kammel, następnie Kammel zrywa ścianę i Magda Schejbal, później oko Olgi Bołądź, pistolet Żaka i inne ciekawe przejścia :D Nawet sporo gwiazd występuje, m.in. Gawryluk, Ibisz, Żak, Kammel, Schejbal, Królikowski, Dowbor i Gugała :) Podoba mi się i mam nadzieję, że Polsat pójdzie za ciosem i w kolejnych sezonach tv też coś ciekawego zaprezentuje 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości