[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re:

Post autor: kamilkomentuje »

To samo było m.in. Na Wspólnej - Polsat też odrzucił ta produkcję, i co wyszło - że jest to jeden z filarów ramówki tvn.
Tak, tylko zdaje się, że Terentiew nie miała z tym nic wspólnego, bo gdy (rzekomo) odrzucono ''Na Wspólnej'' to pracowała w Dwójce. :>

Podałem to tylko dla przykładu, iż TVN ma nosa co do produkcji, a przynajmniej większości.
Tak na marginesie, to dam sobie uciąć rekę, że w oprawie muzycznej zagości utwór Ani Wyszkoni, pod w.w. tytułem...
Boję się, że możesz tą rękę stracić, bo zdaje się, że ta piosenka gości już w oprawie muzycznej jednego z programów na Jedynce, co go Pręgowski prowadzi. Nie pamiętam tytułu. Zresztą tekst by nie pasował, bo zdaje się, że Wyszkoni śpiewa o narzeczonych, a nie o małżeństwach.[/quote]

No ale to 'prawie to samo'. Na chłopski rozum racją jest, że te dwie rzeczy znacznie się róznią. Ale widz nie będzie przywiązywał uwagi do kilku słów odmiennych od programu (chociaż dla mnie to odmiennością nie jest).
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

kamilkomentuje pisze:No ale to 'prawie to samo'. Na chłopski rozum racją jest, że te dwie rzeczy znacznie się róznią. Ale widz nie będzie przywiązywał uwagi do kilku słów odmiennych od programu (chociaż dla mnie to odmiennością nie jest).
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Ty piszesz sztuka dla sztuki? :rozglada:
Jedna piosenka nie może być w czołówce dwóch, rywalizujących ze sobą programów. To tak samo jakby ''Fakty'' i ''Wiadomości'' miały taki sam jingiel. Poza tym, o czym my tu dyskutujemy?
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Isadora »

Pawlous pisze:no i znów zacznie się żałosna autopromocja marnych gwiazdek tvn (egurola, piróg, rusin, mucha), a w tle tego wszystkiego - mlodzi i utalentowani tancerze, ktorzy winni byc postaciami najwazniejszymi w tym show, a beda tylko tłem dla wygłupów ani muszki i reszty celebrycików...
Nie do końca się zgadzam postem, jury w poprzednim składzie wcale skore do wygłupów nie było, szczególnie Agustin i Weronika, wygłupiał się trochę Piróg, ale jednocześnie potrafił profesjonalnie ocenić tancerzy, nie zauważyłam jakiejś przytłaczającej dominacji jurorów nad tancerzami, do dziś pamiętam tych najlepszych i najzdolniejszych, niestety w tej edycji wszystko popsuje Mucha, nie dość, że ewidentnie robi za ozdobnik, to jej "popisy" tym razem zdominują popisy tancerzy, ona w wygłupach nie zna umiaru, no i ponieważ merytorycznie nie będzie miała nic ciekawego do powiedzenia, czymś będzie musiała zabłysnąć :lol2: , podobnie jak było w TzG. Do tego dojdzie nakręcany już "konflikt" między Muchą i Rusin i faktycznie taniec będzie tłem :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re:

Post autor: kamilkomentuje »

Camilo pisze:
kamilkomentuje pisze:No ale to 'prawie to samo'. Na chłopski rozum racją jest, że te dwie rzeczy znacznie się róznią. Ale widz nie będzie przywiązywał uwagi do kilku słów odmiennych od programu (chociaż dla mnie to odmiennością nie jest).
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Ty piszesz sztuka dla sztuki? :rozglada:
Jedna piosenka nie może być w czołówce dwóch, rywalizujących ze sobą programów. To tak samo jakby ''Fakty'' i ''Wiadomości'' miały taki sam jingiel. Poza tym, o czym my tu dyskutujemy?
Poczekaj: w jakim innym programie jest użyty utwór A. Wyszkoni? Serio, na prawdę niewiem?;/ :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A zajrzyj na poprzednią stronę, zamiast tak wybijać posty. :>
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re:

Post autor: kamilkomentuje »

Camilo pisze:A zajrzyj na poprzednią stronę, zamiast tak wybijać posty. :>
Faktycznie, jest ;/ <nieuważny> :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: kamilkomentuje »

Dotychczas w YCDw odcinkach na żywo mogliśmy oglądać tzw. "finałową szesnastkę". W nowej , V edycji liczba uczestników skurczy się do 14-stu. Dodam tylko, że programie ddTVn w sobotę, goszczono jury (oprócz Ani Muchy), któro zapytane o to, jak się pracuje z nową koleżanką odpowiedziało dość... innaczej. Cała krótka ale ciekawa rozmowa dostępna na ddtvn.pl
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Kuba »

A ja dodam tylko, że w nowym wideo na Plejadzie jury nie jest pewne czy piąta edycja będzie ukazywała się w środy czy w soboty - wszystko zależy od tego, czy Ania Mucha nie spóźni się na środowe odcinki :D
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: kamilkomentuje »

Kuba pisze:A ja dodam tylko, że w nowym wideo na Plejadzie jury nie jest pewne czy piąta edycja będzie ukazywała się w środy czy w soboty - wszystko zależy od tego, czy Ania Mucha nie spóźni się na środowe odcinki :D
Rozważaną porą jest również czwartek, 19 :D (patrz --> spot na Plejadzie)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Nika »

Żałosne, że wszystko się kręci wokół nowej jurorki. :neutral:
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: Pawlous »

Nika pisze:Żałosne, że wszystko się kręci wokół nowej jurorki. :neutral:
i właśnie to mnie wkurza w 5. edycji you can dance (mimo, ze jeszcze nie rozpoczela sie emisja w tv). nikt nie mowi o poziomie tancerzy, o ciekawych osobowosciach na castingach - wszedzie o tej musze. to sie robi nie tyle nudne, co wrecz (jak stwierdzil przedmówca) - żałosne. śmiem twierdzić, że ta edycja programu ma służyć nie odkryciu talentu tanecznego, a pseudopromocji też marnej aktoreczki, ale to akurat cecha charakterystyczna tvn-u
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: kamilkomentuje »

Uczestników ma być o 2 mniej niż zazwyczaj. Jest co najmniej 4 profesjonalistów, różnica wiekowa między najstarszym a najmłodzszym uczestnikiem to chyba 14 lat. Najwyższy poziom, spośród wszystkich pozostałych edycji konkursu. Tyle o uczestnikach wiadomo. Tak na marginesie powiem, ze ciekawią mnie ewewntualne zmiany w studio...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: madziulka »

profesjonaliści Tomasz Barański grupa volt ( były chłopak edyty herbuś ) , ilona bekier grupa volt

choreograf warsztatów w tel aviv : Uwaga !!! :.... Travis Payne. Kto oglądał Michael Jackson This is it to powinien wiedzieć o kogo chodzi :)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: kamilkomentuje »

Moja kuzynka była na tym filmie. Mówiła że całkiem niezły ;)
Swoją drogą to dobrze, że nasza edycja YCD jest robiona tak jakby na... poziomie :D Ponadto coraz bardziej polskie YCD przypomina mi pod względem realizacji niemieckie "Deutschland Sucht Den SuperStar" . Niby troszkę im brakuje, ale są już coraz bliżej ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: You Can Dance - Po prostu tańcz!

Post autor: kamilkomentuje »

tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości