[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Witam.

Chciałem tylko dodać, że chyba jednak TVN potwierdził tą informację: http://www.tvn.pl/news/2738/view .
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Milionerzy

Post autor: Marcin »

To teraz przez najbliższy miesiąc, będziemy czytać o tym, że gra była ustawiona. :D
Maciek coś o tym wie. :lol2:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: kamilkomentuje »

TVN zresza już emituje spoty promujące najnowsza serię Milionerów z nowym kołem ratunkowym i... niespodzianką ;) Być może rozchodzi się o pierwszego milionera programu ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Jeszcze wracając do sprawy "ustawek" - zastanawia mnie jeden z komentarzy na press.pl na ten temat: http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id= ... 2483#12483 . Nie rozumiem, jak ekipa programu może się starać, by ktoś wygrał milion. Wiem, że komentarz tej osoby może nie być wiarygodny (np. że ten ktoś pisze to dla żartów), ale wciąż nie chce mi się wierzyć w to, że gra jest ustawiona. Mam dwóch znajomych, którzy byli kiedyś na nagraniach Milionerów (oczywiście wydań od 2008 roku) i nie zauważyli czegoś podejrzanego ze strony produkcji. Chciałbym, żeby ktoś się wypowiedział na ten temat, bo nie wiadomo, co o tym myśleć.
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Piszę post pod postem, bo do tamtego nie mogę nic dopisać. Od pewnej osoby, która ma kontakt z produkcją programu, dowiedziałem się, że tamten komentarz z press.pl nie jest bezzasadny - organizatorzy ponoć nie losują pytań z puli, lecz dobierają zestaw (lub pojedyncze pytania, tego nie wiem) pod zawodnika. Jeżeli tak rzeczywiście jest, to osobiście nie podoba mi się to trochę, bo np. dawniej w jednym z wywiadów prowadzący tłumaczył, że każde pytanie jest losowane przez komputer, co świadczyłoby o tym, że w tym momencie Intergalactic lub TVN robi ludzi w jajo. Ciekawe, czy takie praktyki są zgodne z postanowieniami licencji, a nawet czy zgodne z prawem (uprzedzam, że nie znam się na prawie ;)).
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Milionerzy

Post autor: Adrian ;P »

http://www.plejada.pl/158373,1,tak-pows ... l#autoplay

Nowa edycja Milionerów, z nowego studia w Warszawie. Wiąże się to z tym, że ta edycja będzie nadawana w HD.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Milionerzy

Post autor: Adrian ;P »

W nowej edycji nowi eksperci. Dzisiaj w Dzień Dobry TVN można było się dowiedzieć, że w odcinku w którym padł milion ekspertem był Bartosz Węglarczyk.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: ~ »

Nowa ścieżka gry jest ciekawa i nawet mi się podoba mimo, że jestem przeciwnikiem zmian w Milionerach.
Z tego co zauważyłem to jest nowa czcionka belek przy prezentacji uczestników i na "drzewku".
Zmienili też muzykę przy podpisywaniu czeku. Szkoda, że przed i po przerwie reklamowej nie ma tego ujęcia z góry i muzyki.
Ogólnie wszystko jest raczej na plus i w miarę możliwości będę oglądał tą edycję Milionerów. :)
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Milionerzy

Post autor: tetar »

Na portalu jest informacja, ze Milionerzy beda w HD - ja nie widzialem zadnego HD, a jedynie marny upscale!
Obraz ze studia najwyzej dobre SD, a grafika to juz w tym "HD" wygladala smiesznie

Ktos tu mija sie z prawda - stawiam na ITI/TVN, ze robi odbiorcow w jajco!
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Milionerzy

Post autor: marek110 »

Nowości w nowej edycji:
Nowa czołówka - kolorystyka i pierścień loga zamiast przebłysku podobnie jak w wersji brytyjskiej i rosyjskiej - wg. mnie ok, gdyby nie fatalny błąd - inna ikona koła ratunkowego jest w czołówce inna w drzewku pieniędzy. -

Koniec ze skype - koniec z reklamą tego programu. Nareszcie lepsza jakość obrazu. +

Drzewko pieniędzy - identyczne jak w wersji brytyjskiej ze zmienioną kolorystyką. +

Pola z pytaniami - ciemniejsza kolorystyka. +

Muzyka - nareszcie muzyka została zmodyfikowana i nie jest już tak nudna jak dawniej. +

Ścieżki - dobry pomysł z tymi ścieżkami. +
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: D00 »

Można prosić parę capsów, jeśli ktoś zrobił? Nie miałem okazji obejrzeć.
qgn-111
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 13:58

Re: Milionerzy

Post autor: qgn-111 »

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Jaka żenada z tą rzekomą reklamą sugerującą, że dziś padnie milion...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

Co to ma być? :/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości