Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Filmy w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Bardzej ciekawi mnie co TVN zaoferuje nam w nowym niedzielnym paśmie filmowym. Dotychczas nic niesłyszałem co będzie emitowane w sobotnie (?) oraz w środowe wieczory (chodzi mi o Horrory w środowe wieczory).
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Dawno nie było tak dobrego filmowego miesiąca jakim będzie marzec.
Premiery: King Kong (5 marca 20:00), 300 (26 marca 20:00), Lejdis (19 marca 20:00), Klucz do koszmaru (10 marca 22:30), Kill Bill 2 (24 marca 22:30), 90 minut do katastrofy (4 marca 21:30), Niepokój (18 marca 21:30), Plan doskonały (11 marca 21:30), Purporowe rzeki 2 (5 marca 23:50), 40 letni prawiczek (20 marca 21:00), Idealny facet (27 marca 21:00), Ocean's Thirteen (13 marca 21:00), Niania (28 marca 14:55).

Oprócz tego między innymi: Kill Bill, Wywiad z wampirem, Jeździec bez głowy, Legalna blondynka, Czerwony smok, Mission: Imposible, Testosteron, Constantine, Wyspa cienia, Job czyli ostatnia szara komórka.

Do tego Korona Ziemi 14 marca o 14:45.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Filmy w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Dodam tylko, że w emisji jest już spot, który promuje premiery w TVN ;) Filmowe oczywiście ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Kwiecień w TVN według mnie gorszy od marca, ale i tak nieźle.
Premiery: Transformers (9 kwietnia), Tłumaczka (1 kwietnia), Film o pszczołach (5 kwietnia), Miami Vice (2 kwietnia), Harry Potter i Zakon Fenisak (16 kwietnia), Ja, ty i on (17 kwietnia), Step Up 2 (23 kwietnia), Wiem kto mnie zabił (7 kwietnia), Strzelec (30 kwietnia), Dziewczyna moich koszmarów (24 kwietnia), Inwazja (22 kwietnia), DOA - Żywy lub martwy (23 kwietnia)

Oprócz tego: Step Up, Skok przez płot, Polowanie na druhny, Komórka, Zejście, Droga bez powrotu, Walentynki, Cube, Posejdon, Doom, Legalna blondynka 2, Diukowie hazzardu, Kiler, Historia Kopciuszka, Mrówka Z, Uderzenie komety,
lukin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: niedziela 05 lis 2006, 11:08
Lokalizacja: Chodzież

Re: Filmy w TVN

Post autor: lukin »

5 maja w tvn ma zostać wyemitowany film z 2005r. "Amityville" tylko czy to nie pomyłka? Skoro ten sam film będzie za mniej więcej za tydzień??
Disney Grosse pauze
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Maj 2010 w TVN:

Premiery: Szpety w mroku (1 maja), Amityville (5 maja), Słaby Punkt (6 maja), Godziny szczytu 3 (14 maja), Ja ty i on (15 maja), Ziemia żywych trupów (19 maja), Rocky Balboa (21 maja), Życie od kuchni (29 maja),


Inne filmy: Agent z przypadku, Psy i koty, Dziedzic Maski, Vabank 2, Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów, Marsjanie atakują, Pan i Pani Smith, Teoria spisku, Gruby i chudszy, Statek widmo, Rrrrrrr!!!, Silent Hill, Jądro ziemi, Człowiek demolka, Twierdza, Polowanie na mysz, Ścigany, Kongo, Polowanie na druhny, Mutant, Dobry piesek, Zejście, Okup, Lara Croft: Tomb Raider, Wyspa, Zabójcza perfekcja.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Czerwiec raczej ubogi w premiery: 12 czerwca - Licencja na miłość, 20 czerwca - Lakier do włosów.

Oprócz tego między innymi: Adwokat diabła, Teściowe, Był sobie chłopiec, Seria niefortunnych zdarzeń, Sok z żuka, Seksmisja, Kiler-ów 2-óch, Dirty Dancing 2, Ocean's Eleven: Ryzykowna gra, Ocean's Twelve: Dogrywka, Szeregowiec Ryan, Ostatni samuraj, Czas patriotów.
blarol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2010, 17:30

Re: Filmy w TVN

Post autor: blarol »

Filmy jesienią:

"W ramach piątkowe cyklu Superkino telewizja TVN jesienią wyemituje takie pozycje jak: "Kung Fu Panda", "Iron man", "Nie kłam kochanie", "Film o pszczołach", "Shrek", "Shrek 2", "Shrek Trzeci", "Madagaskar", "Tupot małych stóp", "Jestem legendą", "10 000 BC", "Gwiezdny pył", "Tożsamość Bourne’ a", "Mroczna dzielnica", "Sahara", "To nie tak jak myślisz, kotku", "Beowul", "Lot 93", "Tylko strzelaj".

Sobota w TVN to czas dla sympatyków dobrego humoru, stacja w ramach pasma komediowego wyemituje takie pozycje jak: "Holiday", "Nie wszystko złoto, co się świeci", "Sztuka zrywania", "Choć goni nas czas", "Sposób na teściową", "Zróbmy sobie wnuka", "Norbit", "Miss Agent", "Miss Agent 2: uzbrojona i urocza" czy "Książę i ja". Z kolei w ramach niedzielnego pasma familijnego przygotowano filmy: "Kroniki Spiderwick", "Drillbit Taylor: ochroniarz amator", "Syn Rambo", "Chłopiec z Marsa".

Pasmo młodzieżowych horrorów i filmów grozy wypełnione będzie takimi pozycjami jak: "Nieznajomi", "Nieodebrane połączenie
", "Projekt: Monster", "Posłańcy", "Ocean strachu", "Ocean strachu 2", "Oszukać przeznaczenie", "Oszukać przeznaczenie 2", "Oszukać przeznaczenie 3", "Węże w samolocie". Z kolei pasmo filmów sensacyjnych składać się będzie z takich pozycji jak: "Odważna", "Szybcy i wściekli: Tokio Drift", "Speed Racer", "Po prostu walcz", "Za szybcy, za wściekli" czy "Od kołyski aż po grób." "
źródło: http://media2.pl/media/67533-filmowa-jesien-w-tvn.html
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy w TVN

Post autor: RBB »

blarol pisze:Filmy jesienią:

"W ramach piątkowe cyklu Superkino telewizja TVN jesienią wyemituje takie pozycje jak: "Kung Fu Panda", "Iron man", "Nie kłam kochanie", "Film o pszczołach", "Shrek", "Shrek 2", "Shrek Trzeci", "Madagaskar", "Tupot małych stóp", "Jestem legendą", "10 000 BC", "Gwiezdny pył", "Tożsamość Bourne’ a", "Mroczna dzielnica", "Sahara", "To nie tak jak myślisz, kotku", "Beowul", "Lot 93", "Tylko strzelaj".

Sobota w TVN to czas dla sympatyków dobrego humoru, stacja w ramach pasma komediowego wyemituje takie pozycje jak: "Holiday", "Nie wszystko złoto, co się świeci", "Sztuka zrywania", "Choć goni nas czas", "Sposób na teściową", "Zróbmy sobie wnuka", "Norbit", "Miss Agent", "Miss Agent 2: uzbrojona i urocza" czy "Książę i ja". Z kolei w ramach niedzielnego pasma familijnego przygotowano filmy: "Kroniki Spiderwick", "Drillbit Taylor: ochroniarz amator", "Syn Rambo", "Chłopiec z Marsa".

Pasmo młodzieżowych horrorów i filmów grozy wypełnione będzie takimi pozycjami jak: "Nieznajomi", "Nieodebrane połączenie
", "Projekt: Monster", "Posłańcy", "Ocean strachu", "Ocean strachu 2", "Oszukać przeznaczenie", "Oszukać przeznaczenie 2", "Oszukać przeznaczenie 3", "Węże w samolocie". Z kolei pasmo filmów sensacyjnych składać się będzie z takich pozycji jak: "Odważna", "Szybcy i wściekli: Tokio Drift", "Speed Racer", "Po prostu walcz", "Za szybcy, za wściekli" czy "Od kołyski aż po grób." "
źródło: http://media2.pl/media/67533-filmowa-jesien-w-tvn.html
Co to młodzieżowy horror!?
A co do filmów, to są po prostu SUPER :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
blarol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2010, 17:30

Re: Filmy w TVN

Post autor: blarol »

RBB pisze: Co to młodzieżowy horror!?
A co do filmów, to są po prostu SUPER :)
Wydaje mi się, że horrory młodzieżowe będą dozwolone od lat 16, stąd ta nazwa.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Filmy w TVN

Post autor: pixie »

Te filmy z piątku..no cóż. Większości nie lubie x//

Ale ciesze się, że pokażą OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE!
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Filmy w TVN

Post autor: D00 »

pixie pisze: Ale ciesze się, że pokażą OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE!
Łał, tak samo, jak na wiosnę... i poprzednią jesień... i poprzednią wiosnę... i jesień 2 lata temu... i wiosnę z tego samego roku...
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Filmy w TVN

Post autor: pixie »

D00 pisze:
pixie pisze: Ale ciesze się, że pokażą OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE!
Łał, tak samo, jak na wiosnę... i poprzednią jesień... i poprzednią wiosnę... i jesień 2 lata temu... i wiosnę z tego samego roku...
Ale pokazywali tylko jedynke z tego co pamiętam,,a 2 i 3 juz nie.
Ale moge sie mylic :P
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Filmy w TVN

Post autor: filipek24 »

część filmów to dobry wybór. Niektóre mogę oglądać kilka(naście)razy jak np. "Miss Agent" ;)
Młodzieżowe horrory ? :P Nie spotkałem się wcześniej z taką kategorią, ale ogólnie nie przepadam za horrorami, więc nie obejrzę pewnie żadnej z wymienionych propozycji filmowych.
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Filmy w TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

A serie Piły? Nie wiecie wogóle kto ma prawa do emisji tej serii filmów? Mi cos mowi ze TVN, ale jak z tym jest to nie wiem do końca...
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości