Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

queen ana
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 202
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 14:22

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: queen ana »

sylwiagfan pisze:prawie jak "stare, dobre małżeństwo"
Kasia promuje swój Poznań i w dodatku odkrywa Warszawę, np. pamiętne poszukiwania Wybrzeża Kościuszkowskiego :brawa:
Wczoraj Jarek, przed serwisem stał przy telebimie i na tle ujęcia rzeki zapowiedział Kasię alias `Gruba Kaśka`(nawiązując do nazwy jakiegoś obszaru Wisły) :rozglada: :D
http://poranektvn24.dbv.pl/news.php- Nieoficjalna Strona o Poranku
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Jacek-t »

queen ana pisze: Wczoraj Jarek, przed serwisem stał przy telebimie i na tle ujęcia rzeki zapowiedział Kasię alias `Gruba Kaśka`(nawiązując do nazwy jakiegoś obszaru Wisły) :rozglada: :D
"Gruba Kaśka" to nie jakiś obszar Wisły tylko tylko potoczna nazwa budynku stacji pomp stojącego na Wiśle w Wraszawie (który był tego dnia w Poranku częstym bohaterem transmisji). :grozi: :hmm: :lol2:
andreq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: środa 24 lut 2010, 12:33

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: andreq »

Jarek Gwiador ;) dla tych którzy chcą się dowiedzieć "ciut" więcej o naszym dobrym znajomym :P

http://pejzaze.onet.pl/69141,g,1,26,,wa ... leria.html
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Te dwa wywiady dają więcej o nim samym.
queen ana
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 202
Rejestracja: czwartek 13 sie 2009, 14:22

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: queen ana »

Jutro ma byc gospodarzem jakiegoś (nowego?) programu o 21.00. :mhm:
http://poranektvn24.dbv.pl/news.php- Nieoficjalna Strona o Poranku
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: sylwiagfan »

Jak dla mnie Jarek dobrze wypadl w roli prowadzacego. Mozna sie czepiac ze byl troche stlamszony posrodku tegich glow, ale IMO wystarczy nastepnym razem troche inaczej ustawic krzesla i bedzie lepiej.

Na marginesie strasznie sie ciesze ze Jarek znowu zawital do mojego Krakowa :D Mysle ze On tez lubi tu wracac

PS Jesli ktos nie wie, a jest ciekawy to program transmitowany i realizowany byl w centrum "Wyspianski 2000".

Obrazek

Wicej nt tego miejsca mozna przeczytac m.in. na Wikipedii
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Czyli już jednak wyrywa się z tego Poranka. :D Trochę się zdziwiłem, bo akurat wróciłem do domu i widzę go pod krawatem, na dodatek wieczorową porą... No ale wszystko w porządku było.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: bartek09 »

Jak dla mnie też zdał egzamin. I to prawda, że ostatnio dość często się pojawia w Krakowie. :D
sylwiagfan pisze:IMO wystarczy nastepnym razem troche inaczej ustawic krzesla i bedzie lepiej.
te słynne krzesła z "Rozmów w Toku" :lol:

Jakby ktoś nie słyszał, to Jarek obiecał, że będzie jeszcze przynajmniej jeden taki program. :)
jaro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 07 cze 2010, 22:29

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: jaro »

Ja dopiero debiutuje na tym forum więć proszę mi wybaczyć że wcinam się w dyskusje "wyjadaczy" :) Jak na debiut w takiej formule to Jarek wypada całkiem całkiem. Nareszcie powiew świeżości w - bądź co bądź - publicystyce.
sylwia0906
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 16 kwie 2010, 10:06

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: sylwia0906 »

a co z porankami??
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Normalnie, od czwartku do niedzieli.
srubulek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 13 cze 2010, 01:31

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: srubulek88 »

Witam wszystkich :) ja tu tez jestem nowicjuszką :) Widzę , że Pan K. cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanek:). Dużo kobiet pyta, czy Pan Jarek kogoś ma.. W związku z tym nurtującym niejedna kobietę pytaniem znalazłam na pewnej stronie odpowiedź: " A Pan Jarek spotyka się z młodszą od siebie o 10 lat studentką Martyną.Tylko póki co cisza i ani razu o niej nie wspomniał....ciekawe czemu?taki odważny na wizji?!" .. Ogólnie facet w porządku,ciekawie prezentuje poranki w programie, ma coś do powiedzenia i całkiem niezły z niego przystojniak.. :D
anula1980sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 14:36

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: anula1980sz »

srubulek88 pisze:Witam wszystkich :) ja tu tez jestem nowicjuszką :) Widzę , że Pan K. cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanek:). Dużo kobiet pyta, czy Pan Jarek kogoś ma.. W związku z tym nurtującym niejedna kobietę pytaniem znalazłam na pewnej stronie odpowiedź: " A Pan Jarek spotyka się z młodszą od siebie o 10 lat studentką Martyną.Tylko póki co cisza i ani razu o niej nie wspomniał....ciekawe czemu?taki odważny na wizji?!" .. Ogólnie facet w porządku,ciekawie prezentuje poranki w programie, ma coś do powiedzenia i całkiem niezły z niego przystojniak.. :D
Mogłabyś nam podać tą strone na której to znalazłaś, CZY TO JAKAŚ TAJEMNICA?????
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

Jarek bardzo często wspominał na wizji o braku kobiety w jego życiu, ale wiadomo, że jeśli takowa by się pojawiła nie zacząłby rozpowiadać, że oto jest szczęśliwie zakochany, on dobrze kontroluje strumień informacji na tematy związane z jego prywatnym życiem. Fakt też, że od jakiegoś czasu z jego ust nie słyszę już nic o szukaniu partnerki. Tylko tyle.
srubulek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 13 cze 2010, 01:31

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: srubulek88 »

Ależ bardzo proszę.. Na tej stronie znalazłam tę szokującą niejedną kobietę informację ;) :


http://kuba.plejada.pl/8103,17,0,maria_ ... leria.html

A dokładnie jest ona zawarta w komentarzach.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości