TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Oba programy kierowane s¹ do dwóch róznych kategorii widzów. S¹dzê, ¿e ogl¹dalnoœÌ programu spadnie minimalnie, wystarczy zapraszaÌ ciekawych goœci i prowadziÌ pasjonuj¹c¹ rozmowê.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Małgosia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 22 paź 2004, 09:28
Lokalizacja: Kraków

Czy TVP pobije konkurencjĂŞ?

Post autor: Małgosia »

powiem szczerze, ¿e nie mogê dojœÌ do tego dlaczego TVP1 i TVP2 :
powtarzajÂą filmy - ktĂłre byÂły wyÂświetlane rok temu, :roll:
programy s¹ o tematyce - polityka albo koœció³,
:evil: a póŸniej jest problem zwi¹zany z ogl¹dalnoœci¹ takich stacji......
przecieÂż ewidentnie tam siĂŞ nic nie dzieje...........nawet wiadomoÂści sÂą nudne.........
pozdrawiam

8)
MAŁGOSIA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

wszĂŞdzie puszczajÂą powtĂłrki na tvn i polszmacie tez ;) a co od oglÂądalnoÂści to jaka misja takie wyniki...
Wiadomosci juÂż dawno nie ma sÂą tylko WaramoÂści tak jak Fuckty...
Android <3
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

kamuii pisze:wszĂŞdzie puszczajÂą powtĂłrki na tvn i polszmacie tez ;) a co od oglÂądalnoÂści to jaka misja takie wyniki...
Wiadomosci juÂż dawno nie ma sÂą tylko WaramoÂści tak jak Fuckty...
Powiedz mi kiedy i jakie powtĂłki masz na Polsacie ? :evil: WidaĂŚ, Âże w ogĂłle nie oglÂądasz tej stacji a wypowiadasz sie... Masa nowoÂści w postaci filmĂłw i programĂłw (chociaÂżby Wydarzenia, Co z tÂą PolskÂą? czy ostatnio relacja "Tele Ekrany 2004" oraz filmy Godzilla, ÂŚwiĂŞty)

JuÂż ja nie bĂŞde przytaczaÂł po raz kolejny jak czĂŞsto TVN powtarza filmy i programy.... A ostatni Test IQ to juÂż kompletnie nie potrzebny program, peÂłen bzdur i niedociÂągniĂŞĂŚ.

A wracajÂąc do tematu - TVP ma szanse przegoniĂŚ TVN pod wzglĂŞdem rzetelniejszych programĂłw informacyjnych. Filmy to dajÂą sÂłabsze niÂż TVN jednak. Ale do Polsatu im daleko.
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

oj wysuwasz smiala teze kolego, tvp ma rzetelnijsze programy informacyjne, jestes jedna z niewiuleu osob od ktorej slysze takie herezje...przeciez to jest paranoja, ja nie jestem w stanie ogldac wiadomosci na tvp, naprawde nie nawidze tego programu...a pzoa tym monika olejnik do obiegowa krowka ktora biegnie tam gdzie sypna wiecej kasy :evil: :evil: :evil:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

SÂądzĂŞ, Âże nie istnieje Âżadna miara pozwalajÂąca porĂłwnywaĂŚ telewizjĂŞ publicznÂą, do ktĂłrejkolwiek polskiej stacji komercyjnej. (Z trudnem zgodziĂŚ siĂŞ mozna jedynie na rywalizacjĂŞ w programach informacyjnych, ale z trudem. TVP powinna miec w tej kwestii troszeczkĂŞ inne zadania, ale to juÂż inny temat.)

Nie wiem tez kogo i w czym programy TVP miaÂłby przegoniĂŚ. Jak na razie w rankingach oglÂądalnoÂści TVP1 oraz TVP2 od kilku lat zajmujÂą pierwsze miejsca. Natomiast w gÂłupocie propozycji progrmaowych chyba nikt n ie pokona stacji komercyjnych (no moÂże wÂłoska telewizja publiczna RAI). Tutaj palma pierszeĂąstwa naleÂży siĂŞ TVN, za program dla impotentĂłw umysÂłowych Ciao Darwin.
Ale wracaj¹c do tematu - nie wiem, czy TVP co roku powtarza filmy, wiem natomiast jedno - takich filmów jak te z TVP ze œwieca szukaÌ u nadawców prywatnych. I nie chodzi tutaj produkcje w stylu Harego Potera (cieszê siê ze pusci ten film TVN- nawe wówczas w³¹czê sobie stacje Waterów). To TVP pusci³a g³oœny filmm CNN pt "Powstanie Warszawakie - zapomniani bohaterowie" o powstaniu warszawskim, to TVP nada³a najwiêcej audycji na temat powstania. Ale nie tylko - wiêkszoœci pogramó emitowanych przez TVP nie ma w stacjach komercyjnych. Nawet nie che mi siê wymieniac - weŸ sobie program telewizyjny i poczytaj. Proponujê porównaÌ ramówkê na 1 listopada TVP1 TVP2 TVP3 TVN i Polsat. Ciekawy jestem Twoich wra¿eù.

W sprawie programĂłw informacyjnych - WiadomoÂści sÂą nadawane 12 razy dziennie, Wydarzenia 3 razy dziennie, Fakty 2. O TVN24 nie mĂłwiĂŞ, bo to stacja niszowa, nie dostĂŞpna dla wszystkich.
ProponujĂŞ rĂłwniez zobaczyĂŚ czy Polsat i TVN przygotowaÂły jakieÂś propozycje programowe opisujÂące wybory w USA. Na TVP1 bĂŞdzie tych programĂłw kilka - we wtorek i ÂśrodĂŞ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

jest tylko pewna ró¿nica miedzy tvp a stacjami komercyjnymi, tvp musi wype³niaÌ misjê, do ktorej zalicza sie m.in. ten film o Powstaniu, który wspomnia³eœ, tvp na cos takiego moze spobie przeznaczyÌ kasê z abonamentu i nie martwi sie o ogl¹dalnoœÌ, zazwyczaj doœÌ nisk¹ (w porównaniu do innych programów, np. tych durnych polskich seriali), telewizje komercyjne s¹ nastwione na jak najwiêksza liczbê odbiorców bo dzieki temu zdobywaj¹ kasê z reklam a to przeciez podstawa ich utrzymania

tak na marginesie poruszê jeszcze inn¹ kwestiê, w jednym z wywiadów dyrektor tvp1 powiedzia³ ¿e to ile kosztowa³o nowe studio Wiadomoœci jest tajemnic¹ handlow¹ spó³ki o nazwie tvp s.a., nie s¹dzicie ¿e skoro bulicie abonament na t¹ telewizjê to powinniœcie wiedzieÌ ile taki bajer w postaci nowego studia was kosztowa³? :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Arrow i wÂłaÂśnie z tego powodu, Âże TVP musi wypeÂłniaĂŚ misjĂŞ trudno porĂłwnywaĂŚ jej oferte programowÂą oraz samo funkcjonowanie ze stacjami prywatnymi. Ale widaĂŚ nie wie o tym MaÂłgosia. WiĂŞc sÂądzĂŞ, Âże zakÂładanie takich tematĂłw mija siĂŞ z celem. A jezeli MaÂłgosia nic nie znajduje dla sibie w ofercie TVP to trudno, jej strata. ChociaÂż moÂże od razu powiem - nie traĂŚ czasu, nie czekaj, nie puszczÂą tam Big Brothera lub kolejny spuer reality szoÂł.

Z drugiej strony dziwiĂŞ siĂŞ, Âże Lis oraz TVN nie przygotowaÂły niczego z okazji wyborĂłw w USA (przynajmniej obecnie nie ma takich informacji na stronach obu stacji).

Grzywaczewski nie powiedziaÂł, ile "dali" na nowÂą odsÂłonĂŞ WiadomoÂści, ale spotkaÂłem siĂŞ gdzieÂś z opiniÂą, Âże wszystko kosztwaÂło 2,5 milona zÂł. SÂądzĂŞ, Âże to maÂło, jeÂżeli chodzi o scenografiĂŞ do programu informacyjnego. Na pewno duÂżo kosztowaÂła muzyka - chyba po raz pierwszy zamĂłwili jÂą u polskiego kompozytora. Z drugiej strony cena jest nie waÂżna - aby mieĂŚ dobry produkt trzeba liczyĂŚ siĂŞ z kosztami. To tak, jakby wyliczaĂŚ ile dali za dokument lub teatr. Bez sensu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Z drugiej strony dziwiĂŞ siĂŞ, Âże Lis oraz TVN nie przygotowaÂły niczego z okazji wyborĂłw w USA (przynajmniej obecnie nie ma takich informacji na stronach obu stacji).
tvn ma kana³ informacyjny wiêc tam wrzuca ca³¹ publicystykê, samo tvn jest raczej kana³em o profilu rozrywkowym, byÌ mo¿e w wyborcz¹ noc tvn bêdzie przekazywa³ obraz tvn24, a Solorzowi pewnie szkoda kasy wiec polsat nic nie zrobi na t¹ okazjê
Grzywaczewski nie powiedziaÂł, ile "dali" na nowÂą odsÂłonĂŞ WiadomoÂści, ale spotkaÂłem siĂŞ gdzieÂś z opiniÂą, Âże wszystko kosztwaÂło 2,5 milona zÂł. Z drugiej strony cena jest nie waÂżna - aby mieĂŚ dobry produkt trzeba liczyĂŚ siĂŞ z kosztami. To tak, jakby wyliczaĂŚ ile dali za dokument lub teatr. Bez sensu.
ale nie uwa¿asz ze publiczna spó³ka powinna ujawniaÌ swoje finanse, tak aby ka¿dy kto p³aci na jej rzecz kasê zdawa³ sobie sprawê co dzieje sie z jego pieniêdzmi? :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie sam¹ rozrywk¹ cz³owiek ¿yje, a wybory w USA to powa¿ny temat i nawet stacje o charakterze rozrywkowym jak POLSAT czy TVN powinny przygotowaÌ coœ na ten temat. CHyba masz racjê, mówi¹Ì, ¿e TVN udostepni swoja antenê TVN24 - ogl¹dalnoœc w tym czasie i tak jest ma³a, wiec niczego nie strac¹. No chyba, ¿e szkoda im tych powtórek....

OczywiÂście z pieniedzmi masz racjĂŞ, ale z drugiej strony jak miaÂłbym wysÂłuchiwaĂŚ gÂłupich uwag, Âże wydajĂŞ miliony, gdy ludzie gÂłodujÂą to tez bym nie ujawniÂł. A wiadomo, Âże od razu posypaÂłaby siĂŞ lawina takich pesudozatroskanych komentarzy. WiĂŞc po co? Ewentualnie niektĂłrzy dowiedzieliby siĂŞ wĂłwczas jak drogÂą i kosztownÂą instytucjÂą jest telewizja.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Nie ma co ukrywac, Âże TVP1 i TVP2 schodza na dalszy plan. wiadomosci juz nie prowadzi Pienkowska, Durczok coraz rzadziej... A sam fakt o tym ze TVP juz nie bedzie relacjonowaÂła Sopotu (bo bedzie to robiÂł TVN) swiadczy z sie poddaje. jest maÂło programĂłw rozrywkowych, prawie wcale, jakas "randka w ciemno" ktora jest stara jak swiat i maÂło kto ja oglada i co jeszcze? wÂłasnie na tym sie konczy rozrywka w TVP. A szkoda...

Jedynie co sie fajnie oglada to "europa da sie lubic" ale to moze dlatego ze prowadzi to rozumna osoba ktĂłrej jeszcze nie wywalili.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Powiedz mi kiedy i jakie powtĂłki masz na Polsacie ? WidaĂŚ, Âże w ogĂłle nie oglÂądasz tej stacji a wypowiadasz sie...
masz racje oglÂądam Âżadko bo tam inteligetnej rozrywki brakuje ....
2.
(chociaÂżby Wydarzenia, Co z tÂą PolskÂą? czy ostatnio relacja "Tele Ekrany 2004" oraz filmy Godzilla, ÂŚwiĂŞty)
przecieÂż ja nie o takich programach mĂłwiĂŞ widziaÂłeÂś gdzies w innej stacji powtĂłrki serwisĂłw inofrmacyjnych albo programĂłw publicystycznych ??? (btw nie mĂłwiĂŞ o powtĂłrce nastepnego dnia itp...)
3.
Powiedz mi kiedy i jakie powtĂłki masz na Polsacie ?
Bar sto tysiĂŞczna edycja jeden chuj zmieniajÂą siĂŞ tylko figurki... filmy teÂż powtarzajÂą wszelki chÂłam terminatory liberatory i inne...
a pzoa tym monika olejnik do obiegowa krowka ktora biegnie tam gdzie sypna wiecej kasy
ja tylko przypominam Âże Kazia teÂż ma juÂż co najmniej jednÂą stacjĂŞ za sobÂą...
TVP ma szanse przegoniĂŚ TVN pod wzglĂŞdem rzetelniejszych programĂłw informacyjnych.
ktĂłre to sÂą te rzetelniejsze ???? bo nie zauwaÂżyÂłam...
Android <3
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

tyle tylko ze kazia jest humanistka...a jesli ktos zaglebia sie w teorei tego pradu i bohemy artystyczno naukowej to wie ze z zajac z gruntu ideologicznych zwiazanych z tzrymaniem pwnych wartosci nie da sie wyzyc, a minika olejnik na brak funduszy zapewne nienarzeka, z pensjiiw zet-ce jest w stanie zyc na dobrym poziomie, jednak dla niektorych donry poziom to pojecie nieski... :evil: :evil: i bardzo prosze nie obrazac kazii
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

aha jescez jedna czy ta inteligentna rozrywka na ktora sie powolujesz i sugerujesz ze jako bys ja ogldal wyksztalcila w tobie ten odruch...moze bezwarunkowy uzywnia slow pokroju chuj???/, chcialbym poznac tytuly tych inteligentnych programow moze tesh w sobie wyksztalce ten rodzaj ulicznej inteligencji...
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

aniab pisze:Nie ma co ukrywac, Âże TVP1 i TVP2 schodza na dalszy plan. wiadomosci juz nie prowadzi Pienkowska, Durczok coraz rzadziej...
PieĂąkowska to niepowetowana strata ...... :( , za to Durczok coraz czĂŞÂściej :!: . Od niepamiĂŞtnych czasĂłw miaÂł zawsze tylko dwa dyÂżury (Âśrody i czwartki).

WyjÂątki:
- podczas choroby w 2003 weekendy,
- w kwietniu 2004 od poniedziaÂłku do czwartku (w ostatnim tygodniu kwietnia aÂż do soboty 6 dni pod rzÂąd).

Po tegorocznych wakacjach we wtorki i Âśrody oraz co dwa tygodnie w piÂątek.

Od 18 paÂździernika oglÂądamy go trzy razy w tygodniu od poniedziaÂłku do Âśrody.
aniab pisze: A sam fakt o tym ze TVP juz nie bedzie relacjonowaÂła Sopotu (bo bedzie to robiÂł TVN) swiadczy z sie poddaje.
Ale bĂŞdÂą zamiast tego Muzyczne Dni w Sopocie. Odsprzedali tylko prawa na 5 lat do Sopot Festivalu. CoÂś jak PoloCocta zamiast CocaColi. Ale to jak bĂŞdzie "smakowaĂŚ" ocenimy dopiero w przyszÂłym roku.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość