Jesień 2010 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

paulla96
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 06 sie 2010, 16:49

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: paulla96 »

A wie ktoś może czy w tvn będzie emitowany 9 sezon "Tajemnic Smallville" ? :)
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Frazes »

mojpierwszyraz pisze:Dodam tylko, że pan Miszczak planuje duże zmiany w jesiennym DDTVN (planuje sie wyeliminowac lub zmienic parę Pieńkowska-Jagielski, oraz przeprowadzić inne zmiany. Jak to określił - widz znudził się już dotychczasową formułą show...)
Ja liczę, że "Cegiełka" W KOŃCU będzie pełnoprawną prowadzącą "DDTVN" (kiedyś, chyba dwa lata temu były takie plotki, jeśli pamięć mnie nie myli), bo zasługuje, żeby robić w "TVN" coś więcej, niż tylko pogodę, wywiady, albo wakacyjno-feryjny program "Allegro" z Janiakiem !

Ewentualnie mogliby ją wykorzystać jako współprowadzącą "Top Model" (w końcu była modelką - podejrzewam, że mogli jej to proponować, ale ma przecież małego synka), albo zrobić jakiś program w którym użytoby tego, że mieszkała kilka lat w Japonii, czy Hiszpanii...
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Mówisz o A. Cegielskiej czy Gardias? Bo jeśli o tej drugiej, to raczej jej więcej w TVNie nie zobaczymy. A to z tego powodu, że przed DD Wakacje, był to jeden wielki kłębek nerwów. Może to i dobrze?!. Gwiazd już mamy dość sporo. Ja wolałbym Richardson w DDTVN :D
tvn - latem programowo najgorsza!
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: prze_kw »

Dorota Gardias absolutnie nie nadaje się do prowadzenia tego programu. Dziś kolejna, zmarnowana szansa. Ale cóż się dziwić, skoro dostała do pary Sołtysika... Jeśli chodzi o Agnieszkę Cegielską - fakt, jest nie doceniana i uważam w DDTVNie sprawdziłaby się dużo bardziej, niż Dorota.
Liczą się tylko Fakty.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Frazes »

Tak, w "poście" wyżej miałem na myśli właśnie Agnieszkę Cegielską (jak "Cegiełka" może się kojarzyć z "Gardiasową" :D ???) :D . Ja pamiętam ile to "postów" musiałem kiedyś napisać na forum "TVN24", żeby Aga zaczęła prowadzić prognozy po "Faktach", więc nie mam wątpliwości, że w "TVN" ją za słabo doceniają, a z drugiej strony może ona też nie chce za bardzo robić kariery, bo od kiedy ją obserwuję (od 2004 roku, od razu ją zauważyłem, jak tylko się pojawiła w "TVN24"/"TVN Meteo" :D ), to myślę, że jest skromną dziewczyną i nie chce być "pępkiem świata", a jednocześnie jest śliczna, wesoła, lubi się śmiać, ważna jest dla niej rodzina, a do tego, jak mówiła w wywiadzie dla "Onet.pl" nie jest święta i przeklnąć jej się też czasem zdarza :D . Jak dla mnie ideał kobiety i tylko żałuję, że nie wszystkie takie są :D ...

Co do "Gardiasowej", to mój tata też dziś zauważył, że w "DDTVN" była strasznie spięta i jak mu powiedziałem, że są plotki, że Pieńkowska może z "DDTVN" odejść, to stwierdził, że ma nadzieję, że na jej miejsce nie dadzą Gardias, bo nie ma co porównywać...
Bartek0203
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 13:45

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Bartek0203 »

A co z jesiennym spotem? Już coś wiadomo? Jakieś making of? Zostanie zaprezentowany podczas konferencji 10 sierpnia?
Zawsze z nadchodzącym sezonem, pierwsze na co czekam najbardziej to te ich świetne spoty ;D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Isadora »

mojpierwszyraz pisze: Ja wolałbym Richardson w DDTVN :D
O, nie tylko nie Richardson :x . Poza tym wydaje mi się, ze Gardias radzi sobie coraz lepiej, jak to się mówi "prochu nie wymyśli", bo brak Jej błyskotliwości czy takiej werbalnej inteligencji, ale większych wpadek nie miała, obserwuję prezenterów i lat trzeba, żeby błyszczeć na wizji, no chyba, że jest się "zwierzęciem" medialnym (większość to jednak mężczyźni :? ), ale to są pojedyńcze przypadki.
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Wydaje mi się że ta konferencja, która miała być dzisiaj, 10 sierpnia, raczej się nie odbędzie. W tamtym roku o tej porze na plejadzie już dawno założony był specjalny raport "jesień w TVN". A w tym roku? Cichosza?? Oby to co mówie sie nie potwierdziło...
tvn - latem programowo najgorsza!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Kuba »

Na razie wiadomo, że jesienią na antenie TVN wyemitowany zostanie znany z Canal+ serial "Mentalista" :D Szkoda, że dwa lata po premierze, ale fajnie, że coś z widokami na więcej niż jeden-dwa sezony - niezmiernie mnie denerwuje, jak TVN puszcza jakieś seriale, mimo że już zostały anulowane w Stanach, to bez sensu -.-
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Wiadomo także, iż nowy talk-show który ma być emitowany codziennie, poprowadzą dwie kobiety. Pierwotna emisja - najwcześniej listopad/grudzień 2010...
źródło: presserwis
tvn - latem programowo najgorsza!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: ktos »

Fotonewsy - Jesienna ramówka TVN: nowe programy, nowe odcinki, nowe gwiazdy
http://film.onet.pl/zwiastuny/0,69679,1 ... onews.html
mojpierwszyraz pisze: Dodam tylko, ze niejestem pewien co do Kuchennych Rewolucji - mysle ze powtorza historie Super Niani...
"Kuchenne rewolucje" od 4 września w każdą sobotę o 20.00 w TVN!

Potwierdzone że ma być tylko godzinna coś zła podana 8)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Już jest, jesień 2010 w TVN!
http://www.plejada.pl/3,36032,news,1,1, ... tykul.html

Ze zmian:
usta, usta, wtorek, 21:30
top modelki - środa 21:30
mam talent 3 - sobota 20:00
ugotowani - niedziela 17:00 od pażdziernika
poniedziałek, 22:30 serial z canal+ - menatlista,
w ostatni, każdy ostatni czwartek miesiąca, autorskie, prawdziwe historie w tvn.

o serialu Sophie Paquin, talkshow w poniedziałkowe wieczory i codziennego talk show - nic nie wspomniano.

natomiast, jesli chodzi o klip: znalazłem cos takiego: http://www.plejada.pl/3,36014,foto,,158 ... tykul.html
a kolejne zdjęcie? wirtualne studio??
tvn - latem programowo najgorsza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

http://www.plejada.pl/3,36016,foto,,158 ... tykul.html

Te ostatnie zdjęcia też wyglądają jak z nowej reklamy.
Bartek0203
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 13:45

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Bartek0203 »

Spot będzie w klimacie ulicznym - graffiti i te sprawy ;D

http://www.plejada.pl/3,36032,foto,,158 ... tykul.html
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Aż sie normalnie podnieciłem tymi fotkami. Jak mało to człowiekowi potrzeba do szczescia ;)
PS. ten link który podalem wczesniej, prowadzi do zdjec nowej oprawy Na Wspólnej - dla mnie po prostu piękna ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości