Kamila Biedrzycka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: filipek24 »

Kiedy przeprowadzałem wywiad z Michałem Sznajderem powiedział : "w radiu człowiek uczy się, jak w 30 sekund opowiedzieć coś skomplikowanego"
Trudno się z tym nie zgodzić. Kamila to doświadczenie wykorzystuje bardzo dobrze. Wolałbym widzieć po 20 Kamilę zamiast Moniki Olejnik :)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: bartosz »

filipek24 pisze: Wolałbym widzieć po 20 Kamilę zamiast Moniki Olejnik :)
Hehe.

Kamila nie ma chyba jeszcze takich butów na obcasie co mogą miażdżyć inaczej myślących. :P ;-)
;-)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: epsztajnek »

Kamila nie potrzebuje wymyślnych bucików do deptania przeciwnika, ona przeciwnika bierze po prostu w krzyżowy ogień spojrzenia :devil:
( wiem, to złośliwe z mojej strony ;) )
poznanska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 17 lip 2010, 17:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: poznanska »

filipek24 pisze:Kiedy przeprowadzałem wywiad z Michałem Sznajderem powiedział : "w radiu człowiek uczy się, jak w 30 sekund opowiedzieć coś skomplikowanego"
Trudno się z tym nie zgodzić. Kamila to doświadczenie wykorzystuje bardzo dobrze. Wolałbym widzieć po 20 Kamilę zamiast Moniki Olejnik :)

Mnie również nie wypada się nie zgodzić ;)
Przywykliśmy do tego, że dla wielu ludzi objętość wypowiedzi jest proporcjonalna do jej wartości merytorycznej, a wysublimowane słownictwo jest gwarantem sukcesu. Okazuje się, że niekoniecznie... :D

Radio nigdy nie wygra z telewizją i internetem, które swoim odbiorcom oferują bogatą gamę zdjęć, czy materiałów video (klasyczny przykład: program podróżniczy vs. National Geographic). Dlatego zadaniem radiowca jest przekazanie informacji w sposób jak najbardziej konkretny i jasny, który jednocześnie unaoczni słuchaczowi dane wydarzenie.

Pierwsze kroki w radiostacji to dla "bajkopisarza" istna gehenna, ale po jakimś czasie można się znakomicie "oszlifować". :)

Ja również twierdzę uparcie, że osobom z radiowym doświadczeniem jest znacznie łatwiej odnaleźć się telewizji. Problemem mogą być tylko przyzwyczajenia takie jak np. nadmierna gestykulacja, ale jak widać, Pani Kamila nie miała trudności z nawykami, na które pozwalała "magia radia".
"...but it's never too late to start again, take another breath and say another prayer..."
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: RBB »

A może w Dniu po Dniu? :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: filipek24 »

poznanska pisze:Radio nigdy nie wygra z telewizją i internetem, które swoim odbiorcom oferują bogatą gamę zdjęć, czy materiałów video (klasyczny przykład: program podróżniczy vs. National Geographic). Dlatego zadaniem radiowca jest przekazanie informacji w sposób jak najbardziej konkretny i jasny, który jednocześnie unaoczni słuchaczowi dane wydarzenie.
Fakt, słuchając chociażby Beaty Pawlikowskiej w Zet'ce mogę zamknąć oczy i wyobrażać sobie wszystko o czym mówi.
W TVN24 zdarza się, że czasem reporterzy nadają z terenu za pomocą połączenia telefonicznego i wychodzi, kto potrafi uruchomić wyobraźnię widzów.
Ale jeśli chodzi o Kamilę, to całe szczęście, że prócz jej słuchania można ją widzieć, bo wygląd to kolejny z jej atutów ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: Frazes »

bartosz pisze:Kamila nie ma chyba jeszcze takich butów na obcasie co mogą miażdżyć inaczej myślących. :P ;-)
Ja bym się nie zgodził, te czarne kalosze Kamili, które zostały pokazane w jednym z "Poranków TVN24" (i o zdjęcia w których pytałem w swoim pierwszym "poście" na tym forum :D - naprawdę nikt ich nie ma??? :D ) byłyby według mnie dużo lepsze do ROZDEPTYWANIA rozmówców, niż schodzone obcasy Moniki Olejnik :D ...
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: bartosz »

Frazes pisze:
bartosz pisze:Kamila nie ma chyba jeszcze takich butów na obcasie co mogą miażdżyć inaczej myślących. :P ;-)
Ja bym się nie zgodził, te czarne kalosze Kamili, które zostały pokazane w jednym z "Poranków TVN24" (i o zdjęcia w których pytałem w swoim pierwszym "poście" na tym forum :D - naprawdę nikt ich nie ma??? :D ) byłyby według mnie dużo lepsze do ROZDEPTYWANIA rozmówców, niż schodzone obcasy Moniki Olejnik :D ...
Tak, tak pamiętam to ujęcie przed ósmą rano. Chyba nawet narzekała na jakieś przeziębienie. ;-)
Proszę nie kojarzyć kaloszy Kamili z powiedzeniem "sędzia kalosz' . ;-)
;-)
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: Frazes »

Mi się te kalosze Kamili skojarzyły raczej z powiedzeniem "Kamila RZĄDZI !" (i niech nikt nie próbuje myśleć inaczej :D !) i dlatego tak mi zależy na tych zdjęciach (gdyby tego dnia w pogodzie rano była Aga Cegielska, tak jak dziś miałbym to nagranie, a tak nie byłem przygotowany niestety ;( ... ) :D .

Pamiętam, że wtedy "Poranek" prowadził Marcin Żebrowski (w ogóle uważam, że on jest czasami nawet fajniejszy, niż Kuźniar, bo ma bardziej wyważony humor, a Kuźniar czasami "przegina" - Żebrowski niedawno miał też dwie dysputy o obcasach z "Cegiełką" i filmiki z nimi są oczywiście u mnie na stronie :D ) i Kamila w pierwszym momencie była zła o to ujęcie na kalosze, ale potem stwierdziła z uśmiechem, że założyła je, bo popszedniego dnia się przeziębiła i tym razem postanowiła się zabezpieczyć (niech częściej się tak przeziębia, jeśli będzie stosowała wtedy takie zabezpieczenia i niech operatorzy je pokazują :D !) :D ...
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: filipek24 »

RBB pisze:A może w Dniu po Dniu? :)
Kamila bardziej nadawałaby się do programu podobnego do "Rozmowy Bardzo Politycznej". W świecie polityki jest już znana i obeznana, więc czemu by nie spróbować.
"Dpd" ma już odpowiednią prowadzącą - Dagmarę ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: pixie »

Ja mówie, że nadawałaby się do Rozmowy b politycznej..i gdyby prowadziła na zmiane z Jarkiem, którego też uwielbiam.
Dzień po dniu najlepiej prowadzi Marcin i Dagmara ;dddd
Ementaler
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 15:53

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: Ementaler »

Jedna z moich ulubionych reporterek. :tanczy: Tak trzymać Pani Kamilo! :)
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: filipek24 »

pixie pisze:Ja mówie, że nadawałaby się do Rozmowy b politycznej..i gdyby prowadziła na zmiane z Jarkiem, którego też uwielbiam.
Dzień po dniu najlepiej prowadzi Marcin i Dagmara ;dddd
Zgadzam się, ale pewnie i tak we wrześniu, kiedy wróci Pan Rymanowski "Rbp" zniknie z anteny i ani Jarka ani Kamili po 21.20 nie zobaczymy. :neutral: A szkoda...
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: RBB »

pixie pisze:Ja mówie, że nadawałaby się do Rozmowy b politycznej..i gdyby prowadziła na zmiane z Jarkiem, którego też uwielbiam.
Dzień po dniu najlepiej prowadzi Marcin i Dagmara ;dddd
Gdybym pomyślał, kto to prowadzi, na pewno bym nie napisał wtedy tego posta :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: filipek24 »

pixie pisze:
RBB pisze:
pixie pisze:Ja mówie, że nadawałaby się do Rozmowy b politycznej..i gdyby prowadziła na zmiane z Jarkiem, którego też uwielbiam.
Dzień po dniu najlepiej prowadzi Marcin i Dagmara ;dddd
Gdybym pomyślał, kto to prowadzi, na pewno bym nie napisał wtedy tego posta :)
właśnie z lekka się zdziwiłam gdy go przeczytałam..

Kamila nadawałaby się jeszcze Do Fakty po faktach ;P
Najpierw musiałaby dołączyć do ekipy "Faktów", a by się tam dostać to przed nią długa droga ;)
Albo coś w stylu programu "Gość poranny" z dawnej porannej ramówki TVN24.
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości