Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Co Wy wszyscy tak pijecie do Kamila,coś Wam zrobił,aha może na odcisk nadepnął jak niektórym!Ma swoje wady jak każdy z nas(kto ich dziś nie ma),ale ogólnie w porzo gość!Dziennikarzem jest the best,jego komentarze super-konkretne,zaczepne,a zarazem pełne humoru,dowcipu.Poza tym On sam jest pełen humoru,dowcipu i inteligencji(gorszych widziałam,choć na lepszych wyglądali) i co uwielbiam w nim najbardziej jest pełen dystansu do samego siebie,a to dziś nie łatwe! :brawa: Ja nie krytykuje innych dziennikarzy,jak ich nie lubię,po prostu nie wypowiadam się!Każdy ma prawo lubić kogo chce i pisać o nim co chce,to chyba wolny kraj!?Tak myślę!I to nie żaden Kościół,popatrzcie na Kaczyńskiego i jego pupilków,albo Rydzyka i jego harem-to dopiero Sekta,nie Kościół! :nie: Ja uwielbiam programy pana Kamila(Fakty,Fakty po Faktach),bo to jedyne programy informacyjne z jajem,że się tak wyrażę!Wystarczy popatrzeć na wczorajsze wydanie Faktów po Faktach-odlot totalny!Choć pan Kamil wczoraj chyba coś przeziębiony(jakiś katar,głos zmieniony chyba)!?Radzę ciepłą herbatę z dużą ilością cytryny,albo rumu!Ciepłe łóżko i najlepiej ciepła kobieta obok(może żona,choć daleko)najlepiej robi!Poza tym ostatnio im częściej obserwuje pana Kamila tym częściej dochodzę do wniosku,że mamy coraz więcej wspólnego,jeśli chodzi o poglądy,zainteresowania i sposób patrzenia na świat! :lol: Nawet to,że oboje pochodzimy ze Śląska,a jak wczoraj słyszałam On ma sentyment do ludzi ze Śląska!Może kiedyś przy okazji jakiegoś spotkania pogadamy o tym-kto wie!Pozdrawiam,tak trzymać! :D
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Kamil Durczok

Post autor: fanka rymana »

Anitko Droga
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe,ale jeśli chodzi o Pana Durczoka to sie powtarzasz :lol2: już kilkanaście razy napisałaś to samo o nim.Może czas napisać coś innego,nowego?? :tanczy:
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Kamil Durczok

Post autor: gwiazdeczka »

Czy macie jakieś skany gazet z wywiadami z Panem Kamilem?
Jeśli są tutaj na forum to przepraszam za pytanie ale przyznaję się bez bicia że nie przeglądałam forum.
Obrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Kamil Durczok

Post autor: incognito »

anita.knapik@ pisze:Każdy ma prawo lubić kogo chce i pisać o nim co chce,to chyba wolny kraj!?
Zgadzam się.
Co nie znaczy, że nie można wchodzić w polemikę (a forum staję się wtedy pełnowartościowe, inaczej niż w przypadku tylko jednostronnych oświadczeń, manifestów etc. :)
P.S.
Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej. (Wikipedia).
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

No,no daliście popalić mi i nie tylko! ;( Ok zgadzam się możecie polemizować na temat Durczoka,ale ja mam swoje zdanie i możecie to akceptować lub nie!Ty fanko rymanko też lubisz Rymanowskiego i nie zabraniam!!Więc i Wy pozwólcie mi wyrażać swoje odczucia!Ok! :P Zresztą jak to ostatnio stwierdziliście o przerośniętym ego pana Kamila dochodzę do wniosku,że bardziej przerośnięte ego mają na pewno:Lis,Olejnik nie wspomnę o Kaczyńskim!Kamil Durczok to w porzo facet i na luzie-przynajmniej ja Go tak odbieram!Przyznaję może jestem tendencyjna,ale ma swoje powody,ale nie będę ich podawać na forum publicznym,bo już raz źle na tym wyszłam i tyle! :roll: To za co Go uwielbiam pisałam nie raz i nie będę się powtarzać,zdania pewnie szybko nie zmienię!W końcu jestem ze Ślaska,a ślązacy są jacy są i tyle,On zresztą też ślązak i mam nadzieję kiedyś na spotkanie i ciekawą rozmowę w realu(może się łudzę)ale to moje złudzenia,czasami można jednak się zdziwić jak życie się plecie! :hyh: Ostatnio zresztą jest taki seksowny w Faktach,że hej!Niech pozostanie taki zawsze daje mi tyle pozytywnej energii,że ho,ho!Wypełnia pustkę mego ja! :lol: Zresztą nie tylko to wypełnia,ale to już moja sprawa co jeszcze myślę i czuję jak na Niego patrzę i nikomu,oprócz jego żony nic do tego!Pozdrawiam ciepło i serdecznie,szczególnie pana Kamila i wszystkich też! :tanczy:
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Ciekawe czy pan Kamil będzie dziś w Faktach po Faktach? :mhm: Szczerze mówiąc liczę na to bardzo!Jak zwykle ktoś powie,nawet wiem kto mi zarzuci:powtarzasz się kochana-fanka rymanka,albo ostatnio katrin mnie skrytykowała dokumentnie,a na jaki temat,to ona sama wie najlepiej nie będę się powtarzać! :rozglada: Dość na koniec tego tematu powiem tyle,że o sprawach osobistych odczuć i uczuć nie opowiadam publicznie,a już szczególnie osobom z forum,bo i po co!?To są zbyt prywatne sprawy na taki blog.Raz już powiedziałam o jedno zdanie za dużo i na efekt długo nie trzeba było czekać-obróciło się to przeciwko mnie! :( Teraz jeśli coś chcesz wiedzieć np.fanka rymanka to podaj swój e-mail,albo ja podam ci swój i pogadamy! :o Ok!?Zresztą o tym co czuję i innych paru sprawach powiem osobiście panu Kamilowi jak kiedyś-mam taką nadzieję się spotkamy prywatnie i On będzie chciał wiedzieć-nic na siłę!! :P Zawsze twierdziłam,że do tańca trzeba dwojga!Mam dystans do siebie-nie myślcie,że nie!?Ha,ha,ha!
katrin820
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 29 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kamil Durczok

Post autor: katrin820 »

Tak dziś będzie mówił dzisiaj nawet w poranku u Jarosława Kuźniara
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

No,no odezwała się katrin! :P A co nie powiesz mi coś znowu do słuchu,że tak wciąż i wciąż chwalę Durczoka!Bo znowu będą pochwały droga moja!Oglądałam wczoraj Fakty po Faktach i pan Kamil jak zwykle był boski! :tanczy: Nie wiem jak On to robi,ale działa na mnie....dobra przemilczę,to my biznes i tyle!Jak już powiedziałam!est w każdym razie boski i słodki jak miodek!Może i grubasek,ale słodki!Jak dla mnie równy gość i na luzie!Niech taki zostanie,życzę Mu tego z całego serca! :rydzyk:
katrin820
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 29 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kamil Durczok

Post autor: katrin820 »

A co chcesz coś jeszcze usłyszeć ?? Weź dziewczyno się już uspokuj,w Polsce jest wolność słowa i każdy pisze co uważa,nikt nie zabroni mi pisać co uważam jak i Tobie o Panu kamilu.
Ja lubie Pana Kamila,fajnie prowadzi fakty po faktach.No i coraz więcej go jest w porankach tvn24.
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

No,no już się nie obrażaj tak-sorrki,może przesadziłam-koniec sprawy!Zakopujemy topór wojenny! :rydzyk: A propo kiedy Wy wszyscy macie czas oglądać poranki w TVN?Ja w tym czasie,albo jestem w pracy ,albo uczę się ostro,bo mam zaliczenia na studiach!Niestety,więc dla mnie nie widziałam pana Kamila w porankach TVN24! ;( A kiedy był?Jedynie wieczorem trochę więcej luzu dlatego oglądam Fakty albo Fakty po Faktach!Korzystając z okazji,jeśliby przypadkiem pan Kamil tu zaglądał to chciałabym serdecznie podziękować,bo to dzięki Niemu po długiej przerwie w nauce zdecydowałam się studiować i też pod wpływem obserwacji tego co On osiągnął iść na studia:prawo i administracja.I to był strzał w dziesiątkę,bo jak na razie nieźle mi idzie,mam same 4 i 5.Nie to co próbowałam wcześniej:księgowość i finanse-to nie ta bajka jak dla mnie,zdecydowanie bardziej wolę ustawy i kodeksy,no i głosowanie 3 stopniowe w Sejmie!A czeka mnie jeszcze socjologia i psychologia-zobaczymy?Więc jeszcze raz dziękuję za tę pogodę ducha i luz,a zarazem profesjonalizm-to mnie przekonało,a w przyszłości może politologia i dziennikarstwo-kto wie!?Ciepłe pozdrowionka dla wszystkich co lubią pana Kamila i dla Niego osobiście też! :P
katrin820
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 29 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kamil Durczok

Post autor: katrin820 »

pan Kamil przeważnie jest rano tak o 8.10 był teraz we wtorek.Ja mam czas bo jadę na uczelnię dopiero na 9.45 to do 9 ogladam poranek.Studiuję politologie juz 3 rok i teraz mam troche wolnego rano.
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

No to fajnie,dzięki za informację! :) Ja też studiuję,tylko prawo i administrację!Fajnie będę oglądać!Ale wczoraj nie było Go w Faktach,a liczyłam na to! :stop: Może dziś,bo wczoraj pogoda zastrajkowała i samoloty też!Mam nadzieję,że dziś dotrze!Czekam i wypatruję! :P
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

W tym tygodniu przysłowiowa posucha,bo Fakty prowadzi pani Justyna,a szkoda,ze strach! :stop: Pewnie pan Kamil miał swoje powody,że Go w tym tygodniu nie było(w końcu zapracowany,że aż żal ;( )!Liczę na przyszły tydzień i już nie mogę się doczekać,mam nadzieję,że Faktów!Choć szkoda,bo mam w tym tygodniu egzamin semestralny z prawa administracyjnego i liczyłam na Jego uśmiech,minę,energię-zawsze działa,ale może wystarczy tego co mam!Czekam z utęsknieniem! :mhm: Pozdrawiam ciepło! :D
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

No znowu zaczął się lepszy,żeby nie powiedzieć najlepszy tydzień w moim życiu! :tanczy: Bo pan Kamil rzecz jasna prowadzi Fakty,a to już daje takiego kopa,że hej!On to potrafi człowieka zmotywować do działania,a propo egzamin z prawa administracyjnego zdałam na 4.Jego osoba widać działa lepiej niż jakikolwiek doplalacz lub inne dziadostwo,a jest bezpieczniejszy i co tu ukrywać bardziej smaczny,że się tak wyrażę! :P Ostatnio zresztą muszę się pochwalić kupiłam sobie "Biblię dziennikarstwa"rewelacyjna książka,naprawdę wstęp do zawodu dziennikarza murowany,pan Kamil jest jednym z tych którzy tam piszą i jak zwykle mega ciekawie-aż dech zapiera gdy się czyta.polecam! :lol: Szkoda tylko,że nie mam okazji zdobyć autografu pan Kamila,tak jak do książki"Wygrać życie",brakuje mi tylko "Krótkiego kursu IV RP",wiecie może jak ją dostać?Ale czekam na stosowną okazję! :P Uwielbiam pana Kamila i w garniturze i na luzie jak w sobotę na rajdzie zimowym był boski! :tanczy: Taki św.Mikołaj mógłby mi zapukać do drzwi,czekałaby jako śnieżynka! :D
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Ktoś oglądał może wczorajsze Fakty,to co to miało znaczyć to stukanie w stół przez pana Kamila????? :mhm: Jak zwykle był najlepszym i najprzystojniejszym prowadzącym w odległości co najmniej 200 metrów studia Faktów! :tanczy: Jak On to robi,że zaskakuje mnie za każdym razem! :nie: A propo imprezy co to była w poprzednią sobotę-ten rajd zimowy,to dlaczego takie imprezy nie odbywają się tu gdzieś bliżej Śląska np. w Katowicach,chętnie bym poszła popatrzyła,bo lubię tę adrenalinę i szybkie terenowe samochody,a już takich mężczyzn za kierownicą jak pan Kamil to zdecydowanie-uwielbiam! :lol: Chętnie bym się przejechała choćby kawałek-może kiedyś!Zresztą wyglądał tam tak luzacko i naturalnie,że aż serce boli,że nie jest wolny! :uhh: Ale ostatnio słyszałam,że pan Kamil był podobno w swojej szkole i spotkał się tam z młodzieżą! :x A w następnym tygodniu ma być na UŚL w Katowicach na wydziale prawa! :( Więc pytam dlaczego,nie na Wydziale Prawa i Administracji,albo za 2 lata na dziennikarstwie????A może by tak prywatna szkoła zaprosiła takiego znanego gościa,bo ja akurat w takiej prywatnej się uczę-byłabym wniebowzięta! :aniol: Mam tyle pytań zawodowych,może i trochę prywatnych,jeśli się nie obrazi!A poza tym spotkać taką sławę,a zarazem fajnego,luzackiego,normalnego człowieka jakim jest-wspaniałe doświadczenie! :roll: Ale jak widać wciąż mam w tej kwestii pecha,choć jestem z Katowic!Tak trudno na Niego trafić!Wiem jest zapracowany,ok! ;( A może bywa w Radiu Katowice-jeszcze?Albo w oddziale katowickim TVN-u??Kto wie,może kiedyś,jestem cierpliwa! :uhh: Pozdrawiam wszystkich fanów pana Kamila i Jego samego,jeśli czasem bywa na tej stronie!Buziaki! :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości