[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: Mam talent

Post autor: Pawlous »

Finał ciekawy, dość wyrównany. Mnie jakoś nie denerwowało, że jest tylu finalistów śpiewających, ale rozumiem tych, których to nie cieszyło. Dla mnie absolutnym numerem jeden była formacja Me Myself And I - genialny występ, świetny repertuar, chylę czoła przed nimi. Pozytywne zaskoczenie, rewelacja. Choć nie spodziewałem się ich wygranej to sam udział tego typu sztuki w takim programie i to w finale jest sporym sukcesem. Wygrana Magdy - nie dziwi. Dziewczyna ma talent, co prawda żaden jakiś rewelacyjny, ale zdecydowało w pewnym stopniu też to, że ma 11 lat. Ale mimo wszystko gratuluje jej. Teraz czekam na X-Factor, bo finał MT pokazał, że taki program w Polsce jest absolutnie potrzebny.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Mam talent

Post autor: incognito »

sybic pisze: A co zrobił z wygraną zwycięzca poprzedniej edycji?
Zainwestował, pomnożył swój talent, przejadł?
Nie wiem... nic o nim nie słychać.
Słyszałem, że obił sobie akordeon jakąś drogą skórą (we Włoszech)
A co do Magdy Welc, wygrała bo:
1-śpiewała po polsku,
2-jest dzieckiem,
3-"obficie" płakała :lol2:
werdykt: żenada.
Dla mnie: me&myself... i ewent. S.Jeszka (choć najlepszy półfinał)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

incognito pisze:
sybic pisze: A co zrobił z wygraną zwycięzca poprzedniej edycji?
Zainwestował, pomnożył swój talent, przejadł?
Nie wiem... nic o nim nie słychać.
Słyszałem, że obił sobie akordeon jakąś drogą skórą (we Włoszech)
O cholera...
No fakt, -300 tys zł wymgało w jego przypadku zainwestowania we włoską skórę...

Ta dziewczyna przynamniej będzie miała dach nad głową do końca życia, a nie obity skórką kawał drewna(?) na parę lat - dopóty 'talent' mu się nie znudzi :D
Dobry wybór widzów, widac Polska ma podobny gust jak i ja...
Bednarek do domu! Bednarek do domu! Bednarek do domu!!!! :D
tvn - latem programowo najgorsza!
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Mam talent

Post autor: pixie »

a mnie chyba pozabijacie, bo jakoś strasznie polubiłam Kamila Bednarka.. i chyba jak widzę na większości stronach internetowych - to on prowadzi, więc nie wiem skąd taki wynik. Ja stawiałam na niego, Me,Myself And I i UDS. :)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Najlepsza i tak była ANNA GOGOLA :tanczy:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Mam talent

Post autor: epsztajnek »

mojpierwszyraz pisze:Ta dziewczyna przynamniej będzie miała dach nad głową do końca życia, a nie obity skórką kawał drewna(?) na parę lat - dopóty 'talent' mu się nie znudzi :D
Pamiętaj, że facet jest zawodowcem. Jak każdy dobry zawodowiec inwestuje w swój warsztat pracy. A klasyczne, akustyczne instrumenty ( nieelektroniczne ) bardzo często dla polepszenia brzmienia wymagają drogiego tuningu ( w pozytywnym sensie tego słowa ). W tym przypadku dobra skóra na miech, to większa trwałość , szczelność , no i chyba inaczej się "ciągnie" taki miech z dobrze wyprawionej skóry.
No i fakt, że facet jest zawodowcem sprawia, że talent mu się raczej szybko nie znudzi.
Natomiast poruszana tutaj kiedyś kwestia, czy zawodowcy powinni być dopuszczani do tego konkursu, to temat na osobną dyskusję, nie mającą nic wspólnego z naśmiewaniem się z muzyka legitymującego się dyplomem konserwatorium.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Mam talent

Post autor: incognito »

Jak to Sabina prezentuje się z mikroportem z tyłu :twisted:
Obrazek
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

epsztajnek pisze:
mojpierwszyraz pisze:Ta dziewczyna przynamniej będzie miała dach nad głową do końca życia, a nie obity skórką kawał drewna(?) na parę lat - dopóty 'talent' mu się nie znudzi :D
Pamiętaj, że facet jest zawodowcem. Jak każdy dobry zawodowiec inwestuje w swój warsztat pracy. A klasyczne, akustyczne instrumenty ( nieelektroniczne ) bardzo często dla polepszenia brzmienia wymagają drogiego tuningu ( w pozytywnym sensie tego słowa ). W tym przypadku dobra skóra na miech, to większa trwałość , szczelność , no i chyba inaczej się "ciągnie" taki miech z dobrze wyprawionej skóry.
No i fakt, że facet jest zawodowcem sprawia, że talent mu się raczej szybko nie znudzi.
Natomiast poruszana tutaj kiedyś kwestia, czy zawodowcy powinni być dopuszczani do tego konkursu, to temat na osobną dyskusję, nie mającą nic wspólnego z naśmiewaniem się z muzyka legitymującego się dyplomem konserwatorium.
Nie powiedziałbym 'wyśmiewanie'... trochę delikatnie bym to ujął....
tvn - latem programowo najgorsza!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

Finał oglądało 5,773,209 widzów :D

Średnia 3 edycji 5,276 mln widzów

http://media2.pl/badania/71807-mam-tale ... idzow.html
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

:? http://www.reality-tv.pl/2010/11/29/bla ... zie-afera/

http://www.reality-tv.pl/2010/11/29/pra ... -niewazne/
„Jest prawie pewne, że wszystkie wysłane SMS, za które pobrana była opłata, wzięły udział w głosowaniu. To tak naprawdę jeden wspólny system, z którego korzysta operator SMS Premium (osobna firma), Plus, oraz TVN. Jeżeli Plus obciążył każdego klienta za kilkanaście/kilkadziesiąt SMS-ów to także wysłał dalej informację, że tyle SMS-ów zostało wysłanych. W zależności od skali może się okazać, że tak naprawdę wygrał zupełnie ktoś inny” – mówi pracownik jednego z operatorów komórkowych.
[/url]
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: Mam talent

Post autor: tomas40 »

TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
Makii87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 24 lis 2010, 02:36

Re: Mam talent

Post autor: Makii87 »

Użytkownicy komórkowej sieci Plus, którzy podczas sobotniego finału "Mam talent" głosowali za pomocą SMS-ów na swojego faworyta powinni sprawdzić stan konta. Awaria sieci powodowała automatyczne wysyłanie SMS-ów.

Zwróciliśmy się także do operatora o wyjaśnienie zdarzenia - operator zapewnia, że problem jest analizowany, a w najbliższym czasie zostanie wydane oświadczenie w tej sprawie. Na oficjalne wyjaśnienie operatora czeka także telewizja TVN - wpadka Plusa jest mocno komentowania przez internautów, głównie w kontekście tego jak awaria mogła wpłynąć na ostateczne wyniki głosowania podczas finałowego programu

http://media2.pl/telekomunikacja/71817- ... alent.html

I co wy na to? :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Plus powinien zwrócić kasę, za te 'dodatkowe' wysłane SMSy.
Na wynik to nie wpłynęło, bo nie da się udowodnić, że użytkownicy tej sieci mają określone preferencje i gusta.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ten demot chyba najlepiej oddaje całą sytuację:
Obrazek
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Wszystko przez Wojewódzkiego i jego słownictwo.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości