Forumery 2010 - głosowanie (cz.2)

Coroczny plebiscyt użytkowników forum serwisu tvnfakty.pl.

Moderator: Łukasz

filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Forumery 2010 - głosowanie (cz.2)

Post autor: filipek24 »

pisałem już do jednego moderatora, ale skoro jest to zamieszczone tutaj to napiszę wyjaśnienia dla innych użytkowników forum.
Drodzy uzytkownicy!
Podobieństwo w czasie jak i oddanych głosach wynika z tego, że oprócz mnie w głosowaniu chcieli wziąć udział moi współ-domownicy. przyznaję, że oddane głosy są podobne,ale wynika to z tego, że mamy podobne gusta.
Nie zdawałem sobie sprawy, że jest to naruszenie regulaminu.
Gdy dowiedziałem się, że to łamanie regulaminu, przeprosiłem redakcję, a teraz za nieporozumienie przepraszam użytkowników forum.
Filipek24
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Forumery 2010 - głosowanie (cz.2)

Post autor: piotrek888 »

filipek24 pisze:pisałem już do jednego moderatora, ale skoro jest to zamieszczone tutaj to napiszę wyjaśnienia dla innych użytkowników forum.
Drodzy uzytkownicy!
Podobieństwo w czasie jak i oddanych głosach wynika z tego, że oprócz mnie w głosowaniu chcieli wziąć udział moi współ-domownicy. przyznaję, że oddane głosy są podobne,ale wynika to z tego, że mamy podobne gusta.
Nie zdawałem sobie sprawy, że jest to naruszenie regulaminu.
Gdy dowiedziałem się, że to łamanie regulaminu, przeprosiłem redakcję, a teraz za nieporozumienie przepraszam użytkowników forum.
Filipek24
Wiadomo, że to budzi podejrzenia. Głosy oddane z tego samego numeru IP nie są brane pod uwagę, poza głosami pierwszego użytkownika, który oddał swoje głosy z danego adresu IP.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Forumery 2010 - głosowanie (cz.2)

Post autor: Marcin »

W serwisie http://www.tvnfakty.pl są już wyniki - zapraszamy.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość