Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Kamil Durczok

Post autor: gwiazdeczka »

ziom pisze:Kamil Durczok w dzisiejszych Faktach po południu opowiadał o zmaganiach z nowotworem. Dziś odszedł Krzysztof Kolberger. Kamil znał gp osobiście.
Ma ktoś może tą rozmowę z p. Kamilem Durczokiem?
Obrazek
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Kamil Durczok

Post autor: honey39leo »

No właśnie,czy ktoś tę rozmowę ma,please!Nie mam ostatnio dostępu do satelity i nie widziałam,a bardzo bym chciała obejrzeć! :rydzyk: A propo,czy ktoś może wie,czy jest możliwość oglądnięcia starych wydań F po F????No pan Kamil ostatnio rewelacyjny i równy gość w Faktach!Jak dla mnie Mister Srebrnego Ekranu,a nie tak jak niektórzy w plebiscycie piszą:Do Odstrzału-guzik prawda!! :P Dlaczego nikt nie widzi tego,że pan Durczok jest luzacki,nie wywyższa się,ciężka pracą doszedł do wszystkiego,no dlaczego?????U innych to widzą,a u Niego wcale! :nie: Bo jest szefem i żal im dupę ściska!! :grozi: Ja Go bardzo lubię i cenię,a ostatnio na zajęciach dzięki Jego pozytywnej energii,którą mnie podładował wszystko pozdawałam!Równy gość! :)
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Kamil Durczok

Post autor: ziom »

Fakt Pan Kamil ostatnio zyskał w moich oczach. Za to Tomasz Lis bardzo stracił. Lis jest sztuczny i złośliwy, a Durczok ludzki i profesjonalny.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Kamil Durczok

Post autor: object »

Dlaczego nikt nie widzi tego,że pan Durczok jest luzacki,nie wywyższa się,ciężka pracą doszedł do wszystkiego,no dlaczego?????
pewnie dlatego, żebyś się pytała :lol: ...a tak na serio durczok to bufon. Nie wiem gdzie Ty w nim widzisz luzaka? :uhh: Najlepiej mu wychodzi te jego słynne "stukanie o stół kartkami" na zakończenie wydania :lol2:
W dodatku niczego nie potrafi wcielić w życie (zapowiadane od lat zmiany). Lis był o wiele szybszy w działaniach :spiewa:
A to co zmienił wraz z swoim nadejściem zmienił na gorsze :hmm: i to o wiele... Fakty za Durczoka cofają się.. niestety :neutral:
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Kamil Durczok

Post autor: honey39leo »

Oj i widzisz tu to chyba ty oślepłeś zupełnie! :P :roll: Właśnie to Jego stukanie kartkami w stół jest rewelka i boskie!Nie znasz się facet i tyle,ucz się dokładnie patrzeć i obserwować to zobaczysz co trzeba!A szczególnie Jego prywatnych wywiadów poza anteną Faktów słuchaj to wyciągniesz wnioski!Poza tym ty jak każdy facet zazdrościsz,a my kobiety inaczej to widzimy! :lol: Fakty tylko przy nim zyskały i oglądalność i oprawę!Prawdziwy diamencik dziennikarstwa! :brawa:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: sybic »

Durczok jest dobry tylko w kurwowaniu i to w obecności kobiet.
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Kamil Durczok

Post autor: rex88 »

Obrazek
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Kamil Durczok

Post autor: prze_kw »

Taki Durczok sympatyczny, jak Tadla, Kryńska i Kaczmarek brzydkie :D :twisted:
Liczą się tylko Fakty.
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Fabian »

"Wiem co się dzieje zanim kamery się włącza. Internauci też wiedzą." :D
gwiazdeczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2010, 09:54

Re: Kamil Durczok

Post autor: gwiazdeczka »

Fabian pisze:"Wiem co się dzieje zanim kamery się włącza. Internauci też wiedzą." :D
Ciekawe że internauci wiedzą, ja nie wiem...
Obrazek
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Fabian »

To był żart ze sprawy stołu. Kamil nawiązywał do stresu jaki towarzyszy przygotowaniom do wejścia na antenę Faktów. :D
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Kamil Durczok

Post autor: incognito »

Anitko jesteś tam? :aniol:
Bo jutro na Onecie czat z panem Kamilem. :)
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ka ... na-onet-pl#
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Kamil Durczok

Post autor: Mysza »

Dziś Kamil Durczok jest wydawcą strony głównej Onetu. Więcej informacji pod linkiem, który został podany przez incognito, a pod tym: http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze ... oto8539142 zdjęcia z jego dnia w onecie.
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Kamil Durczok

Post autor: honey39leo »

Możecie mi wszyscy do jasnej cholery powiedzieć,co jeszcze robicie tu na forum pana Durczoka,skoro On taki be.. i do kitu????!No,co???! :x :twisted: Przyczepiliście się do tego Jego upier... stołu jak rzep do psiego ogona!Ile jeszcze zamierzacie wałkować,ten temat???!Może tak jak posłowie w sejmie te katastrofę smoleńską! :grozi: :nie: Żal Wam dupę ściska,że Durczok tyle osiągnął i nieźle sobie radzi,i ciągle prze do przodu!Jak osiągnięcie to co On,to pogadamy! :P Poza tym jak można kogoś osądzać,widząc Go tylko na antenie!Kim jesteście,że macie takie prawo,no kim!To mogą tylko Jego bliscy! :P Dotarło w końcu do łbów!Mam nadzieję! :stop: :( Znałam gorszych draniów wyglądających jak aniołki!Jeden to mój ojciec,ciągle drze gębę na mamę i czasami też tłucze,więc co macie do Durczoka,no co!??? :grozi: Gorszy nie jest,na pewno!Ja jak nie lubię Kuźniara to nie piszę na jego forum! :x Na koniec dodam tylko,że to co zrobił na onecie.pl wczoraj było boskie i rewelacyjne-czapki z głów!Kolejny raz pokazał,że potrafi i jest w tym boski i tyle! :brawa: :tanczy: Zresztą Jego Fakty po Faktach są mega ciekawe!Apel do tego gostka-na koniec,co to podpisuje się "incognito",jak Ci się podoba Anita to napisz do niej prywatnie,a nie racz Nas tu randkami na forum! :x :( Ale dzięki za info,Anita nie wiem czy skorzystała,ale ja na pewno inni też!Bye! :aniol:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Kamil Durczok

Post autor: nouze »

honey39leo pisze:Apel do tego gostka-na koniec,co to podpisuje się "incognito",jak Ci się podoba Anita to napisz do niej prywatnie,a nie racz Nas tu randkami na forum! :x :( Ale dzięki za info,Anita nie wiem czy skorzystała,ale ja na pewno inni też!Bye! :aniol:
Kurde, @inco - jak mogłeś. To ja się tu zdobywam na odwagę żeby do takiej herod baby z rozdwojeniem jaźni uderzyć, a Ty już zdążyłeś zaskarbić sobie wdzięczność jej drugiego "ja"? No i co z Ciebie za kolega, co? Honey! Ja lubię Kamila, serio! Przyjedź do mnie na Pomorze Zachodnie, proszę. Marilyn Monroe, Marilyn Monroe - będziesz moją, mooją, moooooją i będziemy surfingować zaplątani w rybackie sieci. Oł Oł Oł Oł yeahhh. :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 17 gości