Wiosna 2011 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: pixie »

to już jutro :O
Mam nadzieje, że tego spotu nie przegapię.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

http://www.youtube.com/watch?v=nP2IcQpXAFw

Ten spot filmowy zobaczymy też pewnie w tv :D

Warto dodać, że wiosną w TVN pojawi się serial ''Rizzoli & Isles'', o którym nie było mowy.
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: Mysza »

A tutaj making of tego spotu. Jestem pod wrażeniem przygotowania tego wszystkiego. Szczególnie teraz, gdy komputerowo można zrobić największe bajery, TVN postawił na coś takiego. Super.
http://www.plejada.pl/3,43935,wideo,,23 ... l#autoplay
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: kamiiloo »

mnie się ten spot średnio podoba, muzyka jakaś taka niedobrana, trochę mało dynamicznie chyba...
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

Muzyka rzeczywiście mogłaby być bardziej dynamiczna. Mogli umieścić jeszcze Kuchenne rewolucje, ale i tak jest wiecej produkcji niż rok temu ( w pierwszych 3 spotach było 11, rok temu 6, jesienią 7, teraz 8 ).
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Cieszy mnie fakt, że każdy klip czymś zaskakuje. Ten jest na swój spoób unikatowy, muzyka również. Nie powiem, fajnie, fajnie ;) Gratuluję i mówię tutaj całkiem serio...
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: r_r16 »

Kiedy on był pokazywany? Bo przyznam, że od Faktów oglądam TVN i... przegapiłem :P
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

Też czekałem, ale emisji w tv nie było. Zawsze była po pogodzie, albo po Faktach, a tym razem nic :? Od 20 jest na Plejadzie
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: r_r16 »

Mnie ani na Plejadzie, ani na Onet.pl, ani na żadnej ze stron TVN żaden filmik nie działa. Na szczęście spot jest już dostępny na WirtualneMedia.pl oraz na YouTube.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mfdtv4 »

Dzięki r_r16 za info! Mnie również nie działa na Plejadzie... Swoją drogą te odtwarzacze na Plejadzie to jeden wielki niewypał :neutral:

Co do spotu to plus za oryginalność, minus za muzykę i wykonanie ;/ Jakieś to wszystko takie niezgrane... I irytujący Pi(e)róg z Rusionową i Egurolą biją się poduszkami... :roll: Spot musi mieć to coś żeby chciało się obejrzeć 2 i 3 i 100 raz ze względu na muzykę albo klimat. Z sezonu na sezon coraz to gorzej!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: matik »

Adrian ;P pisze:Też czekałem, ale emisji w tv nie było. Zawsze była po pogodzie, albo po Faktach, a tym razem nic :? Od 20 jest na Plejadzie
Spot był ok. 20:15. Film przerwali tylko spotem i od razu powrócili do filmu, więc być może było to tak zaplanowane
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: Isadora »

mfdtv4 pisze:Dzięki r_r16 za info! Mnie również nie działa na Plejadzie... Swoją drogą te odtwarzacze na Plejadzie to jeden wielki niewypał :neutral:

Co do spotu to plus za oryginalność, minus za muzykę i wykonanie ;/ Jakieś to wszystko takie niezgrane... I irytujący Pi(e)róg z Rusionową i Egurolą biją się poduszkami... :roll: Spot musi mieć to coś żeby chciało się obejrzeć 2 i 3 i 100 raz ze względu na muzykę albo klimat. Z sezonu na sezon coraz to gorzej!
Podpisuję się pod tą opinią. Owszem pomysłowy, utrzymany w konwencji TVNowskich spotów, też od razu zauważyłam jakiś wizualny zgrzyt w ekipie YCD, sztuczna, siłowa zabawa tej trójki, patrząc na Rusin, nawet przez te kilka sekund, zastanawiam się jakim cudem wygrała TzG :o . Szkoda, że nie ma Gessler, bo lubię "jej" program, no i GDZIE JEST SABLEWSKA :? Zgadzam się, że zabrakło klimatu, takiego jaki był np. w nagrodzonym spocie, chyba drugim(?) z kolei.
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mfdtv4 »

Isadora pisze:
mfdtv4 pisze:Dzięki r_r16 za info! Mnie również nie działa na Plejadzie... Swoją drogą te odtwarzacze na Plejadzie to jeden wielki niewypał :neutral:

Co do spotu to plus za oryginalność, minus za muzykę i wykonanie ;/ Jakieś to wszystko takie niezgrane... I irytujący Pi(e)róg z Rusionową i Egurolą biją się poduszkami... :roll: Spot musi mieć to coś żeby chciało się obejrzeć 2 i 3 i 100 raz ze względu na muzykę albo klimat. Z sezonu na sezon coraz to gorzej!
Podpisuję się pod tą opinią. Owszem pomysłowy, utrzymany w konwencji TVNowskich spotów, też od razu zauważyłam jakiś wizualny zgrzyt w ekipie YCD, sztuczna, siłowa zabawa tej trójki, patrząc na Rusin, nawet przez te kilka sekund, zastanawiam się jakim cudem wygrała TzG :o . Szkoda, że nie ma Gessler, bo lubię "jej" program, no i GDZIE JEST SABLEWSKA :? Zgadzam się, że zabrakło klimatu, takiego jaki był np. w nagrodzonym spocie, chyba drugim(?) z kolei.
Tak, spot z muzyką Lenki jest rewelacyjny! Jednak dla mnie najlepszy spot to ten z jesieni 2008, później wiosna 2009, następnie na równi stawiam jesień 2009 i wiosnę 2010. W tym momencie spot z jesieni 2010, który również nisko oceniłem wypada o niebo lepiej w porównaniu do tego! Tak jak pisałem, ewidentnie widać tendencję spadkową. To miało być takie "na luzie", "miastowe" i "coool". A nie wyszło. Szkoda. :?
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

1. Wiosna 2009 (Lenka)
2. Jesień 2008 (pierwszy, taneczny spot) & wiosna 2011 (nowy spot)
3. Jesień 2010 (spot miejski, grafiti) & jesień 2009 (lekki, ogrodowy spot)
4. wiosna 2010 (spot z zielonego studia)

Dla mnie każdy ze spotów miał swój charakter. Trudno było mi ułożyć tę liste, jednak się udało. Dleczego trudno? Zawsze, jesli niedociągnieciem było wykonanie, to muzyka lub pomysł uzupełnił tę lukę (bądź na odwrót). Cenię jednak TVN za to, że jako jedna z jedynych stacji na świecie stara sie zawsze widza zaskoczyć (swoją drogą, może znacie jakieś TV na świecie, które tworzą tego typu perełki?).
Swoją drogą to każdy klip wspominam w jakis sposób sympatycznie i miło, a jego miejsce na liście ma znaczenie bardziej 'prywatne' niż typowo publiczne...
tvn - latem programowo najgorsza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

Dla mnie najlepszy pozostaje spot z Lenką, tuż za nim minimalnie spot z jesieni 2009 roku (ogrodowy). Na 3 miejscu spoty jesienne: 2008 i 2010 oraz ten najnowszy z wiosny 2011. Najgorszy z wiosny 2010.

Podobnych spotów na świecie jest sporo.
2 spoty ABC:
http://www.youtube.com/watch?v=IpfURsTCfXc
http://www.youtube.com/watch?v=v8TGVEldSI0

Spoty FOX:
http://www.youtube.com/watch?v=6MGqASZ9 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=YuGtRSWl ... re=related
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości