Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Kamil Durczok

Post autor: honey39leo »

Co tak zamilkliście na tym forum???Pan Kamil Was wkurzył???Jakoś nic się nie dzieje??? :o
xyz
Początkujący
Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 23 kwie 2009, 08:26

Re: Kamil Durczok

Post autor: xyz »

Nie chcemy Ci przeszkadzać :lol2:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Łukasz »

Oglądaliście dzisiaj "Fakty po Faktach"? Jak wrażenia? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: piotrek888 »

Łukasz pisze:Oglądaliście dzisiaj "Fakty po Faktach"? Jak wrażenia? :D
Nie. A co się stało, działo?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Kamil Durczok

Post autor: Marcin »

Łukasz pisze:Oglądaliście dzisiaj "Fakty po Faktach"? Jak wrażenia? :D
Prowadzącemu było bardzo wesoło. Bardzo... :rozglada: Ciekawe czemu?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Łukasz »

Gestykulował jak nigdy, ciągle się śmiał, żartował, szukał jakichś kartek na początku, a potem nimi machał przez pół rozmowy z Palikotem... I jeszcze pogubił się w kamerach (patrzył do złej i wyraźnie był zadowolony gdy znalazł właściwą) :D

A potem mniej więcej taki dialog (nie jest to dokładny cytat):
Gość w studiu o bączku: ten gadżet jest do niczego nie potrzebny
Kamil Durczok: jak unia europejska (z uśmiechem :D )
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Kamil Durczok

Post autor: miwaszkiewicz »

Panowie, chyba dość rzadko oglądacie "Fakty po Faktach" z Kamilem Durczokiem. Niemal w każdym wydaniu jest podobnie wesoły, nie stroni od żartów i własnych komentarzy. Nawet siedzi w dość "luzacki" sposób. :D

Mam nadzieję, że po urlopie przyjdzie czas na zmiany w "Faktach". Przyznaję, że od ponad roku nie oglądam "Faktów", przerzuciłem się na "Wydarzenia", a teraz "Wiadomości" - ze względu na sposób prowadzenia i dobór materiałów - stają się powoli moim programem informacyjnym numer jeden.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Łukasz »

No to luzacki był jak zawsze, o tym nic nie mówię. :D Siedział z szeroko rozpiętą marynarką, rękę miał gdzieś daleko poza kadrem, ale gestykulowanie przy każdym zdaniu, ginące kartki i kamery, nieustanna zabawa bączkiem i teksty w stylu "Wielu publicystów, z Durczokiem włącznie twierdziło, że.." to nie codzienny standard :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
bartex9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 08 sie 2010, 12:10

Re: Kamil Durczok

Post autor: bartex9 »

Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Kamil Durczok

Post autor: Fabian »

Rzeczywiście słychać w jego głosie coś mogącego nasuwać takie podejrzenie, w dykcji także.
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: Kamil Durczok

Post autor: tomas40 »

TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Kamil Durczok

Post autor: Tomasz2555 »

Hmmm....Pudelek też już zwąchał temat, chociaż, jak na nich nie za szybko....
Ale Pan Kamil, faktycznie zachowuje się dość dziwnie.
http://www.pudelek.pl/artykul/30521/kam ... zji_wideo/
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Kamil Durczok

Post autor: pixie »

jak pudelek to oczywiście kozaczek też... http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=28596
:////////
lilaewa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 19 lut 2011, 20:17

Re: Kamil Durczok

Post autor: lilaewa »

Nie oglądałam „na żywo” wywiadu z p. Palikotem. Wysłuchałam go i obejrzałam dopiero w Internecie. Nie mogę jednoznacznie stwierdzić, że p. Durczok był pod wpływem alkoholu. Bardzo często p. Durczak zachowuje się inaczej w porównaniu do innych prowadzących wywiady. Czasami jest rozbawiony i żartuje, innym razem jest poważny i uszczypliwy. Raz mówi wolniej i wyraźnie, a czasami zbyt szybko. Obejrzałam film skoro „publicznie” zwrócono uwagę na zachowanie się p. Durczoka. Rzeczywiście było dość dziwne, ale nie zauważyłam nic niepokojącego, a tym bardziej nagannego.
Pytania były ciekawe, rzeczowe, a merytorycznie wywiad przeprowadzony bez zarzutu.
Mam wrażenie, że ktoś wykorzystał być może tajemnicę poliszynela, że p. Durczakowi zdarza się wypić dla kurażu kieliszek alkoholu przed wejściem na wizję lub przychodzi do studia po jego wypiciu i powiadomił o tym samego p. Palikota lub zwolennika (ów) jego partii i film z wywiadem ukazał sie w Internecie.
Teraz możemy tylko spekulować, czy nie był to pomysł na rozpoczęcie kampanii wyborczej…i to za darmo! Można było założyć, że Pan Durczok (TVN) nie skieruje sprawy do sądu, bo jeżeli prawdą byłoby, że prowadził ten wywiad po spożyciu alkoholu i wiedziała o tym ekipa telewizyjna, a być może też inne osoby, to sprawa byłaby przegrana, bo świadkowie nie zdecydowaliby się na mówienie nieprawdy przed sądem.
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Kamil Durczok

Post autor: fanka rymana »

Oglądałam akurat wtedy fpf potem filmik na yutube i widac wyraznie ze P. Durczok jest pod pwlywem alkoholu.Uwazam,ze za to powinien natychmiast wyleciec z pracy gdyz jest to brak szacunku dla widza z jego strony.Nie powinno sie trzymac takich dziennikarzy w TV,ktorzy maja gdzies swoja prace i widzow.Sejojnara Panie Durczok!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości