Marek Tejchman

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Caerphilly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 02:03

Re: Marek Tejchman

Post autor: Caerphilly »

Zarówno siły wyobraźni, jak i 'buhaha' nalezy chyba raczej oszczędzać na 'smaczki,' które wyczarowują wiarygodne portale plotkarskie dla ludu ;) Bo to jest rzeczywiście rozbrajające i ciekawe, czy p. Tejchman w ogóle wiedział, że cos takiego 'mu zaproponowano' - chyba 'pudelek' wiedział to przed nim :mhm:

'Tzg' zapewne by chciało odświeżyć nieco swą świetność, zapraszając kogoś z ambitnej półki, ale według mnie ten rodzaj 'lansu' czy popularności ludzi zajmujących się ISTOTNYMI aspektami naszego życia w tym kraju, nie dotyczy.
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Marek Tejchman

Post autor: agatka22 »

A niby z czego ja się tu śmieje?Raczej z samego faktu, że TVN szuka już kogo się da......
Caerphilly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 02:03

Re: Marek Tejchman

Post autor: Caerphilly »

Racja, to chyba rodzaj medialnej desperacji - przecież np w tvn style, turbo czy meteo wydaje się być urodzaj artystycznie zainklinowanych osobowości :) Wystarczy popatrzeć na siedzących w TVN CNBC w tych wszystkich skomplikowanych wykresach, prognozach itp, żeby się domyślić, że 'tzg' chyba nie jest dla nikogo tam nobilitującą propozycją :lol:
Basikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 09 sty 2010, 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Tejchman

Post autor: Basikk »

Mam nadzieje, że to tylko PLOTY inaczej to zaczne wątpić ....
Caerphilly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 02:03

Re: Marek Tejchman

Post autor: Caerphilly »

Nie popadaj w panikę ;) Czego się spodziewasz po portalu, który firmuje się jako 'Sensacja. Plotka. Komentarz,' a przykładowy nagłówek to 'Koleżanki jadły płatki do demakijażu nasączone wodą'?! :lol:

Wybacz, ale trzeba być kompletnym imbecylem, żeby traktować pudelka czy inne pomponiki, jako źródło sprawdzonej wiedzy. A zważywszy na to, jakie 'gwiazdy' są tam na topie, to Pana Marka Tejchmana w 'tzg' raczej nie zobaczymy :grozi:
Basikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 09 sty 2010, 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Tejchman

Post autor: Basikk »

Nie popadam, a niech chłopina się rozerwie od tej ekonomii :)

A tak powaznie to tego pudelka cytują poważniejsze portale :))) pudelek to byla któras tam stona po "guglowaniu"

Caerphilly co do imbecyla to sobie wypraszam, ja poprostu czytac umiem (może takiej zdolności nie posiadasz, to współczuje)
Caerphilly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 02:03

Re: Marek Tejchman

Post autor: Caerphilly »

To w takim razie biedne te portale, bo jakoś jak oglądam TVN CNBC, to mało zweryfikowana mi się ta wiadomość wydaje :mhm: , no chyba, że ktoś ma inny kalendarz i uznaje, że to 1 kwiecien :)

Przepraszam, jeśli poczułaś się urażona 'imbecylami,' to absolutnie nie odnosiło się do Ciebie - chodziło mi o ogół odbiorców tego typu ploteczek.

A jeśli chodzi o czytanie, to daje radę, ma się ten elementarzi coś tam sie czasem z literek poskłada .. :lol: A tak na poważnie, to 'po prostu' jest pisane rozdzielnie.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Marek Tejchman

Post autor: nouze »

Nie chcę wam psuć tej wyjątkowej atmosfery, ale tydzień czy dwa tygodnie temu widziałem przypadkiem Marka Tejchmana w Dzień Dobry TVN (chyba) jak z jakimiś niby-znanymi personami/gwiazdami degustował czyjeś kulinaria. Fakt że mu tam za bardzo nie dali dojść do głosu (bo mieli oceniać, czy to nie trujące), no ale był. Także... tak jakby obywał się chłopak w towarzychu.
Basikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 09 sty 2010, 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Tejchman

Post autor: Basikk »

Nouze :brawa:

Caerphilly czy po prostu czy poprostu to kwestia spacji a co teraz z ekonomii na ortografie przechodzimy?

To raczej watek o kims a nie o ..dyslekcji, dysortografii czy innej dys. wrzuc na luz...
Caerphilly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 02:03

Re: Marek Tejchman

Post autor: Caerphilly »

... czy nieumiejętności czytania ... :lol:
Basikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 09 sty 2010, 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Marek Tejchman

Post autor: Basikk »

tak, tak obca mi umiejetnosc czytania, pisania rowniez, poniewaz nick tez pomylka mialo byc Asikk :D i teraz cierpie ;(

fajna taka nareszcie ozywiona dyskusja w tym watku :P zamierajacym....
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Marek Tejchman

Post autor: agatka22 »

Obrazek
Ewka87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 01 mar 2011, 11:54

Re: Marek Tejchman

Post autor: Ewka87 »

Co się dzieje z Panem redaktorem Tejchmanem?
W zeszłym tygodniu go nie było dzisiaj też nie ma :(
I dlaczego w ogóle ten wątek jest tak zaniedbany?
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Marek Tejchman

Post autor: agatka22 »

Może ćwiczy już do "TzG"? :mhm:
Caerphilly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 18 wrz 2010, 02:03

Re: Marek Tejchman

Post autor: Caerphilly »

W piątek był przez 3 godziny w 'Rynkach Dnia' :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości