Katarzyna Werner

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

queen ana pisze:Lata praktyki w TV. Ile to lat...10...więcej??? Pełny profesjonalizm
Chodziło mi nie tyle o same serwisy, co o pogaduchy z Kuźniarem. To są maksymalnie 2 lata.
Ile Poranków już prowadziła...5...10...15...30-stu chyba jeszcze nie ma??? Przecież okres próbny trwa 3 miesiące.

No więc właśnie. 2 miesiące już upłynęły.
Po ilu programach Anita, Kuba, Jarek i inni prowadzący ogarneli ten sajgon??? Da się to określić???
Nie wiem, nie pamiętam początków Kuźniara, a tym bardziej Anity Werner czy Porady.
Pamiętam natomiast początki Żebrowskiego. Z wydania na wydanie było coraz lepiej, a w przypadku Kachy żadnych postępów nie widać. :rozglada:
To wszystko piszę z pełnią sympatią do Niej. Po prostu wolę oglądać Katarzynę w duecie z Kuźniarem i tyle. :D
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Katarzyna Werner

Post autor: ziom »

Chyba już raczej nie zobaczysz takiego duetu. Wygląda na to że Katarzyna będzie prowadzić od piątku do niedzieli serwisantem będzie wtedy Marcin. Od poniedziałku do czwartku Jarosław i Joanna. Tak to wygląda na teraz.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
kamilka1547
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czwartek 18 lis 2010, 20:00

Re: Katarzyna Werner

Post autor: kamilka1547 »

A ja myślę że ten duet pojawi się znowu za jakiś czas.
Skoro Pani Kasia sprawdziła się już jako prowadząca więc tam ją pewnie usadzą na stałe, może jedynie jak p.Asia zachoruje to Kasia zastąpi ją w serwisach.
Takiego drugiego duetu już nie będzie...
Pani Kasia już awansowała. Można jej pogratulować :)
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Katarzyna Werner

Post autor: nouze »

kamilka1547 pisze:A ja myślę że ten duet pojawi się znowu za jakiś czas.
Też tak myślę, zresztą cały czas tak jest że Kasia albo prezentuje serwis przy Jarosławie, albo z Żebrowskim zamienia się rolami. Jeżeli chodzi o Poranki to możemy być pewni tylko tego, że Kuźniar nie będzie serwisował, Joasia nie będzie prowadzić i że nie będzie duetów jednopłciowych. :lol2:
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Katarzyna Werner

Post autor: avatar »

nouze pisze:
kamilka1547 pisze:A ja myślę że ten duet pojawi się znowu za jakiś czas.
Też tak myślę, zresztą cały czas tak jest że Kasia albo prezentuje serwis przy Jarosławie, albo z Żebrowskim zamienia się rolami. Jeżeli chodzi o Poranki to możemy być pewni tylko tego, że Kuźniar nie będzie serwisował, Joasia nie będzie prowadzić i że nie będzie duetów jednopłciowych. :lol2:
Kiedyś taki jednopłciowy duet już był. Serwisantem był Michał Cholewiński ale nie wiem kto prowadził.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Katarzyna Werner

Post autor: nouze »

Prowadził wtedy Żebrowski, ale to był wyjątek od reguły. Choć nie ukrywam że duet Kasia i Joasia chętnie bym zobaczył :D
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Katarzyna Werner

Post autor: lee »

Kiedyś też Porada prowadził, a Cholewiński serwisował :D Ale to oczywiście jednorazowa sprawa.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Katarzyna Werner

Post autor: matik »

Kiedyś, to też stałym serwisantem był Krzysztof Górlicki jak prowadził Kuba lub Jarek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Katarzyna Werner

Post autor: nouze »

Kiedyś, prawie nie oglądałem Poranków, jedynie Kawę czy Herbatę :lol2:
Ale mimo wszystko wątpię aby obecnie panujący trend został zachwiany.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ja się już szczerze mówiąc pogubiłem kto, kiedy i z kim prowadzi zwłaszcza, że w weekendy przeważnie nie śledzę "Wstajesz i wiesz". :>
Za starych dobrych czasów to było tak, że Porada od poniedziałku do środy, a w pozostałe dni Kuźniar. Chociaż pamiętam też taki układ, że w czwartki i piątki była Anita, a dopiero w soboty i niedziele Kuźniar, no ale to już stare dzieje. :spiewa:
Wydaje mi się, że jakieś wiążące decyzje personalne zapadną dopiero po wakacjach. Bo wcześniej czy później kierownictwo się będzie musiało określić, czy stawiają na Kachę, czy jednak zostaje przy Marcinie.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Katarzyna Werner

Post autor: lee »

Ja też już nie łapie tego :( Pewny jest tylko Jarek jako prowadzący i Asia jako serwisantka, ale nawet nie wiadomo w jakim duecie :?
Właśnie na pasku dojrzałam, że jutro Poranek prowadzi Marcin.To co Kasia będzie serwisować, czy może ktoś inny? Bo chyba nie Asia skoro od poniedziałku jest?
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Katarzyna Werner

Post autor: Jacek-t »

lee pisze:Ja też już nie łapie tego :( Pewny jest tylko Jarek jako prowadzący i Asia jako serwisantka, ale nawet nie wiadomo w jakim duecie :?
Właśnie na pasku dojrzałam, że jutro Poranek prowadzi Marcin.To co Kasia będzie serwisować, czy może ktoś inny? Bo chyba nie Asia skoro od poniedziałku jest?
Joasia mówiła dzisiaj w Poranku, że jutro też pracuje, więc raczej ona z Żebrowskim.
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Katarzyna Werner

Post autor: lee »

Dzisiaj Kasia -serwisantka i Marcin-prowadzący :? Może tak na zmianę będą, jeden weekend on prowadzi, drugi ona? Już sama nie wiem co to się porobiło?
mjuno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: piątek 13 maja 2011, 16:29

Re: Katarzyna Werner

Post autor: mjuno »

Kompletnie nie rozumiem tutaj tych peanów na temat P. Katarzyny.
Oczywiście nie mogę Jej odmówić profesjonalizmu, jeśli chodzi o serwisy.
Tutaj bez zarzutów, a nawet z uznaniem. Solidny, neutralny warsztat.
Dobrze się słucha Jej serwisów.

Jednak jako prowadząca Poranek coraz bardziej widać,
że nie czuje się dobrze w tej roli.
Spójrzcie na to chłodniej, z obiektywizmem.
To co najbardziej niepokojące, to brak lekkości u P. Kasi w tworzeniu lużnych wypowiedzi.
Sprawia wrażenie, jakby mówiąc jedno zdanie, już zastanawiała się,
co ma powiedzieć w kolejnym.
I czasami wychodzą z tego takie bączki jak: "Dzisiaj mamy 13 dzień piątku..."

Powiem więcej,
chociaż od J. Porady biła senność i nuda,
to jednak pod względem warsztatowym, prowadził Poranek bez większych zarzutów.
Był luźny, a Jego wypowiedzi płynęły rzeczowo, spokojnie, a zarazem bez większego namysłu.

J. Kuźniar z kolei, poza świetnym warsztatem, ma również osobowość, co dodaje fajnego smaczku Porankowi.
Nigdy nie zapomnę jak powiedział kiedyś w Poranku:
"Jeżeli leżą teraz Państwo w łóżku i mają przez przypadek w pobliżu pasy bezpieczeństwa,
to proszę je zapiąć, bo zaraz będę czytał artykuł z pierwszej strony Naszego Dziennika".

Powiedzcie mi, kto potrafi poza J. Kuźniarem tak dowcipnie komentować przebieg prowadzonego przez siebie programu?

Obecnie wśród prowadzących Poranek nie ma sobie absolutnie równych.

I jeszcze jedna uwaga.
Po czym można odróznić fajnego prowadzącego Poranek w moim przekonaniu...?
A mianowicie po tym, że nie buduje całego Poranka na pogodzie.
Zauważcie, im słabsza forma prowadzącego, tym bardziej koncentruje się na chmurkach i słoneczku.
Jarosław Kuźniar potrafi zrobić motyw przewodni Poranka nawet ze swojego niewyspania, zmęczenia, czy z żartu sytuacyjnego.

A Pani Kasia non stop...: a teraz zobaczmy jaka pogoda, tu słoneczko, tam słoneczko, piękny dzionek.
P. Kasia jest dla mnie jako prowadząca Poranek trochę jak domowe przedszkole, czyli:
Domowe Przedszkole wszystkie dzieci kocha i chce, aby one je także kochały....
mjuno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: piątek 13 maja 2011, 16:29

Re: Katarzyna Werner

Post autor: mjuno »

A jeżeli zastanawiacie się, dlaczego brak harmonogramu w Porankach,
to nie jest to chyba żadna tajemnica, przy najmniej dla mnie.

Zarówno M. Żebrowski (nad czym ubolewam bo ma duży potencjał), jak i P. Kasia bardzo rozczarowali producentów Poranka.
Jestem przekonany, że trwają obecnie poszukiwania kogoś całkiem nowego,
kto sprowadziłby się w tej roli i mógłby na równi konkurować z J. Kuźniarem.

Gdyby to miała być. Katarzyna Werner, na pewno po prostu by była,
a tymczasem raz czyta serwisy, a raz prowadzi Poranek i wychodzi z tego misz masz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości