Ewa Żarska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Ewa Żarska

Post autor: Maciekw »

Witam kilkanaœcie minut temu w TVN24 by³o ³¹czenie z £odzi¹ gdzie Ewa ¯arska relacjonowa³a wywóz bomby z czasów II wojny œwiatowej.
W zwiÂązku z tym zdarzeniem mam pytanie czy to ta sama Ewa ÂŻarska co pracowaÂła w telewizji Polsat?
Pytam siĂŞ, bo nie oglÂądam czĂŞsto Polsatu, ale to nazwisko byÂło juÂż mi znane wczeÂśniej wiĂŞc posÂłuÂżyÂłem siĂŞ wyszukiwarkÂą i odnalazÂłem takÂą paniÂą w Polsacie, tylko nie wiem czy to ta sama pani.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

tak...ta sama. Pojawi³a siê ju¿ kilka m-cy temu wraz z Leszkiem Kab³akiem i Jerzym Korczyùskim którzy wszyscy razem przeszli (TVN24 zatrudni³o) z Polshitu. Zawsze jak widze Korczyùskiego czy Kab³aka to wy³¹czam bo ich livy mnie mêcz¹ i nie pasuj¹ do wizerunku pozosta³ych pracowników TVN24. ¯arska nie przygotowuje materia³óqw ( maj¹ tam Konrada Wachulca i Marte Kolbus. ¯arska zazwyczaj jak widze to jest tylko pod telefonem i daje relacje na ¿ywo przez phona.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ÂŻarska czĂŞsto robi materiaÂły zagraniczne w Faktach popoÂłudniowych, kilka razy w weekendy w tvn24 teÂż "dawaÂła gÂłos" ale nigdy jej nie widziaÂłem w Âżadnej relacji z ÂŁodzi. ZresztÂą w czasie gdy pracowaÂła w Polsacie, to siedziaÂła w Piotrkowie, bo tam Polsat miaÂł regionalne biuro Informacji, a teraz nie wiem, czy mieszka w Warszawie czy w ÂŁodzi -->
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Czyli z tego co piszecie dziœ zdarzy³ siê wyj¹tek, bo ³¹czenie nie by³o telefoniczne.
Bardzo Wam dziĂŞkujĂŞ za informacje w tej sprawie. Co pozostaÂłych dziennikarzy nabytych z Polsatu to tobi masz racje, ja teÂż KabÂłaka nie lubiĂŞ, nie wiecie kiedy Grysiak wraca ze staÂżu??
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ewa w Polsat News. :D
Obrazek

Widać, że jest wielką miłośniczką psów - na NK ma sporo zdjęć z różnymi rasami na rękach. :aniol:
simple21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 11 lip 2011, 15:17

Re: Ewa Żarska

Post autor: simple21 »

Pani Ewa została zaatakowana i uderzona na pielgrzymce Radia Maryja która miała miejsce dnia 10.07.2011, jak podają media:

"Podszedł do niej mężczyzna, wyrwał jej mikrofon i uderzył ją w twarz. Uszkodzona została również kamera."

Nikt chyba by się nie spodziewał agresji z rąk tak religijnych ludzi.
telewizja I władza? filmy promocyjne, postprodukcja
Duracel1974
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 03 sie 2011, 13:51

Re: Ewa Żarska

Post autor: Duracel1974 »

Taaaa, jasne, zaatakowal ja zupelnie bez powodu, a ci ktorzy ja bronia tak jak i innych dziennikarzy ktorzy lubia z siebie robic ucisnionych i szlachetnych naturalnie zupełnie nie zdają sobie sprawy jakimi hienami potrafią być dziennikarze i w jaki nieskrywany sposób demonstrują poza kamerą swoje poglądy polityczne.

Dziennikarstwo w Polsce już dawno osiągneło poziom dna totalnego. Dystans i choćby pozory zachowania obiektywności w relacjach czy felietonach czyli profesjonalizm, już dawno przegrał z chorą i obsesyjna nienawiścią do jednej partii i nieskrywanym, bezkompromisowym uwielbieniem, drugiej opcji POlitycznej.

Parafrazując zatem wypowiedź poprzedniczki. Chyba wszyscy spodziewali się jątrzenia, prowokacji i drwin ze strony dziennikarzy Polsatu i TVNu względem ludzi kojarzonych z Rydzykiem, bo to powszechne zjawisko u tych pseudoprofesjonalnych red'aktorów.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Ewa Żarska

Post autor: maxxx »

Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Ewa Żarska

Post autor: matik »

Wyborcza podaje, że popełniła samobójstwo.
https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,2 ... rects=true
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Ewa Żarska

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Szok nie mogę uwierzyć pamiętam tą panią :(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 67 gości