POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: sybic »

Ja bez czytania wiem, że Kevin na Polsacie pewnikiem będzie leciał ;)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polsat

Post autor: ktos »

to se wybrali niedziele przegrają jak nie z Tańce to z rozlewiskiem tak czy siak zły wybór :P
lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: Polsat

Post autor: lukas_k »

Nie byłbym taki pewien, nie każdy będzie oglądał serial TVP 1, a Taniec z Gwiazdami tegoroczną obsadą może stracić widownię.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat

Post autor: Trzeciak »

ziom pisze:Ja mimo wszystko nie zmieniam zdania uważam że TVN to telewizja dla bardziej wymagającego widza i prosze Cie nie pisz bzdur że Polsat nie ma pieniędzy. Polsat nie ma pomysłu.
Niesmaczna to jest piosenka grupy Enej tu masz jej tłumaczeniehttp://www.tekstowo.pl/piosenka,enej,radio_hello.html . Oglądaj sobie Polsat nikt Ci nie zabrania.
Bardzo niesmaczne rzeczy - bardzo. :/ Ja nie znalazłem z piosence Eneju czegoś niesmacznego.

A tak poza tym - na wielu forach medialnych mówi się o tym, że przyczyną słabej oferty Polsatu nie jest mała kreatywność Terentiew (w końcu była ona współtwórczynią sukcesu TVP2 w czasach jej rządów), tylko inwestycje Solorzu-Żak.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Korzystając z wolnego wieczoru oglądam właśnie "Kabaretobranie" z Zielonej Góry i poziom widowiska jest wręcz denny. Występujący to co najwyżej druga liga, teksty są mocno oklepane, a konferansjerka Dowbora to jakieś nieporozumienie. :/ Nie wspominając już o tym, że to święto na cześć boga wina, a nie zająknęli się o tym ani słowem. Fakt, dawno już nie oglądałem programów kabaretowych, ale nie sądziłem, że poziom aż tak się stoczył. :>
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re:

Post autor: ziom »

Camilo pisze:Korzystając z wolnego wieczoru oglądam właśnie "Kabaretobranie" z Zielonej Góry i poziom widowiska jest wręcz denny. Występujący to co najwyżej druga liga, teksty są mocno oklepane, a konferansjerka Dowbora to jakieś nieporozumienie. :/ Nie wspominając już o tym, że to święto na cześć boga wina, a nie zająknęli się o tym ani słowem. Fakt, dawno już nie oglądałem programów kabaretowych, ale nie sądziłem, że poziom aż tak się stoczył. :>
Nie zapominaj że to Polsat a oni wszystko robią dennie. Nie wiem czy słyszałeś wywiad z Marią Czubaszek w ubiegłą niedzielę w TOK FM w programie Tok z gwiazdą. Mówiła że kabarety nie są dla niej śmieszne a najbardziej się śmieje z polityków zapraszanych do wieczornych rozmów w TVN24. :D
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat

Post autor: DJ Ice »

Czy aby na pewno wszystko?
Co do poziomu dzisiejszego kabaretu to trzeba przyznać wyszło im lipnie.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

ziom pisze:Nie zapominaj że to Polsat a oni wszystko robią dennie.
Co jak co, ale nie przypominam sobie ani jednej imprezy plenerowej TVN, która by była zrobiona profesjonalnie i z rozmachem. Czego się nie dotkną, to klapa. Na przykład festiwal w Sopocie. Polsat w tej kwestii stoi o niebo lepiej, nawet mimo ostatniego wieczoru kabaretowego z Zielonej Góry.
Nie wiem czy słyszałeś wywiad z Marią Czubaszek w ubiegłą niedzielę w TOK FM w programie Tok z gwiazdą.
Nie słyszałem, nie było mnie w ogóle w kraju.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Polsat

Post autor: Greg Haus »

Czy Polsat musi zawsze postawić na tandetę? Spot jesień 2011, długi, nudny, bez pomysłu... 2.12, sama reklama MBtM trwa z 40 sekund. Nie wiem po co reklamować w ramówce jesiennej program informacyjny, który jest codziennie bez względu na sezony, wakacje itp. - reklamując go wymachującymi rękami Gugały.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/po ... znym-wideo
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Polsat

Post autor: Amy »

Rzeczywiście, po minucie, kiedy był pokazywany na Polsacie spot, przełączyłam program na inny. Dopiero w internecie obejrzałam go do końca. Program informacyjny można reklamować, ale trzeba to robić z pomysłem. Polsatowi najwyraźniej go zabrakło.
This is not the end, this is not the beginning.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: Łukasz »

Polsat niby stawia na tandetę, ale Polsat też ma najwięcej kasy, a nawet gotówki ze wszystkich koncernów mediowych w Polsce. TVP ma ciągłe problemy finansowe, TVN ma duże kredyty, o których często piszą w gazetach, a Polsat przejmuje wszystko na co ma ochotę. Ostatnio chociażby sieć Plus GSM za 18 mld zł. Dla przykładu: RTL za TVN oferuje 4 mld zł.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Polsat

Post autor: Greg Haus »

Jeżeli ma tyle pieniędzy to powinno się to przekładać na jakość. Ten spot wyjdzie pewnie o dziesiątki tysięcy złotych drożej od tego tvn'u z racji długości. Spot trwający 1.20 dłużej od tvn'u to tak jakby -3 inne reklamy które mogłyby wtedy polecieć - czyli lekko licząc koło 100 tysięcy na minusie za puszczenie jednej takiej reklamy - nie lepiej w minutę zmieścić porządnie zrobiony spot? No chyba nie lepiej, polsat wita.
tok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 30 sie 2011, 21:53

Re: Polsat

Post autor: tok »

Polsat trafia do innego mnie wymagającego widza, niż np. TVN. Polsat jest liderem w komercyjnej grupie widzów.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Polsat

Post autor: r_r16 »

Nie miałem okazji oglądać jeszcze Must Be The Music w całości. Dzisiaj stwierdziłem - włączę. Zapowiedź przed czołówką już mi się wydała podobna do X Factor. Mam na myśli przypomnienie co było w zeszłym tygodniu i co będzie dziś, wraz z napisami pojawiającymi się na środku ekranu. Ale myślę - ok. A potem co słyszę? :D "Niech wygra MUZYKA!" I tak sobie myślę... skąd ja znam to hasło? :D Od dawna MBTM go używa?
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polsat

Post autor: ktos »

Będzie trzecia edycja “Tylko muzyki”, ruszają precastingi
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/be ... recastingi

ciekawe czy będą walczy w niedziele z X-Factor czy dadzą na sobotę ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości