Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Takie maÂłe wredne stworzenie a ile potrafi narobiĂŚ zamieszania :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Moim zdaniem mucha powinna dostaĂŚ jakiÂś pomnik lub tablicĂŞ pamiatkowÂą. Wszak czasami potrafi zepsuĂŚ wysiÂłek kilkudziesiĂŞciu ludzi pracujÂących nad wydaniem od samego rana :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kurczag
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 26 maja 2004, 20:53

Relacje z wyborĂłw w USA

Post autor: kurczag »

odladalem dzisiejsze fakty i szczeka mi opadla. wlasnie tak przewidywalem ze bede wygladac nowe wydania faktow. mam nadzieje ze taki wydania beda zdarzac sie czesciej. a i jeszcze jedna uwaga nawet ryman mi dziesiaj nie przeszkadzal a wam ??????? czekam na opinie
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Fakty byÂły suuuper!!! wplym na to mialo kilka czynnikĂłw:

1). Ten ogromniasty ekran

2). Wspaniali korespondenci w USA!!

3). jak zawsze ciepÂły, uÂśmiechniĂŞty i sympatyczny Bogdan :-)

Fajne teÂż byÂła pokazanie jak Bogda zchodzi i z podestu i siada na fotelu :-)


FAKTY MAJA U MNIE W SKALI 1-10 ocenĂŞ 10+ :-)
Żartowałem.
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Mi teÂż siĂŞ dzisiejsze FAKTY bardzo podobaÂły. Ta grafika i studio i wogĂłle wszystko SUPER. Niech tak dalej bĂŞdzie to bedzie super.
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

dzisb bylo good..:) co do usa nie mam zarzutĂłw...
ryman faktycznie nawet ,nawet..:)
jejku ja go chwale(co sie ze mna dzieje)

troche malo informacjiz kraju,wczoraj np bl jeden news z kraju,choc w czolowce zapowiadali dwa,wniosek?ostsniego nawet nie pokazali.:)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Cholera. a ja miaÂłem wtedy wykÂłady. Ciekawe czy powtĂłrke dadzÂą o 00.30 czy dopiero o 2.30.
Bo rano zajĂŞcia......

Czyli FAKTY BYÂŁY NA STOJÂĄCO?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

troche malo informacjiz kraju,wczoraj np bl jeden news z kraju,choc w czolowce zapowiadali dwa,wniosek?ostsniego nawet nie pokazali.
No i bardzo dobrze, Âże nie byÂło kraju. ChciaÂłbym aby wybory w USA byÂły czĂŞÂściej bo wtedy bĂŞde oglÂądaĂŚ fakty z zaciekawieniem. Sorry bardzo ale tych orlenĂłw i tych inny bzdur mam dosyĂŚ. Po prostu potrzeba byÂło polakom czegoÂś innego. To jest Âświat nam nie znany i dla wielu nigdy nie osiÂągalny i pomarzyĂŚ sobie zawsze moÂżna. Czasami ÂżaÂłujĂŞ(ostatnio to zawsze)Âże nie jestem Amerykaninem :cry:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

KtoÂś wie czy powtĂłrki FaktĂłw sÂą o 00.30 czy 2.30. CzĂŞsto piszÂą Âże o 2 a sÂą o 00.30.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ginger.kra
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 04 lis 2004, 11:56

Post autor: ginger.kra »

E tam, przesadzili. Mogli daĂŚ coÂś z Polski, ale ogĂłlnie byÂło dobrze. to chyba dobry sygnaÂł bo juÂż od dÂłuÂższego czasu nudziÂł mnie ten program. byÂłem ciekawy WydarzeĂą, a na Fakty nie miaÂłem ochoty.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

michos pisze:Czasami ÂżaÂłujĂŞ(ostatnio to zawsze)Âże nie jestem Amerykaninem :cry:


Wiesz michos, Âże i ja tak kiedyÂś myÂślaÂłem :!:
Ale teraz juÂż wiem, Âże USA to takie samo bagno, jak Polska, tyle, Âże bogatsze. I jest mi juÂż obojĂŞtne, gdzie mieszkam, bo i tam byÂłbym, i tu ciÂągle jestem, okÂłamywany, przez wÂładze i media!

Teraz Ameryka w moich oczach, tak naprawdĂŞ, to kraj pizzy, hamburgerĂłw, cola coli, keczupu i hip-hopu!
A poprzez takie obszerne, aÂż do znudzenia, relacje wmawia siĂŞ ludziom, Âże wszyscy Âżyjemy w Ameryce, Âże Ameryka jest wielka i to od niej wszystko zaleÂży, Âże za wszelkÂą cenĂŞ trzeba sÂłuchaĂŚ gÂłosĂłw Ameryki.
To Ameryka przedstawiana wÂłaÂśnie w mediach, przez ludzi typu Rymanowski, bogaty kulturowo raj (no moÂże za wyjÂątkiem Marzanny ZieliĂąski, ktĂłra w charakterystyczny dla siebie sposĂłb, dotarÂła we wtorek do jakiegoÂś zapyziaÂłego bazaru - to jej siĂŞ chwali :lol: :!:). Wmawia siĂŞ nam, Âże ,,miÂłoœÌ do Ameryki wyssaliÂśmy z mlekiem matki” :!:

Dla mnie, wrĂŞcz skandalicznÂą impertynencjÂą, jest takie zachowanie czoÂłowego dziennika w Polsce!
Ale Fakty majÂą to do siebie, Âże raz stojÂą po tej stronie, za chwilĂŞ po drugiej. Jednego dnia ganiÂą AmerykĂŞ za rozpĂŞtanie wojny z Irakiem, dajÂąc na poparcie sondaÂże, z ktĂłrych wynika, Âże polskie spoÂłeczeĂąstwo, jest przeciwne obecnoÂści polskich wojsk w Iraku, zaÂś nastĂŞpnego dnia cieszÂą siĂŞ ze zwyciĂŞstwa Busha i tradycyjnej, katolickiej Ameryki! Ameryki, ktĂłra ,,wybawiÂła'' Irak z dyktatury a pozwala Rosji na mordowanie ludzi w Czeczenii i w Izraelu. Pewnie byÂłoby inaczej, gdyby byÂła tu ropa!

Mo¿e czepiam siê szczegó³ów, ale to ciekawe, ¿e ze zwyciêstwa Busha cieszy siê tak¿e dwóch popularnych dziennikarzy (Ryman, a ten drugi to oczywiœcie Lis), obnosz¹cych siê publicznie ze swoj¹ g³êbok¹ wiar¹, ze zwyciêstwa równie mocno wierz¹cego przywódcy republikanów, który bez ¿adnych skrupu³ów i oporów popiera karê œmierci. A z tego, co mi wiadomo, Watykan mocno sprzeciwia siê jakiejkolwiek formie przemocy, zabijania, czy to jest wojna, eutanazja, aborcja, czy kara œmierci dla przestêpców!


Ci, ktĂłrym szczĂŞka opadÂła po wczorajszym cyrku odstawionym przez tego karÂła, potrzebujÂą naprawdĂŞ niewiele do tego, Âżeby uznaĂŚ coÂś za sensacjĂŞ. KarÂłowaty, nieproporcjonalny prezenter w nowoczesnym studio, ktĂłry cieszy siĂŞ, jak maÂły :lol: chÂłopiec, ktĂłry dostaÂł od taty samochodzik.
Poza tym z materiaÂłu Rogalskiego wywnioskowaÂłem ... w sumie tyle, Âże polonia to motÂłoch, ktĂłry nie wie na kogo ma gÂłosowaĂŚ, z materiaÂłu RosiĂąskiej wiem, Âże literkĂŞ ,,W '' wymawia siĂŞ dabilju:!: :lol:!
Owszem w porównaniu z tym, co zaoferowa³a konkurencja, fakty wypad³y pioniersko. (ale jak dla mnie by³ to przerost formy nad treœÌ, z drobnymi wpadkami i niedoci¹gniêcami).
DosÂłownie czerwieniÂłem siĂŞ ze wstydu, kiedy oglÂądaÂłem Wydarzenia. MiaÂłem wraÂżenie, Âże jestem w przedszkolu i obserwujĂŞ bawiÂące siĂŞ dzieci, ktĂłre inscenizujÂą teatrzyk pt. Wydarzenia.
Biedna Hania, nie potrafiÂła nawet ratowaĂŚ sytuacji i wybrn¹Ì z wpadek technicznych, ktĂłre zaserwowali jej koledzy, rumieniÂła siĂŞ podczas rozmowy z Jego WysokoÂściÂą Lisem. Kiedy na niÂą patrzĂŞ mam wraÂżenie, Âże ktoÂś jÂą zmusza do prowadzenia tego dziennika, a ona najchĂŞtniej uciekÂłaby ze studia z pÂłaczem! No ale trudno jej siĂŞ dziwiĂŚ, kiedy Busha nazywa demokratÂą – rozumiem, Âże mylenie siĂŞ jest ludzkÂą rzeczÂą, ale przecieÂż, w tym przypadku to zabrzmiaÂło tak, jakby powiedzieĂŚ, Âże papieÂż chodzi ubrany na czerwono! O dykcji, odchrzÂąkiwaniu i nerwowym machaniu Âłokciem juÂż ktoÂś gdzieÂś pisaÂł, wiĂŞc to pominĂŞ :lol: :twisted:
Jedno warto przy okazji podkreÂśliĂŚ: nie kaÂżdy nadaje siĂŞ na prezentera telewizyjnego!
Ciekawi mnie, co czuje Lis, kiedy patrzy jak koleÂżanka jego Âżony i jego samego, partaczy program, pod ktĂłrym sam mistrz siĂŞ popisuje :?: :lol:


PS To, co wyÂżej napisaÂłem o Ameryce i jej polityce, jest wynikiem ogromnego zniesmaczenia postawÂą polskich mediĂłw, a nie wynikiem przynaleÂżnoÂści do jakiejÂś organizacji terrorystycznej :lol: :lol: :lol: :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

A co byÂło takiego superfajnego w faktach, ze tak chwalicie, bo nie oglÂądaÂłem ??

Piszecie "fajna grafika" "fajne studio" - coÂś nowego czy co ?? :co:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

fakty wczoraj, caÂłkiem caÂłkiem, BoguÂś Âśmiesznie wygladaÂł taki malutki przy wielkim ekranie ale nawet miÂło sie oglÂądaÂło, zastanawiam siĂŞ tylko do kogo siĂŞ tak uÂśmiechaÂł w trakcie zjazdĂłw kamerowych :? :arrow:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

OgladaÂłem wczorajsze Fakty i nawet spox wszystko wyglÂądaÂło
Na poczÂątku Fakty "na stojÂąco" - specjalne wydanie ze wzglĂŞdu na waÂżne wydarzenie - wybory prezydenta w USA :x
a póŸniej wszystko ju¿ normalnie jak zawsze we Faktach
:wink:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

arti pisze:A co byÂło takiego superfajnego w faktach, ze tak chwalicie, bo nie oglÂądaÂłem ??

Piszecie "fajna grafika" "fajne studio" - coÂś nowego czy co ?? :co:
Nie wiem czy byÂły fajne, byÂły inne. JeÂśli chodzi o studio programĂłw informacyjnych to liczÂą siĂŞ tylko Fakty :wink:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony czwartek 04 lis 2004, 15:46 przez Grzesioo, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości