TTV

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TTV

Post autor: r_r16 »

Jeśli jest on podłączony do anteny naziemnej - tak. Zakładając oczywiście, że jesteś w zasięgu 1 multipleksu. Nie wiem jaki jest obecnie zasięg, ale chyba już większość kraju. A jeśli nie, to tylko w przypadku, gdy operator wprowadzi kanał do swojej oferty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Start kanału ostatecznie przesunięto na 2 stycznia 2012. Kanał w formie testowej nadaje swoje promo FTA na Hot Birdzie. Liczę iż w kanale pojawią się osoby znane z TV, które miło wspominam (np. z TVN Warszawa, czy to też z innych stacji).
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TTV

Post autor: rogi »

Kurcze! To już chyba jakiś żart! Ciekawe ile razy jeszcze będziemy słyszeli o zmianie startu nadawania ;/
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Lepiej jednak, by kanał zadbał o zasięg jak i o stronę merytoryczną, a termin tuż przed świętami jednak na start najlepszy nie jest.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TTV

Post autor: r_r16 »

Ktoś wie na którym kanale kanał w wersji testowej znajduje się w nce?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

matik pisze:termin tuż przed świętami jednak na start najlepszy nie jest
Zależy z czyjej perspektywy. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że statystyczny Polak spędza w święta pół dnia przed telewizorem, a drugie pół dnia planuje co chce obejrzeć, to taka nowa stacja, i to na dodatek TVN-owska, mogłaby go zainteresować. :D

Jestem mocno ciekaw co kanał zaoferuje, szczególnie od strony newsowej, bo na rozrywkę to bym specjalnie nie liczył. Każdy powiew świeżości - i to na dodatek profesjonalny - w czasach kryzysu jest na wagę złota.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TTV

Post autor: r_r16 »

Kanał ponoć pojawił się już w Telewizji N na kanale 901. Ja na razie mam w tym miejscu kanał o nazwie X2 z informację iż jest on obecnie niedostępny.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Bo N zakodowała testy kanału, ale ci co mają dekodery z nagrywarką podobno jak nagrają coś na tym kanale zakodowanym to przy odtwarzaniu mają normalnie obraz

http://ttv.pl/
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TTV

Post autor: rogi »

Czyli jednak dobrą nazwę odgadłem :) No to odliczamy dni do startu :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Najpierw to czekamy na ofertę programową. Mam nadzieję, że przedstawią ją jeszcze przed świętami.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Są już znane niektóre elementy ramówki:
Codziennie między 6 a 9 nadawany będzie poranny program informacyjny "Pogodny Poranek".
Kolejne pasmo programów na żywo będzie pojawiło się popołudniu - między 16.45 a 18.
Główną częścią popołudniowej ramówki będzie program interwencyjny "Blisko ludzi", który nadawany będzie w dwóch częściach - o godzinie 16.45 oraz 17.30 (Prawdopodobnie obecne Prosto z Polski).
O godzinie 17.15 nadawany będzie natomiast piętnastominutowy serwis informacyjny - "Express Popołudniowy".
Wieczorem o godzinie 20 nadawany będzie na żywo godzinny program interwencyjny "Uwaga po Uwadze", który związany z nadawanym po "Faktach" w TVN programem "Uwaga".
O godzinie 22.30 emitowany będzie na żywo godzinny program edukacyjny "Przed północą".

Dodatkowo ramówka stacji TTV zostanie wypełniona cyklicznymi magazynami ("Kulisy Sławy extra", Bloguj, gotuj, jedz!", "Jeszcze raz Dzień Dobry", "Godzina na poddaszu") oraz serialami dokumentalnymi (m.in. "W trasie", "Psie Adopcje", "Kartoteka", "Biznes Reaktywacja", "Życie w przepychu", "Telepaci", "Wojaże szalonego Anglika"). W weekendy nie zabraknie także filmów dokumentalnych (m.in. "Jak zginął Popiełuszko?", "Ready Steady Drink", "Chora miłość").

Źródło: Media2.pl
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TTV

Post autor: r_r16 »

Fakty po Faktach, Uwaga po Uwadze... czekamy na Mam Talent po Mam Talencie! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

matik pisze:O godzinie 22.30 emitowany będzie na żywo godzinny program edukacyjny "Przed północą".
Nie chcę jeszcze niczego oceniać, ale to może być strzał w dziesiątkę. Ciężko o tej porze znaleźć w mediach program ambitny, na żywo i nie ograniczający się tylko do polityki. Może trochę tego jest w radiu TOK FM i Trójce, ale w telewizji o tej porze mamy do czynienia z samym chłamem. I to chyba jedyna - jak dotąd - pozycja programowa, która mnie zainteresowała.
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: TTV

Post autor: alik79 »

Coś mi się wydaje że studio nowej telewizji będzie ulokowane w studiu po TVN Warszawa
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Tym bardziej, że TVN cały czas zajmuje budynek przy Kawalerii 5.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości