[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TVP realizujÂąc zasadĂŞ DLA CIBIE BLISKO CIBIE podaÂła adresy dla widzĂłw:
widzowie@tvp.pl - zaraz im napiszĂŞ coÂś o dÂługoÂści WiadomoÂści
oraz taki dziwny adres, ktĂłry u mnie nie dziaÂła
http://www.gandalf.tvp.com.pl/mail/kontakt-z-tvp.html

JuÂż wiem, co bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł w niedzielĂŞ po 22.00 :twisted:
Kamuii - do dzieÂła, moÂże wreszcie odpowiedzÂą na nasze maile. Przy okazji poÂżalĂŞ siĂŞ, Âże z WiadomoÂści nikt mi nie odpisaÂł, kiedy zarzuciÂłemi im, Âże w ciÂągu 20 minut nie da siĂŞ zrobiĂŚ dobrego programu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

WÂłaÂśnie zastanawiaÂłem siĂŞ co bĂŞdzie z Dniem Otwartym TVP
oooo a ja siĂŞ tam wybieraÂłam ale w soomie teraz juÂż raczej nie mam po co... Autografu danki czy Joli juÂż raczej nie dostanĂŞ... :cry: btw kiedy jest ta impra ????
PIEÑKOWSKA U KUBY WOJEWÓDZKIEGO W NAJBLI¯SZ¡ NIEDZIELÊ O GODZ.22.00
WidziaÂłem reklamĂłwkĂŞ na polsacie.
Sooper pewnie opowie jakieÂś zwaÂły z tvp juÂż siĂŞ doczekac nie moge ;):) pierwszy raz z chĂŞciÂą obejrze ten program :):)
Kamuii - do dzieÂła, moÂże wreszcie odpowiedzÂą na nasze maile.
aha a swistak siedzi i zawija je w te sreberka... ale napisze pare Âżeczy przynajmniej okaÂże siĂŞ czy ludzie warakomskiej sÂą piÂśmienni :)
Android <3
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Kilka s³ów o Agacie Dzikowskiej. Dotychczas jedyne co znalaz³em i wczeœniej tu napisa³em, to to ¿e pochodzi z Wroc³awia i kiedyœ u¿ywa³a dwóch nazwisk: Dzikowska-Sworowska. Zreszt¹ nie by³o i nadal nie jest pewne czy to ta sama osoba. Tymczasem mam ju¿ nowe informacje.


Jej nazwisko pojawia siê ju¿ od 2000 roku, pocz¹tkowo jako reporterka, a poŸniej jako prezenterka wroc³awskich Faktów. W listopadzie 2000 roku zajmowa³a siê strajkiem pielêgniarek, który by³ dosyÌ d³ugi i dramatyczny (zakoùczy³ siê dopiero w grudniu ustaw¹ "203 z³ote"). 27 listopada 2000 roku jej materia³ by³ w g³ównym wydaniu Wiadomoœci.

Kolejny epizod na g³ównej antenie odnotowujemy 2 lipca 2003 . Tego dnia wylatywali z wroc³awskiego lotniska pierwsi polscy ¿o³nierze do Iraku. Towarzyszyli temu wyjazdowi rodziny tych ¿o³nierzy oraz w³adze. Agata nadawa³a relacje do Teleexpressu i Wiadomoœci. By³y one konkretne, dynamiczne i ca³kiem dobrze wypad³a. Oto kilka zdjêÌ.

Teleexpress prowadzi Beata Chmielowska-Olech. Dzikowska widoczna na monitorze.

ObrazekObrazek

___________________

WiadomoÂści prowadziÂł Kamil Durczok co w 2003 roku byÂło rzadkoÂściÂą z powodu choroby. Tu ma juÂż drobny meszek na gÂłowie.

ObrazekObrazek
Obrazek

Ostatni¹ wzmiank¹ o niej jest jej materia³ w g³ównym wydaniu Panoramy 9 sierpnia 2003 o czwórce dzieci chorych na mukopolisacharydozê, którym NFZ nie chcia³ kupiÌ drogiego leku ratuj¹cego ¿ycie. Reporta¿ zaadoptowa³a i rozszerzy³a Ma³gorzata Wiœniewska. Dzikowska wyst¹pi³a zatem ju¿ jako wspó³autorka.

4 paÂździernika 2004 zadebiutowaÂła we Fleszu WiadomoÂści zastĂŞpujÂąc w tej roli MichaÂł Adamczyka. Do tej pory prowadzi flesze w cyklu tygodniowym na zmianĂŞ z KatarzynÂą Werner.


Trzymam kciuki za jej dalszy rozwĂłj.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

a ja jade na dzieĂą otwarty :-) !!! MoÂże spotkam Dorotke??
Żartowałem.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ja jade na dzieĂą otwarty !!! MoÂże spotkam Dorotke??
na pewno :) ÂżyczĂŞ ci tego :) fajnie siĂŞ masz moÂże Danka jednak bĂŞdzie jeszcze tam pracowaĂŚ ;( :cry: a moÂże lepiej nie...
Android <3
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

dzieki tylko musze jechac autobusem i pozniej jeszcze autobusem na woronicza

NIE WIE MOZE KTOS JAK DOJECHAC Z DWORCA ZACH. NA WORONICZA BO JA JESTEM CIEMNY W TYCH SPRAWACH :-( (CHODZI O NR MPK LUB TRAMWAJU)
Żartowałem.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.musisz siê dostaÌ do autobusu na przystanku ko³o uniwerku,potem popatrz jaki autobus jedzie na pola Mokotowskie.Jak bedziesz na polach Mokotowskich wsiadasz w 17 (tramwaj) i jedziesz po paru przystankach patrzysz w lewo i widzisz w oddali budynek z napisem TVP of course :) jak byœ nie zauwazy³ (budynek jest doœÌ daleko) to jesli przejedziesz galeriê Mokotów to znaczy ze ju¿ za daleko jesteœ ;)
Tylko niestey nie bardzo ci umiem wyt³umazcyÌ jak dojœÌ na uniwerek to nie jest daleko ale troche to pogmatwane na pewno z centralnego metrem na Œwiêtokrzysk¹ a potem to ju¿ musisz popytaÌ...
2.A to oni w tym dniu nie siedza na placu powstaĂącĂłw ???
3.Kiedy ten dzien otwarty ????

chyba Âże ten autobus jedzie z pod katedry polowej w ten czas autobusem 180 z pod uniwerku tam dojedziesz potam na pola mokotowskie i na woronicza...
Ostatnio zmieniony sobota 06 lis 2004, 09:20 przez kamuii, łącznie zmieniany 1 raz.
Android <3
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

dzien otwarty jest 14 listopada (niedizlea)
Żartowałem.
Witch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 06 lis 2004, 09:38
Lokalizacja: poznań

Post autor: Witch »

wÂłasnie napisaÂłam w sprawie Danki do super hieny ... :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ca³¹ imprezê jak zwykle zrobi¹ w centrali na Woronicza. jednka wzorem lat ubieg³ych czêœÌ dziennikerzy i prezenteró programów informacyjnych bêdzie pojawiaÌ siê w³aœnie na Woronicza. Np rok temu Pieùkowska siedzia³a przez ca³y czas, a jeneralski zmieni³ Durczoka. Ja siê jednak nie wybieram - nie pasuje mi data - 14 listopada mam premierê sztuki w której gram (zespó³ amatorski) i niestety jestem uziemiony w rodzinnym mieœcie :cry: Nawet do Krakowa czy Katowic nie bêdê móg³ wpaœÌ.


Micha³ jestem pod ogromnym wra¿eniem - i oto zagadka Agaty Dzikowskiej zosta³a rozwi¹zana. MA³o tego - przypomnia³eœ mi te relacjê - teraz ju¿ j¹ pamiêtam. RZeczywiœcie by³a wówczas dobra i teraz te¿ jej œwietnie idzie. Jak na razie ogranicza siê chyba do fleszów (np Katarzyna Werner prowadzi czasami wydania w weekendy, ale s¹dzê, ¿e ju¿ nied³ugo powinna awansowaÌ. Za rok do g³ónego wydania!
PS co my byÂśmy bez Ciebie Michale zrobili? :D


Do Witch - witamy na forum. KiedyÂś pisaliÂśmy do SE i Faktu w sprawie Anity Werner ale nasze maile pozostaÂły bez odpowiedzi.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

witch to moja koleÂżanka ;) i to ja pisaÂłam maila o Danusi oczywiscie zapomniaÂłam siĂŞ przelogowac :)
no prosze nowe oblicze faustusa - aktor :) gratuluje ;)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Podobno jest na urlop sobie przedÂłuÂżyÂła, bo w TAI jej w ogĂłle nie widaĂŚ.
--
Z powaÂżaniem
WiesÂława Siemiankowska
Tak napisaÂła Siemiankowska o Holeckiej :!: MoÂże sobie przedÂłuÂżyÂła dlatego bo wie, Âże nie ma do czego wracaĂŚ :?: :?: :?:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

SÂłyszaÂłem, Âże dopiero w styczniu bĂŞdzie wiĂŞksza zmiana ramĂłwki TVP1 - pojawiÂą siĂŞ nowe programy (w tym publicystyczne), inne bĂŞdÂą nadawane w nowych porach emisji. MoÂże wĂłwczas coÂś dostanie? A moÂże postanowiÂła przestaĂŚ wlaczyĂŚ z wiatrakami (tj Warakomska oraz Grzywaczewski) i szuka nowej pracy???
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak Pieùkowska ju¿ to zrobi³a, Anita ju¿ nied³ugo te¿ mo¿e byc do tego zmuszona :cry: :?: i niewykluczone, ¿e to samo mo¿e spotkaÌ Holeck¹ :?: (có¿ za zbieg okolicznoœci)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

do stycznia miala by byc na urlopie ??? bez sensu pewnie juz do tego czasu wyleci.... ale przynajniej widc ze te zwiazki z wiedzma to bujdy... i dobrze :)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości