TTV

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TTV

Post autor: lukaszbialas »

Ciekawe, czy cały zespół Prosto z Polski przeszedł razem z Ryszardem Cebulą do TTV.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TTV

Post autor: rogi »

A więc tak. Oceniając pierwsze 5 godzin nadawania stacji TTV wystawiam ocenę 3= . Trochę inaczej wyobrażałem sobie program "Pogodny poranek". Myślałem, że będzie to połączenie czegoś podobnego do DDTVN i Poranka TVN24, niestety zawiodłem się - ten 3-godzinny program to coś w stylu TVN Meteo - Obrazek live z miasta i temperatura. Jedyny program jaki mi się do tej pory podobał to "W trasie" Na razie tyle.
Popaczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 18 gru 2011, 21:39

Re: TTV

Post autor: Popaczek »

A jest ten kanał dostępny w telewizji TP ? Bo jakoś nawet po wyszukiwaniu kanałów nie ma. Pod nr 76 jest coś innego...
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TTV

Post autor: lukaszbialas »

Pod numerem 76, jest na platformie Cyfra+. Jeśli chodzi o TP, to TTV nie ma w pakiecie podstawowym, we wszystkich innych jest.
Popaczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 18 gru 2011, 21:39

Re: TTV

Post autor: Popaczek »

A ja akurat podstawowy TP mam... Dzięki za info :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

W TTV pracuje również Małgorzata Prokopiuk - Kępka :) (dawniej m.in. TVN Warszawa i TVN CNBC)
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TTV

Post autor: avatar »

No cóż, zawiódł mnie Pogodny poranek. Oczekiwałem czegoś zupełnie innego. :grozi:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Z czasem pewnie zmieni się formuła. Oby. Na razie niestety mam dostęp tylko do tych materiałów co są w sieci. Póki co, podobno najbardziej spodobał się widzom program "W trasie".
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TTV

Post autor: avatar »

matik pisze:Z czasem pewnie zmieni się formuła. Oby. Na razie niestety mam dostęp tylko do tych materiałów co są w sieci. Póki co, podobno najbardziej spodobał się widzom program "W trasie".
"Blisko ludzi" również OK. Ta sama formuła co w PzP w TVN24.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Wszystkie zdjęcia pochodzą z forum media2.pl i są własnością użytkownika @Tektura
ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek
Przyznam szczerze, że mapki pogodowe do wymiany (pogoda była podobno czytana przez Dorotę Gardias). Trochę mnie też zdziwił ubiór Jakuba Porady.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

Obrazek
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TTV

Post autor: lukaszbialas »

Ja też, tak jak @matik, mam dostęp tylko do materiałów z internetu. Studio fajne. Dziwi mnie brak zegara. Myślałem, że Jakub Porada będzie gospodarzem pasma porannego. Czy Pogony Poranek ma w ogóle gospodarza? Ktoś wie, czy studio jest w tym samym miejscu, gdzie nadawała TVN Warszawa? Reporterzy Blisko ludzi, to Ci sami, którzy tworzyli zespół programu Prosto z Polski?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

Pogodny poranek póki co nie ma prowadzącego, ale wg zapewnień stacji wkrótce to się zmieni. Studio stacji mieści się tam gdzie studia TVN24, a reporterzy Blisko ludzi to ta sama ekipa co pzp.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TTV

Post autor: avatar »

lukaszbialas pisze:Ja też, tak jak @matik, mam dostęp tylko do materiałów z internetu. Studio fajne. Dziwi mnie brak zegara. Myślałem, że Jakub Porada będzie gospodarzem pasma porannego. Czy Pogony Poranek ma w ogóle gospodarza? Ktoś wie, czy studio jest w tym samym miejscu, gdzie nadawała TVN Warszawa? Reporterzy Blisko ludzi, to Ci sami, którzy tworzyli zespół programu Prosto z Polski?
Studio TTV to to samo studio, którego używa TVN24.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TTV

Post autor: r_r16 »

Ja miałem okazję obejrzeć jedynie Psie Adopcje - program wywarł na mnie pozytywne wrażenie. I teraz kawałek Uwagi po Uwadze. Program realizacyjnie bardzo mi się podoba. Fajne było przejście z jednego studia w drugie na antenie TVN i początek programu na TTV. Kanał ma także fajną oprawę graficzną. Prostą, ale fajną.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości