TTV

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TTV

Post autor: lukaszbialas »

Dobrze rozumiem, że Uwagę po uwadze prowadzi Zbigniew Łuczyński?
Dijon
Początkujący
Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek 02 sty 2012, 20:01

Re: TTV

Post autor: Dijon »

Tak. Prowadził je Zbigniew Łuczyński. Tym razem czołówka trwała chyba z 45 sekund!

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TTV

Post autor: lukaszbialas »

Jak, masz możliwość nagrywania i był byś tak uprzejmy, to mógłbyś nagrać, jakieś fragmenty z TTV i wrzucić na nasze forum, w odpowiednim wątku tj. "Prośby o materiał video". Do innych Was mam pytanie, czy studio TTV, jest wirtualne?
Dijon
Początkujący
Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek 02 sty 2012, 20:01

Re: TTV

Post autor: Dijon »

Mogę wrzucić fragmenty programów, ale dopiero jutro... Nie myślałem wcale, że TTV ma aż tak ograniczony zasięg! :D10
ObrazekObrazekObrazekObrazek
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TTV

Post autor: lukaszbialas »

Dijon pisze:Mogę wrzucić fragmenty programów, ale dopiero jutro... Nie myślałem wcale, że TTV ma aż tak ograniczony zasięg! :D10
Było by miło, dzięki, a Ty masz ten kanał, w kablówce, czy na jakiejś platformie cyfrowej?
Dijon
Początkujący
Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek 02 sty 2012, 20:01

Re: TTV

Post autor: Dijon »

Mam dostęp do DVB-T.

A teraz zaczął się program Przed Północą. Zadzwonił już nawet jeden widz :)

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Coś kiczem mi tu zajeżdża. :spiewa: Wystarczyło pomyśleć trochę do przodu i zagospodarować dobytek po TVN Warszawa. I byłaby ciekawa ramówka, profesjonalna obsada i niewirtualne studio. A tak to tylko wzięli Poradę i Cebulę, i myślą, że fajny kanał mają gotowy.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TTV

Post autor: lukaszbialas »

Portal wirtualnemedia.pl podaje, że kanał niedługo wzbogaci swoją ofertę programową. Studio TTV ma ruszyć w lutym. Być może, więc TTV przejmie przestrzeń po nieistniejącej, już (niestety) TVN Warszawa. W linku poniżej, również krótki materiał video ze startu Twojej Telewizji:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/st ... owce-wideo
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TTV

Post autor: avatar »

r_r16 pisze:Ja miałem okazję obejrzeć jedynie Psie Adopcje - program wywarł na mnie pozytywne wrażenie. I teraz kawałek Uwagi po Uwadze. Program realizacyjnie bardzo mi się podoba. Fajne było przejście z jednego studia w drugie na antenie TVN i początek programu na TTV. Kanał ma także fajną oprawę graficzną. Prostą, ale fajną.
Ale programy są nadawane z jednego, tego samego studia.
To na początku to było tak dla picu... :D
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TTV

Post autor: rogi »

Wirtualne studio to w każdym programie niewypał. Czy to w TTV czy w TVN24. Chyba stacja upiera się przy nowoczesności.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TTV

Post autor: matik »

avatar pisze:
r_r16 pisze:Ja miałem okazję obejrzeć jedynie Psie Adopcje - program wywarł na mnie pozytywne wrażenie. I teraz kawałek Uwagi po Uwadze. Program realizacyjnie bardzo mi się podoba. Fajne było przejście z jednego studia w drugie na antenie TVN i początek programu na TTV. Kanał ma także fajną oprawę graficzną. Prostą, ale fajną.
Ale programy są nadawane z jednego, tego samego studia.
To na początku to było tak dla picu... :D
Ale r_r16 chodziło pewnie o to, że jeszcze na antenie TVN studio Uwagi zamieniło się wirtualnie w studio UpU - zmieniła się grafika i logo w tle
rogi pisze:Wirtualne studio to w każdym programie niewypał. Czy to w TTV czy w TVN24. Chyba stacja upiera się przy nowoczesności.
Nie można powiedzieć, że wirtualne studio to niewypał. To tylko zależy od wykonania do do programu w jakim ma być wykorzystywane - w niektórych nawet lepiej jakby było wirtualne.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TTV

Post autor: lukaszbialas »

Podałem wyżej link, w którym jest napisane, że "realne" studio TTV ruszy w lutym.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TTV

Post autor: rogi »

Zastanawiające jest właśnie to dlaczego dopiero w lutym.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: TTV

Post autor: avatar »

rogi pisze:Zastanawiające jest właśnie to dlaczego dopiero w lutym.
Kiedyś muszą je zbudować.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TTV

Post autor: rogi »

avatar pisze:
rogi pisze:Zastanawiające jest właśnie to dlaczego dopiero w lutym.
Kiedyś muszą je zbudować.
Mieli dość sporo czasu. O ile dobrze pamiętam od września? W TVN Warszawa zmienili studio w ciągu tygodnia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości