[TVN] Szymon na żywo

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

xxxfaktor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 04 lut 2012, 13:20

Re: Szymon na żywo

Post autor: xxxfaktor »

Ukryta Prawda,Woli & Tysio, Surowi Rodzice, Szymon Majewski na Żywo, You Can Dance.... Przeproś nas TVN za te 'atrakcje' :-(
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Szymon na żywo

Post autor: Trzeciak »

Przepraszam, ale co ty masz do "YCD". Jak dla mnie taneczne show TVN-u trzyma poziom.

Co do programu - jest dobrze, ale mogło być lepiej. 1 część prawie idealna, w 2 i 3 już się zaczęło psuć, trochę dziwna ta akcja aktorów serialu "Reguły gry". Ale "przeniesienia" Piotra Cyrwusa na kolejny program nie odpuszczę :grozi:.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Szymon na żywo

Post autor: lukaszbialas »

Program nie był zły, był skandalicznie zły.
xxxfaktor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 04 lut 2012, 13:20

Re: Szymon na żywo

Post autor: xxxfaktor »

Może i YCD jeszcze nie jest najgorsze, ale pozostałe propozycje sa totalną porażką..
Przepis na życie 3 seria też nudna.. :/

Prawo Agaty świetne,X-Factor ok, Kuba Wojewodzki, Kuchenne rewolucje, Top Model,Ugotowani, Mam talent, Na wspólnej, DD TVN,
to bardzo dobre propozycje, zobaczymy co przyniesie serial "Lekarze" czy będzie nieudolną kopią Na dobre i na złe, czy tylko kopią :(
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szymon na żywo

Post autor: matik »

Mi się program podobał, tylko II część nieudana i program jest za krótki
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Szymon na żywo

Post autor: adik1148 »

No niestety , Szymon nie był śmieszny :/
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Szymon na żywo

Post autor: ktos »

xxxfaktor pisze:Przepis na życie 3 seria też nudna.. :/

zobaczymy co przyniesie serial "Lekarze" czy będzie nieudolną kopią Na dobre i na złe, czy tylko kopią :(
sorry ale jak ty oceniasz całą serię po 1 odcinku to ja dziękuje bardzo za taką ocenę może pierw obejrzyj wszystkie odcinki i potem pisz :!:

czemu zakładasz że ma być kopią jeszcze nic nie widziałeś także takie posty bez sensu są
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Szymon na żywo

Post autor: ktos »

Z danych Nielsen Audience Measurement, przygotowanych dla Mediarun.pl, wynika, że przyciągnął on przed telewizory 2,04 mln widzów, gwarantując TVN udział w rynku na poziomie 15,07%.

W czasie emisji programu "Szymon na żywo" TVN był stacją trzeciego wyboru. 3,37 mln widzów (25,04%) wybrało TVP2 (m.in. "Tomasz Lis na żywo"), a 2,77 mln (20,60%) propozycje Polsatu (m.in. film "Transporter").
http://medialink.pl/artykul/38117,Tyszk ... deo,group4
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Szymon na żywo

Post autor: a-j-p »

Jak dla mnie porażka. Jest nudno. Szymon już się skończył i powinien zniknąć z wizji.
Typowe podejscie polskiego widza. Jakoś w USA, UK czy nawet Hiszpani, Niemczech są programy rozrywkowe, które są na antenach ponad 20 lat i jakoś nikt nie mówi, że ktoś tam się skończył więc czemu ma znikać z wizji? Masz kilkadziesiąt programów więc zawsze możesz sobie zmienić kanał i nie musisz oglądać.

Program ogolnie ok - anie słaby ani dobry. Studio właśnie ciekawe, fajne jak na program rozrywkowy.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Szymon na żywo

Post autor: r_r16 »

Program kompletnie nieśmieszny. Bez formuły, bez pomysłu. Bałagan! Część z Wilczakiem i Kamińską jedynie mi się podobała. Reszta - nuda.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: Szymon na żywo

Post autor: voyagerck »

Szczerze mówiac... myslalem ze bedzie gorzej. Pamietajcie ze byl to dopiero pierwszy odcinek i w dodatku na żywo. Dla mnie był śmieszny, może mam bardzo prymitywne poczucie humoru. Nie wiem, ale wątpię. Przyznam, że poziom programu był bardzo wysoki jak na tego typu "show". Moja ocena to 4+/6 z nadzieją na poprawę :)
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Szymon na żywo

Post autor: lukaszbialas »

Premierowy odcinek nowego sezonu Kuby Wojewódzkiego nadany tydzień temu we wtorek 6 marca miał tylko 200 tysięcy widzów mniej, a jest emitowany godzinę później. Swoją drogą ciekawe jak Kuba poradziłby sobie w programie na żywo.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: Szymon na żywo

Post autor: voyagerck »

Też się nad tym zastanawiałem :) Myślę, że byłoby to ze stratą dla programu Kuby, jednak można spróbować.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Szymon na żywo

Post autor: mojpierwszyraz »

Genialne studio. To raz. Dwa - swietna oprawa/ grafika. Trzy - fajne jingle, zarys. Szymon także na plus, prowadzenie show na żywo wychodzi mu zdecydowanie lepiej niż stereo ;p
Co do minusów - za dużo gości, za mało parodii i Bilguuna którego mam dość. Jest ok, ale... nie wiem. Zażenowanie zaczyna wywoływać, a to już źle.
Mam dla TVNu propozycję - proszę przenieść program Woli i Tysio na np. sobotę 10.55 albo inną porę NIE W PRIME-TIME, Szymona przedłużyć do 23.00. Zdecydowanie show jest za krótkie, a sam program dłuższy przyciągnął by większą widownię. Bo wyniki wg mnie są kiepskie. No cóż - zobaczymy ci tydzień.
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Szymon na żywo

Post autor: r_r16 »

mojpierwszyraz pisze:Mam dla TVNu propozycję - proszę przenieść program Woli i Tysio na np. sobotę 10.55 albo inną porę NIE W PRIME-TIME
Nie! Nie chcę widzieć tego programu w sobotni poranek. 22:30 to zdecydowanie dobra pora - zwykle jestem już zbyt zmęczony żeby cokolwiek w tv obejrzeć także w tym paśmie program mi zupełnie nie przeszkadza. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości