[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

Fajnie by było gdyby dali 4 jurora.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: Mam talent

Post autor: voyagerck »

czwartego jurora na pewno nie będzie zmian w ekipie programu, natomiast fajnie jakby odświeżyli ten format. Od deski do deski.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

A po co 4. juror tam?...
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: Mam talent

Post autor: sb »

SevenUP pisze:A po co 4. juror tam?...
A dlaczego nie? Moze dla swiezosci i urozmaicenia… po za tym harmonia jury jest dobra (z tego co ogladam w Angli) jak sa dwie kobiety i dwoch facetow.

W UK te formaty uzyskuja tak niesamowite wyniki z roku na rok, bo caly czas poprawiaja i udoskonaluja je.. co sie sprawdza. A w Polsce ida w kierunku, 'jest ok, to trzymajmy sie z tym', wiec wynyki sa dobre z roku na rok, ale nie sa zajebiste… osobiscie jestem z braniem ryzyka i zmian….
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

voyagerck pisze:15 czerwca rozpoczynają się castingi jurorskie!
Skąd ta informacja?
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: Mam talent

Post autor: voyagerck »

z dobrego i pewnego źródła! ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

W Wielkiej Brytanii dobiega końca 6 edycja tamtejszej edycji "Mam Talent". W tym roku nieco zmieniono zasady półfinałów. Do odcinków na żywo zostało zakwalifikowanych 45 uczestników i biorą oni udział w 5 półfinałach na żywo (po 9 na każdy półfinał). Tradycyjnie pierwszego finalistę (z 1 miejsca) wybierają widzowie, a drugiego (z 2 i 3 miejsca) jurorzy. W finale zobaczymy aż 11 uczestników - bowiem w tym roku jurorzy spośród półfinalistów, którzy odpadli wybiorą tego, który dostanie "dziką kartę" i wraz z pozostałymi walczyć będzie o główną nagrodę programu. Ponadto lekko zmodyfikowano scenografię odcinków na żywo.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Niewykluczone, że castingi z udziałem jury zaczną się na początku lipca. Z pewnością 13 i 14 lipca odbędą się nagrania programu, na którym wezmą udział m. in. zwycięzcy precastingu z Lublina.

Przy okazji - warto wspomnieć, że w Wielkiej Brytanii została podwyższona nagroda główna dla zwycięzcy. Oprócz występu na gali królewskiej zwycięzca otrzymał także nagrodę pieniężną w wysokości... pół miliona funtów. Ostatnią edycję brytyjską wygrała Ashleigh Butler wraz ze swoim psem Pudsey (pokaz sztuczek z udziałem psa).
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Wie ktoś jak można dostać się na nagrania odcinków castingowych? Wiem, że trzeba wysłać sms, ale jest opcja wyboru miasta?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Myślę, że niedługo będą ogłoszenia na TVN-ie.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: Mam talent

Post autor: voyagerck »

a może ktoś ma z was informacje czy zmienią się miasta castingowe?
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Podobnie jak w poprzednich latach, także teraz można wziąć udział w internetowym precastingu:
http://mamtalent.tvn.pl/formularz/formu ... owy,2.html
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Mam talent

Post autor: po31 »

Mam pytanie, kiedy dokładnie ruszają castingi z jurorami?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Ja miałbym gorącą prośbę. Jako, że TVN oglądam głównie wieczorami i też nie zawsze, nie jestem na bieżąco z blokami reklamowymi. Gdyby ktoś zauważył reklamę Mam Talent, gdzie poszukują osób na widownię na castingi online byłbym wdzięczny za informację + treść i numer SMS. Z góry dzięki.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Na razie wiadomo, że castingi jurorskie odbędą się w Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Pierwszy z nich 18 czerwca, a ostatni 15 lipca.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości