X-Factor - edycje zagraniczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: voyagerck »

bo to jest nie możliwe. chodziło mi o zestawienie tych 2 obiektów z Polski i USA.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: mojpierwszyraz »

voyagerck pisze:bo to jest nie możliwe. chodziło mi o zestawienie tych 2 obiektów z Polski i USA.
haha, na właśnie zastanawiałem się jak to możliwe że DMiT jest w US :D
tvn - latem programowo najgorsza!
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: voyagerck »

tam folklor ma inny wymiar :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: mojpierwszyraz »

WIADOMO już coś więcej nt. XF US 2012? odnośnie zmian w formacie i w ogóle...
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: r_r16 »

Posiada ktoś jakieś informacje na temat Fountain Studios, gdzie jest nagrywany brytyjski X Factor i Got Talent? Chodzi mi głównie o powierzchnię i potwierdzenie paru informacji. Bo z tego co wyczytałem, Fountain Studios to jedna wielka hala z możliwością podziału na dwa niezależne, mniejsze studia. Jednak przy nagrywaniu X Factor i Got Talent wykorzystuje się całą wielką halę. Z animacji na stronie http://www.ftv.co.uk/ wynika, że publiczność jest trochę większa, niż w naszej edycji (trochę szersza na boki), jednak z danych wynika, że podobnie jak u nas, mieści 1000 osób. Ponadto podczas nagrań obu talent show cały budynek wykorzystuje się jako "centrum" programu, tzn oprócz nagrań i prób mieszczą się tam sale treningowe do treningów wokalnych itd. W naszym Transcolorze nie ma chyba tyle miejsca. Gdyby ktoś posiadał jeszcze jakieś informacje na temat FS, proszę o post.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

W Transcolorze takie treningi wokalne odbywają się na korytarzach, w garderobie lub w hali podczas prób.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: ktos »

Nicole Scherzinger jest 4 jurorem X-Factor UK
https://twitter.com/#!/TheXFactor

Gary Barlow
Nicole Scherzinger
Louis Walsh
Tulisa Contostavlos
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Premiera 9 edycji "The X Factor" w Wielkiej Brytanii już 18 sierpnia o 20:00 czasu brytyjskiego (21:00 czasu polskiego).
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

wcześniej jednak jeszcze The Xtra Factor Rewind :) 13 sierpnia (poniedziałek) o godz 20 czasu polskiego na ITV2 :)
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Kylo »

Sezon drugi w USA rusza 12 września w stacji Fox, pewnie Europa obejrzy go w ITV z drobnym poslizgiem :D
http://www.youtube.com/watch?v=pGllklkD ... ontext-gfa
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

już jutro start 9 edycji :D i powiem szczerze po trailerach zapowiada się najlepszy sezon! Chociaż nadal uważam, iż 7 seria podniosła poprzeczkę wysoko, to i tak jestem optymistą. Jak ogłosili że Nicole będzie jurorką to na początku mnie to nie przekonało jednak potem pomyślałem iż warto dać jej szansę póki będzie się ją oceniać. Co jak co , ale w UK wypadła lepiej niż w USA, więc to podtrzymuje mój optymizm. Chociaż moją faworytką na jurorkę była Mel B - to by było coś :D
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: hothead »

Czy jest możliwość darmowego zobaczenia pierwszego odcinka w Polsce. Ta stronka akurat jest płatna: http://www.filmon.com/#ITV2
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: bartek09 »

hothead pisze:Czy jest możliwość darmowego zobaczenia pierwszego odcinka w Polsce. Ta stronka akurat jest płatna: http://www.filmon.com/#ITV2
Jest bezpłatna. Wystarczy, że się zarejestrujesz (za darmo) i oglądasz w SD.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

1 odcinek naprawdę świetny. Wszystko tak pozmieniane, grafika- najlepsza jaka była do tej pory, zastanawiało mnie co z napisami zrobią i fajne im wyszły. Prezentacja jurorów-super. Nicole póki co sprawdza się ("No baby, no - najlepsza część :lol: ) Mel B była genialna :D Tego mi brakowało w panelu - nieprzewidywalności. I co jak co,sam jestem zaskoczony , ale przekonałem się w końcu do Gary'ego :D Naprawdę, w tym sezonie jest o wiele lepszy.

Tak, btw co się stało z voiceoverem? Ani "it's time to face the music" nie było, ale to pewnie tylko w 1 odcinku tak było , ale na końcu po "coming soon" mówił tylko Dermot.
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: hothead »

X- Factor UK jak zawsze zachwyca. Kolejna edycja zapowiada się świetnie, bardzo emocjonująco. Gary coraz lepiej sprawdza się w roli jurora, widać, że poprzednia edycja oswoiła go z pracą w TV. Nicole przypomina mi trochę Edytę Górniak, jest bardzo sztuczna i uważam, że jej miejsce mogła zająć inna wokalistka. Jednak powiem szczerze, że Simon będzie musiał się bardzo postarać, żeby powstały kolejne edycje i wprowadzić wiele zmian w formacie, bo po 10 latach może się on po prostu znudzić i może się wkraść pewna rutyna. Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki show.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości