[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Tzn. Brodka podobnie jak Kożuchowska miała być jurorką, tylko występy pokrywały się z udziałem w programie.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

SevenUP pisze:Tzn. Brodka podobnie jak Kożuchowska miała być jurorką, tylko występy pokrywały się z udziałem w programie.
Kożuchowskiej bym nie zniósł.
PS. Zauważyliście podczas finału, jak orkiestra grała główny motyw muzyczny XF? :D

PS2: The Chance na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/The-Chanc ... 0236182973
Co do płyty...to nie możemy Wam jeszcze niczego zdradzić,ale..ale...
jest PIĘKNIE !! ;))

Wychodzi na to że dziewczyny także mają kontrakt (pewnie o tych propozycjach mówił Jarek podczas finału) :)
Yea, ale się cieszę :)
tvn - latem programowo najgorsza!
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Oglądalność 2 edycji X Factor była co najmniej mniejsza o 2 mln, niż 1 edycji. Mam nadzieję że TVN zrezygnuje z tego formatu i nie będzie 3 edycji bo po prostu ten format w Polsce się nie sprawdził i przywróci wiosną 2013 roku Taniec z gwiazdami 14!!!!!!! Bardzo lubię Taniec z gwiazdami i jednak właśnie obwiniam X Factor za brak w ramówce TzG , odkąd pojawił się X Factor!
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

po31 pisze:Oglądalność 2 edycji X Factor była co najmniej mniejsza o 2 mln, niż 1 edycji. Mam nadzieję że TVN zrezygnuje z tego formatu i nie będzie 3 edycji bo po prostu ten format w Polsce się nie sprawdził i przywróci wiosną 2013 roku Taniec z gwiazdami 14!!!!!!! Bardzo lubię Taniec z gwiazdami i jednak właśnie obwiniam X Factor za brak w ramówce TzG , odkąd pojawił się X Factor!
A ja mam nadzieję, że tvn nie rezygnuje z X Factora i pojawią się kolejne edycje. TzG już się przejadł i teraz czas na coś nowego, programy rozrywkowe z gwiazdami są już przestarzałe. Czas na muzykę, tvn ma już jeden taneczny program i jeden muzyczny i dodatkowo jeszcze dwa o innych tematach, więc to już ewidentny KONIEC TZG!
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Po pierwsze to X-Factor stracił 1 mln. widzów, a nie 2 mln. a po drugie X-Factor jest o wiele ciekawszy od nudnego już Tańca z Gwiazdami. Poza tym notuje o wiele lepsza ratingi oglądalności niż TzG.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Zwycięstwo Dawida Podsiadły zobaczyło 3,12 mln odbiorców, co oznacza wyraźny wzrost oglądalności w stosunku do poprzedniego odcinka (2,38 mln). Zresztą finał wypadł zdecydowanie lepiej od wszystkich sześciu półfinałów na żywo, które notowały średnio po ok. 2,6 mln widzów.

Nie zmienia to faktu, że w porównaniu do pierwszej edycji program stracił średnio ponad 1,3 mln oglądających. Wiadomo już, że wiosną 2013 roku odbędzie się kolejna edycja show TVN.

http://film.interia.pl/pop/news/x-facto ... 05452,4159
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Te rzekomo prawdziwe dane z każdego odcinka na angielskiej Wikipedii to jedna wielka ściema. Sam Iwański powiedział w DDTVN, że w półfinale wygrał Spenner, co nie zgadza się z tymi danymi wstawionymi na WIkipedię. Mam nadzieję, że jest to wystarczające potwierdzenie dla tych, którzy w te dane wierzyli. Gdyby producenci chcieli to ujawnić wstawiliby to na stronę X Factor, a nie na WIkipedię
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Wcale bym nie powiedział że X Factor ma taką dobrą oglądalność. Taniec z gwiazdami potrafił notować wyniki na poziomie 4 mln!!!!!
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

Uważam, że za produkcją TzG stoją grube miliony i TVN nie będzie brał pod uwagę żadnych listów czy maili zagorzałych fanów programu. Sorry, ale taka jest prawda.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

po31 pisze:Wcale bym nie powiedział że X Factor ma taką dobrą oglądalność. Taniec z gwiazdami potrafił notować wyniki na poziomie 4 mln!!!!!
4 mln i 20% w 16-49, rok temu gdy XF był w niedziele też miał 4 mln, ale 30% w 16-49
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

X Factor miał grubo ponad 4 miliony i większe udziały. A gdyby umieścić go jesienią miałby jeszcze więcej.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

„X Factor” stracił widzów i przegrał z TVP1
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/x- ... ral-z-tvp1
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Obejrzałem sobie jeszcze raz fragment finału X Factor na tvnplayer, bo na komputerze mam lepszy dźwięk, i muszę powiedzieć, że występ "The Chance" z Amy Macdonald brzmiał dla mnie jeszcze lepiej. Zwłaszcza w refrenie pod koniec utworu. Utwierdziło mnie to w tym, o czym pisałem w poprzednim poście.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Boże jak mnie denerwują takie smenty...
http://www.pudelek.pl/artykul/40751/x_f ... em_alexem/

Swoją drogą oglądalność spaść musiała. Po pierwsze - sobota, po drugie - bardzo wczesne lato. W połowie marca bywało po 20-25 stopni.
Ale nikt nie weźmie pod uwagę tego, iż MBTM nie osiągnął w niedzielę takich wyników jak XF rok temu o tej porze.
XF nadal jest najbardziej dochodowym programem w Polsce z pozycją lidera w 16-49 i II miejsce w +4. Czyli to samo co rok temu.
Kropka.
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

To teraz, po kilku dniach od finału, czas na moją opinię (osoby, która finał oglądała siedząc w studio - tak, wiem, przechwalam się :P).

Pierwsze występy: oczywiście genialne, szkoda tylko, że były to występy z poprzednich odcinków, z podobną nawet oprawą.

Występy z gwiazdami:
The Chance - bardzo dobrze.
Dawid Podsiadło - genialny, wzruszający występ. Widać było, że jest on dla niego mega ważny.
Marcin Spenner - zawsze, gdy jurorzy mówili o gęsiej skórce, ciarkach na całym ciele, brałem to trochę z dystansu, dlatego, że na mnie jeszcze nigdy tak muzyka nie działała. Jakoś nie wierzyłem, że czyjś głos może wywoływać ciary. Jednak, gdy usłyszałem Marcina w utworze "Thunder Without Rain" ciarki miałem na całym ciele. Dlaczego wspomniałem, że oglądałem finał na widowni? Dlatego, że chciałem powiedzieć, że przez ekran telewizora przechodzi może 10% tych emocji, które odczuwa się tam, w studio. Występy uczestników obejrzane na tvnplayer.pl nie brzmią tak zajebiście, jak brzmiały w studio. Może to dlatego, że tam jest po prostu mega głośno.

Szkoda, że nie wygrał Marcin. Bardzo mu kibicowałem. Wygrana Dawida było do przewidzenia. Gratuluję mu oczywiście wygranej. Gratuluję także innym uczestnikom, bo w tej edycji (oprócz De Facto) nie mieliśmy żadnych słabych uczestników.

Występ jurorów - genialny pomysł. Występ grupowy na koniec - mega! Kuźniarowi faktycznie w pewnym momencie wpadło do ust confetti - sam po zejściu z anteny się wytłumaczył.

Szkoda, że finał nie był dłuższy. Brakowało mi 3. piosenki uczestników, występu solowego Katie, czy Amy, ale i tak finał na najwyższym poziomie. Zresztą jak cała ta edycja.

Jeszcze raz dziękuję TVNowi, że zatrudnił do jury Tatianę. Meeeega pozytywna i profesjonalna kobieta! Całe jury genialne, prowadzący także. Realizacja świetna, choreografie, światła, animacje, występy, aranże. Coś się na tej scenie w tej edycji działo. Nie to, co rok temu. Jury obiektywne i profesjonalne, uczestnicy z genialnymi wokalami, odcinki tematyczne super, piosenki genialny. Zdecydowana większość występów (pewnie ok. 80-90%) mi się baaaardzo podobała i będę jeszcze wiele razy je oglądał na xfactor.tvn.pl. Super! Świetna edycja. Jest mi strasznie żal, że już się skończyła. Liczę na równie dobrą trzecią, aczkolwiek tak przywiązałem się do uczestników drugiej, że nie wiem, czy w trzeciej mogą pojawić się równie wspaniali ludzie.

Gratulacje dla całej ekipy X Factor - dobra robota!

Aha - jeszcze jedno. Tatiana musowo musi się w III edycji pojawić! Bez jej pozytywnej energii X Factor nie byłby X Factorem.

I jeszcze jedna uwaga :D Bardzo dobrym pomysłem było zatrudnić do realizacji programu nowych ludzi. Mówię chociażby o Roofie'm - jego choreografie są genialne. Doskonale pamiętamy chyba "choreografię" Egguroli do wspólnego występu w 1. edycji. To była porażka. Dobrze, że w II edycji sprawy choreografii oddano komuś lepszemu. Trenerzy wokalni oraz inni specjaliści też chyba nowi. Dobrze, że tvn postawił na nowych ludzi, a nie ciągle Egurola, Tomek Szymuś, czy Dorota Williams.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości